01 mars 2018

March 1, 2018 02:00 Updated

01 mars 2018

March 1, 2018 02:00 Updated
Komento

5 Komente

 1. A.GRAMSH March 1, 09:27

  2018-TA?PAK DRITE!
  Pune qensh,nga qen bastarde 28 vjet kerkojne te na kthejne ne qen droge!?
  ———–
  Zagaret dhe FEV ZINJTE e dizinformacionit 28 vjet ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit ‘kerkojne’ te mos LEHIN me ne gjuhen serbe e greke e te xhihadit per ‘padronet’ e kalif SALINE,por nuk dine per ke te LEHIN,kane ngelur si qen bastarde rrugeve dhe kerkojne te sterviten si ‘Qen droge’ kur 28 vjet ushqehen me droge!?

  Pak drite !Qe ‘koke palaret’ te mos vazhdojne te mashtrohen nga ‘zagaret’ e qente bastarde te dizinformacionit qe pas 28 vjetesh ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit perfaqesuar nga ‘Burrat e shtetit’ dhe ‘yjet ne ngjitje’ tani kerkojne njeri tjetrit te ‘Mos flasim me per Neron Saline’ ta ‘izolojme!?
  Do te ish njesoj si ‘BETIMET’ e qenve qe :’NUK DO HAJE ME MUT’!

  Pak drite!Qe ‘koke palaret’ ,Zagaret dhe FEV ZINJTE ,ambasadoret dhe gomaret ta marin vesh se pas 28 vjetesh nuk ‘Hane me bar’ shqipetaret qe pas 28 vjetesh qe i trajtuat rrugeve te Botes si ‘koke palare’ e QEN BASTARDE tani kerkoni ti strvitni si Qen DROGE kur ne kete vend nuk ka ngelur QEN e BUSHTRA me imunitet pa u DROGUAR!

  Pak drite!Qe ‘koke palaret’ zagaret e dizinformacionit dhe ambasadoret e gomaret ta marin vesh njehere e mire se SHQIPETARET kane 28 vjet te SHPRONESUAR e pa shtet e duan e kerkojne BUKE e nuk mashtrohen me te trajtohen si GOMARET ku 28 vjet u terhoq me ‘KARROTEN’ integrim per hundesh e tani ne vend te KARROTES i i tregojne thaset e DROGES per te vene ne gjume FEMIJET me te varfer te PLANETIT!

  Pak drite!Qe ta marre vesh Bota mbare se ne kete vend nuk kane ngelur me SHQIPETARE po krriminele me IMUNITET,’Burra shteti’ dhe ZAGARE qe per ti shpetuar DREJTESISE dhe PERENDISE kerkojne te na perrallisin per DROGE per te harruar BUKEN,per Durres e Maminas kur shqipetaret kane humbur PASURINE bashke me sigurine e ish Shqiperine,per ‘gotitje te krimit te organizuar’ nderkohe qe ‘shoqatat KRRIMINALE’quhen 28 vjet :Parlament,qeverri,drejtesi,gjyqesor prokurori,gjykate kushtetuese,gjykate e larte,KLD-Keshilli larte drejtesise,KLS-Keshilli larte i sigurise drejtuar te gjitha nga FAZLLIQ DAMIRAT E BIBERAJVE E SERBISE!?

  Pak drite!Qe ‘kokepalaret’ me fjalet e ‘ambasadoreve’ te SHBA-ve e BE-se se Halese te fshijne BYTHEN kur na ‘pergezojne’ se u kap nje thes me droge kur nen keshillat e tyre ndaj ‘burrave te shtetit’ dhe ‘yjeve ne ngjitje’ kete vend e kane kthyer AVGANISTANIN e Europes qellimisht per te justifikuar ‘pushtimin’,’kolonizimin’vllavrasjen shperberjen nepermjet 128 BANDAVE-PARTI e tere istitucionet e antishtetit ne sherbim te krereve te KRIMIT perfshi dhe nje fantazem KQZ qe njehere ne 4 vjet numuron ‘votat’ e rrotacionit te rrotave qe ne perjetesi te shtype RROTEN-POPULL qe 28 vjet i kane hequr SOVRANITETIN dhe eshte privuar nga te gjitha te drejtat HUMANE te NJERIUT po trajtohet si ‘QENJE’ apo QEN bastard e humbur NUHATJEN nga DROGA-DIZINFORMACION!!

