02 shtator 2019

September 2, 2019 03:05

02 shtator 2019

Nga Arkiva

September 2, 2019 03:05
Komento

9 Komente

 1. A.GRAMSH September 2, 09:16

  SHQIPËRIJA 30 VJET NËN PUSHTIMIN XHIHADISTO-FASHIST!

  ‘O Korbec po te ha tenja,te keqen e ke nga brenda’!
  ———————
  Ne vend te paraDhenjes
  Ndersa ‘Gjithe Bota me Boten’ dje perkujtonin dje nje nder gjarjet me tragjike te shekullit te 20-te 80 vjetorin e luftes se dyte Boterore,Banditet e Bathores,Berishat,Bashat,Bledat,Ballinjte,Bushatet,Babalet,Ballistat dhe Bojaxhiu karnaval me emerin Edvin ‘inaguronin’ nje cope rruge me kalldrem ne Maliq!

  Ne Maliqin e ish Kenetes dikur e bonifikuar e kthyer si gjithe Shqiperija ne nje vend me bujqesi te perparuar e me industrine e prodhimit te sheqerit,sot ashtu si gjithe ish Shqiperija kthyer ne periudhen e GURIT ku gruaja qe i ka shpetuar ‘industrise’ se prostitucionit terheq ne vend te KAFSHEEVE parmenden e drurit me ferexhe ne Koke!

  DJE! Me rastin e 80 vjetorit te fillimit te luftes nga ‘murtaja’ fashiste ku u vrane si te ishin milingona e jo qenje humane mbi 50 MAilion njerez sa 20 fishi i popullit shqiptar ngelur rrugeve,kryetari i RI i parlamentit Europian 63 vjeçari David Sassoli nje nder ish gazetaret me me emer e me te njohur italian tha;

  Eshte nje domosdoshmeri per te ardhmen dhe tere brezat qwe do vine qe ta konservojme ta ruajme te pa prekur memorjen e kesaj tragjedije ashtu si tere tragjedive qe te mos perseriten me kurre”

  Po DJE ndersa tere opinioni boteror ish drejtuar me perunjesi e me ndjenje te larte pendese e pergjegjesije ndaj krimeve makaber te luftes se dyte Boterore dhe presidenti Gjerman ne emer te popullit gjerman kerkonte FALJE ndersa homologu Polak demshperblim ashtu dsi eshte e percaktuar ne te drejtat nderkombetare mes popujve 800 MILIARD Euro,ne kalifatin e Bathores ku jane ulur kembekryq tere ‘Balli dhe BYTHET e kombit’ te inkriminuar deri ne fyt mender ZAGARET qe kane zevendesuar ne kete vend gazetaret tere DIARRENE nga gojet-bythe ja kushtonin ashtu si 30 vjet krereve te krimit korrupsionit dhe mbi te gjitha nje misioneri amerikan te emeruar ne administraten amerikane per Ballkanin perendimor!?

  PALMER!?
  ————-
  Palaço! Palmer,pas 30 vjet pushtim nga fashizmi dhe xhihadizmi,nuk eshte as PROKUROR e as PERENDI ta shpetoje kete popull tashme 30 vjet pa shtet e me shume se gjysma ne ARRATI!

  ‘Nuk mbaron kurre fryma pro amerikane e popullit shqiptar’ thosh nje nga te ‘ngelurit’ gazetar!
  Per ke fryme flet or ti ‘gazetar’ e aqe me teper shkodran kur ketu bashke me TRUPIN na kane skllaveruar edhe SHPIRTIN 30 vjet kreret e xhihadit dhe jo vetem kaqe po bashke me tere pasurite kombetare ,tere hapesirat ajrore tokesore e detare jane te te huajve dhe kujslingeve vendas biles edhe OKSIGJENIN na e kane vjedhur dhe na furnizojne mushkerite me oksid karboni CO !?
  Po mire o gazetar e aqe me teper shkodran ,po deri tani e 30 vjet kush ja ka mbajtur ‘FRYMEN’ ketij populli ngelur rrugeve te Botes si dikur populli izraelit ne Shkretetire e shume me keq se Ebrejte se atyre i ndihmoi Zoti e u dergoi Profetin izraelit Yoshua-Jozef-Krishtin ti mblidhte po NE qe mungon jo vetem profeti por dhe ZOTI zevendesuar nga kalifi SALI pjelle e djallit qe nuk ka mision ‘mbledhjen e shqiptareve te arratisur’ por bashke me dishepujt e tij te ZI Hajdaret,Edvinet,Medinjte,Ballinjte,Bleda Fevzinjte tere Zagaret Lesat rakipet krastat e LIKE Florinjte:Perçarjen,vllavrasjen,terrorin,hajduterine shperberjen ,shuarjen e nje kombi e nje populli ne mes te Europes ne pranine,me regjine,me keshillat e te HUAJVE 30 vjet per ta kthyer ne ‘Shprehje gjeografike’ e zhdukur nga harta e kombeve ish Shqiperine!?

