02 dhjetor 2014

December 2, 2014 01:22

02 dhjetor 2014

December 2, 2014 01:22
Komento

1 Koment

  1. preng pjetri December 2, 02:06

    Ju pershendes Gazeta Dita dhe ju lexues! Me keta dosjet na ngapen! Me mirë te merremi me hallet dhe punet e sotme ç’na mbeti koka dhe shikimi mbrapa?! Pastaj mbi 90 perqind e atyre qe duhet te japin llogari kanë vdekur.një eshtë gjalle gjykojeni po t’u mbaj S B.ai është dosje e hapur.Tung

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*