  Pak drite!Qe ‘koke palaret’ te marin vesh se çdo BAJGE qe del 28 vjet nga ‘gojet bythe’ te ketij dizinformacioni e tere emisareve te huaj e ambasadore jane thjesht gjuha e pushtuesit per ta mbajtur ne SKLLAVERI popullin shqipetar e ti shtype e shkerdheje KALI I XENIT e per te HARRUAR njehere e mire HAJDUTERINE 28 vjet dhe PASURITE e tundeshme e te pa tundeshme te popullit shqipetar ne duar te krereve te krimit e korrupsionit nga ‘presidenti’ simbol i korrupsionit tek Kalif Salija nga NAno tek Like florija bashke me fullHanerija e FEV ZIJA bashke me BODE-gardet e sistemit financiar e bankar!

  P.S Kujt shqipetari me tru ne koke 28 vjet qe perjeton mjerimin e trajtohet si SKLLAV i plasi BYTHA se pas 28 vjetesh ne nje vend pa shtet e te DROGUAR na u konsideroka ‘LAJM’ kapja e droges kur ne AFGANISTAN ka 30 vjet ‘lufte’ gjasme kunder droges dhe 96 perqind e saj eshte ne duar te TALEBANEVE dhe administrata Amerikane e Bushave Trapave e karabushave eshte aleate me qeverrine me te korruptuar ne Bote!?NJESOJ SI ME KRERET E ANTISHTETIT TE ALBANISTANIT ME TE KORRUPTUARIT E EUROPES E BALLKANIT!?
  ‘Presidenti komisionit Europian’ takon perzemersisht ‘presidentin’ e korrupsionit te Albanistanit!!”VERA ISH SHUME E MIRE!

  Reply to this comment
 2. V.F.L.P March 1, 10:42

  Kush qendron mbas droges se Kolumbise???????
  Ambasadoret e BE e AmeriQIse qe i vune zjarrin shqiperise me doren e Salise Nanos,e shtangist skraparit ose like florise…….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. jetimet e 21 Janarit March 1, 10:53

  MILIONAT E ‘DEKLARUARA’ PER 2015
  —Banda PS 149.814.560 MILION LEK TE REJA
  —Banda LSI 82.663.798 MILION LEK TE REJA
  —Banda PD 71.450.573 MILION LEK TE REJA

  Shenim-shpenzimet e kalit te Sadijes,Armines,Monikes e Aureles ne Dubaj,Suedi,Hollande ne vit jane sa fondet e tere pensionisteve sKipetare….

  Reply to this comment
 4. Pandeli Bythka ,minister i diasPordhes March 1, 11:14

  E DUAM SHQIPERINE ME SHTET SI MAQEDONINE!

  Reply to this comment
 5. Kr/bordellos Mona,Shqina,Topalli,Doda,Xhoi Dasare.. March 1, 13:29

  -‘Hajdare’ qe e kane per nder tu shkedheje gruan i huaji
  -‘Katolike’ Frroka ,Rudolfa e Preça qe ‘mikut’ i shpien ne krevat vajzen e virgjer!!!!!!!!
  -‘Salisjane’ qe kur gjejne padronin duke i shkerdhyer gruan i thone:’Mos ma lodh shume se ka terhequr gjithe diten parmenden’-
  -‘Pusht etare’ qe u shkerdhejne ambasadoret grate nenat femijet xenat arxhidat,supermbesat mjafton te jene ne pushtet……

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*