  ‘Rikthim i vemendjes se amaerikaneve ndaj shqiperise..” thote nje nga kreret e ‘kazanit mediatik’ si i konsideron ‘uturaku mediatik Edvin shallvarja nje fashist 24 karad e nje fondamentalist e integralist qe i ‘pelqen te thote ASGJE sepse eshte i vetemi argument qe i di te gjitha’ si thote O.Wild!?

  Po mire or ti ‘gazetar’ tere jeten ne sherbim te pushtuesve,te kolonizatoreve 30 vjet te krereve te xhihadit qe kane bere po aqe krime ketij populli sa edhe pushtimi fashist e ndoshta shume me teper se na lane pa pasuri pa prone e si ISIS na shkaterruan tere bazen ekonomike e na arratisen dhe KAPITALET Strategjike,pse deri tani e 30 vjet me pare :
  NUK PASKERKEMI QENE NE VEMENDJEN E AMERIKONEVE!?

  Po poqese nuk paskerkemi qene ne ‘VEMENDJEN’ e amerikOneve atehere kush e ka mashtruar nje popull te tere ‘heroik’,’patriot’,’trim’ duke e futur ne ‘lufte’ me mullinjte me ere te kAmunisteve dhe pas 30 vjetesh ‘lufte heroike’ ku jane vrare me mijera shqiptare,ne lufte brenda SOJIT,jane zhdukur me mijera te tjere,jane mbytur perdhunuar ngujuar,prostituuar,therur per organe me mijera e mijera te tjere dhe ÇUDITERISHT nuk u vra asnje ‘kAmunist’,nuk u zu rob asnje ‘kAmunist’,nuk u shpronesua por perkundrazi u bene MILIATRDERE edhe dinastija ‘KAPO’ e HISNISE numurit dy te diktatures qe mbulonte tere organet e saj polici sigurim prokurori gjykata kuader e sherbime sekrete e po ashtu ‘doktori’ serb i tij apo eQImi SALI,Neroni qe dogji tere nje Shqiperi dhe per tere ‘meritat’ eshte shpallur ‘Burre shteti’ nga AmeriQI!

  Po kur nuk paskerkemi patur ‘vemendjen ‘Amerikane keto 30 vjet kush na e ka prezantuar dhe pse na e kane prezantuar SHBA-te si ‘Aleati strategjik’!?
  -Per te na mashtruar me teorine krriminale anti shkencore e antishqiptare te ‘Terapise se shokut’ ‘çunat e TirOnes’ dhe ‘çunat e bllokut’!?
  Se kete e di Amerika!?

  -Per te na mashtruar me ‘Çekun e bardhe’ e bere elektroshokun se demokracija dhe Europa jane bordello ku haet piet e Q..pa pune e tere pasurite te na i vidhnin ‘çunat e TirOnes’ e ‘Çunat e bllokut’ me pardesy te bardha ne strukturat paramilitare Xhihadisto fashiste’ drejtuar nga eQImi serb i ‘shokut’ Hysni krrimineli Karaxhixh Sali e propoganduar nga radio zhurma e ISIS ‘Zeri i AmeriQI’!?
  Se kete e di Amerika?

  -Per te mashtruar nje popull se tere ndertimet e xhamive dhe minareve,me mijera ne vendin e germadhave qe la ISIS pas shkaterrimit te uzinave fabrikave veprave energjitike sistemit hekurudhor e tere infrastruktures,e ku erdhen me shume IMAME se BESIMTARE e vendin e shqiptatreve te ikur bashke me rinine mbi 20 mije ushtrri barbaresh me xhihadiste hajdare ‘kosovare’ e muxhahedine1?
  Se kete e di Amerika!?

