­ Marsela Çibukaj: Ronela dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare

March 21, 2016 20:10

­ Marsela Çibukaj: Ronela dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare

Këngëtarja e talentuar Marsela Çibukaj ka qenë e ashpër me deklaratën e saj të fundit të dhënë në emisionin “E diell” në TCh.

Marsela njihet për vokalin e saj mahnitës dhe gjatë intervistës ka bërë dallimin mes një këngëtareje dhe një performuese duke përmendur edhe disa emra të skenës sonë.

Ajo thotë se Ronela Hajati dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare, por performuese.

March 21, 2016 20:10
Komento

3 Komente

 1. Haaaaa March 21, 21:49

  Kurse kjo Parcela me duket aq fallco sa nuk e shikoj dot kur del ne skene!
  Vishet fallco,sillet fallco kendon FALLCO!
  Eshte bere si edukatorja e kopshtit tek Portokallia!

  Reply to this comment
 2. qazimi March 21, 21:51

  Nuk e kuptoj perse e ve kete shami ne koke?
  Mos i duket vetja me e bukur?
  Po te ishja beqar 100 vjec kurre nuk do martohesha me kete Cibukun!

  Reply to this comment
 3. vjeshta March 22, 09:32

  As ti,as ato nuk jeni kengetare mos ki merak
  Une nuk e di kush ju degjon???!!!!
  Nena e budallenjve pjellë cdo sekond
  Keshtu qe ka budallrnj qe ju degjojne.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*