​Meta në Gllogjan, vizitë në familjen e Ramush Haradinajt

November 15, 2015 17:40

​Meta në Gllogjan, vizitë në familjen e Ramush Haradinajt

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta bëri një vizitë sot në familjen e Ramush Haradinaj në Gllogjan, ku vendosi një buqetë me lule në varret e dëshmorëve.

Sipas njoftimit nga Ambasada e Shqipërisë në Kosovë, me këtë rast Meta dhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës kanë biseduar për situatën politike në Kosovë.

Kryeparlamentari shqiptar në këtë aktivitet është shoqëruar nga ambasadori i Shqipërisë në Prishtinë Qemal Minxhozi.

 

img-51901

img-51921

November 15, 2015 17:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*