  -Qe ne çdo qelize te antishtetit nga ushtari ‘IDJOT’ shqiptar qe sdinte te lidhte kepucet e deri tek ministri i mbrojtjes pa ushteri,nga pastruesit e rrugeve dhe deri tek presidentet KRRIMINELE te ‘koke palareve’ per 30 vjet kemi patur dhe kemi KESHILLTARE ‘amerikane’ analfabete qe na derjtojne ‘antishtetin’ ‘ekonomine’ e Kalif Salise,Mbrojtjen e Medise,pasuriote e Like florisre nepermjet lobizmit amerikOn e PODESTA duke na RJEPUR te GJALLE e duke na thene keto behen me dijenine e DASH-it pa KOQE qe si te derguar ne kete vend kane kaubojsa te pa pune te quajtur ambasadore ca kineze me mbiemrat LU e mongoleze me mbiemrat ARVIZU miq per koke te Adrin Fullanerise qe i nzori fundin e UJE TE ZI bankes se shqiperise me urdher te burrave te shtetit kalif Salise,yjeve ne ngjittje’kurban bashes’ e kryehajdut Like florise!?

  Kush na ka mashtruar 30 vjet qe Amerika ne kete vend ka qene e perfaqesuar nga kalif Salija dhe Damir Fazlliq i derguar i Biberajt e mergates se qyqeve,Rezarty Taçi dhe Medija,Nue kalajte e Like florija e deri tek ULAJT kamarjeret e sportelistet e hoteleve me shtetesi ametrikOne e tere krriminela e 15 vjeçare amerikOne shoket e nipit serb XEN sypeshkaqen dhe nje EDVIN nme krye te xhihadit shok i Hajdarit qe mer urdhera nga guida Supreme!
  Sa Amerika ka dhe kush e ka perfaqesuar 30 vjet ne kerte vend dhe ke Amerike kane perfaqesuar ate te presidentave burra te medhenj me fame boterore nga Washingrton tek Linkoln,nga Xheferon Windrou e Kenerdy apo nga Bushat e karabushat e lobizmi antishqiptar serbo grek e mergata e qyqeve qe eksperimentuan 30 vjet si mund te zhduket nje vend permes hakmarrjes primitive e pupulizmit mesjetar xhihadisto fashist udhehequr per 30 vjet nga .’Çunat e bllokut’ shumica e klanit ‘KAPO’ si Neshot,Gjonat,Pollot,Nanot,Tarifat,Pashkot,,Fugat,–minoritaret çobenj Lubonjat Ngjelat e tere alabakerija e ‘çunave te TirOnes’ e ‘studenteve te Dhjet Arit’ qe ne hjete nuk dine se ku i ka patur kufijte ish Shqiperija te udhehequr nga nje qifres dhish kafraxhixh Salija!?

  Se fundi!
  Kur per PALMER flet dhe nje nder shqiptaret nga te paketit qe gezon te drejten morale Fatmir Xhafa dhe thote:
  ”Mision shprese per rajonin,per vendin,kontribut per konsolidimin e reformes ne drejtesi”!
  Lindin pyetjet mese legjitime_
  1.-Po mire kur pas 30 vjetesh qe ky vend e popull eshte pa shtet,koloni e pushtuar nga xhihadi e po zhduket ne emer te ‘alla akbar’ ku ish me pare PALMER si ‘prokuror’ e i derguari i ‘perendise’ te na shpetonte rajonin e vendin nga xhihadi dhe ti çonte koken ne GIOTINE kalif Salise!?

  2.-A e ka te qarte Xhafa si kryetar e autor i reformes ne drejtesi se kjo reforme akoma pas 3 vjetesh nuk ka filluar te zbatohet e po penmgohet nga kreret e xihadit Salija,Edvini,Basha e Like florija por edhe sikur te filloje shqiptari edhe ai me injoranti kerkon te rilinde shteti dhe reforma ne drejtesi eshte thjesht nje reforme per te rilindur njerin nga TRE pushtetet dhe tek ne e dine dhe gAmoret qe pushteti baze eshte LEGJISLATIVI 30 vjet i pushtuar nga KRIMI!?

  3.-A e ka te qarte zoti Xhafa qe fatkerqesisht bije ne propoganden e rrezikeshme qe kerkojne e mashtrojne duke mbajtur SHPRESEN tek te HUAJIT ,shprehjen popullore se ‘Gomarin er nxjer i zoti nga balta’ dhe deri me sot kete shprehje na e ka bere te qarte ne gjuhen SHQIPE asnje PALMER po vetem nje gjerman ,ish shefi EURIALUS-Ranier DEVILLE (Qe nuk dihet pse iku para kohe apo e perzune me metoda xhihadiste) kur thosh:

  ”Pa u zbatuar reforma ne drejtesi nuk ka kuptim asnje lloj reforme apo gje tjeter per Shqiptaret dhe Shqiperine..Reformen shqiptaret duhet ta bejne vete e mos e presin nga te huajit,,Te huajit vetem japin keshilla dhe raportojener..Nuk justifikohet asgje qe reforma ka 3 vjet dhe eshte e vonuar .Nuk justifikohen se s’ka zyra nese ka dosje te krereve potenciale te krimit ato hapen edhe mbi karrike kur ska tavolina…”!

  Nga e presin shqiptaret pa le Zagaret zbatimin e reformes ne drejtesi e me pas rilindjen e shtetit permes REFORMAVE!?
  Nga ish varrmihesit e tij Kalif Salija dishepujt e ZI medija ‘Diuket e krimit’ Dash Shehat Edvinet e Like Florija apo nga Biberajt ,mergata e qyqeve ,koloboracionisteve ne sherbim te FASHIZMIT e xhihadit qe kane restauruar ne kete vend pa shtet antishtetin apo ‘shtetin e KALIFATIT’!?

  P.S Shqiptaret duhet ti jene mirenjohes misionerit PALMER per vendosmerine e berjes se zgjedhjeve me ’30 Qershor’ qe ish e vetemja rruge per te treguar ‘vullnetin’ amerikan pas 30 vjetesh per ‘rilindjen’ e LIGJIT apo shtetit por kjo nuk do te thote asgje me teper se sa kaqe….
  Prezenca gjithmon ne rritje e influences Ruse ne Rajon e deri tek ky vend pa shtet ku ngrefen si gjeli maje plehut bastardet Sali,Medi ,Bsha e Like flori qe kerkojne ‘Ti zgjidhin piunet vete shqiptaret’ e pa ‘nderhyrje nga AmerikOnet eshte kryesisht FAJI i politikave amerikane ne kete vend qe SHBA-te jane perfaqersuar nga LLUMI ne ekonomi e diplomaci dhe u kane dhene krereve te krimit e ‘burrave te shtetit’ apo ‘yjeve ne ngjitje shume ‘liri’ duke mos i nkiohur mire ‘sKipetaret’ qe po te moren doren te kerkojne krahun dhe kthehen ashtiu si serb Salija dhe Skraparlli Like florija:NE QEN BASTARDE QE NUK NJOHIN TE ZOTIN!

  Reply to this comment
 2. nipi i A.Rustemit tek palma zorret e Xenit September 2, 09:56

  Popull B A J G Ë !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  -Bajge se 30 vjet mbajme mbi kurriz Berishen si krriminel
  -Bajge se si askush duam me shume te huajin se vellane
  -Bajge se si asasnje popull na kane perçare 200 ‘parti’
  -Bajge se luftojme kAmunizmin me ne krye djemte e krereve te kAministave
  -Bajge se kenaqemi edhe pa buke kur shohim bythet e Armines dhe ndjekim nga pas si dhelpra pas koqeve te kalit te Zenit
  -Bajge se shtypemi ngo cilido qe na kalon siper dhe te huajve u veme ne dispozicion çdo gje jo vetem pasurite por edhe gruan edhe motren edhe nenen edhe femijen dhe e kemi per mburrje ….
  -Bajge si asnje popull jo vetem i Botes po dhe Ballkanit qe 500 vjet u mbajtem te pushtuar nga TAurku dhe tani kerkojme BABEN…
  -Bajge se 5 vjert u mbajtem te pushtuar nga fashizmi dhe ja hapem dyert pa asnje lufte italise dhe e pritem me lule pasi Naltmadhnija i beri mutin mbreterise..
  -Bajge se kemi 30 vjet qe jetojme mes minaresh xhamijash e kishash madheshtore dhe degjojme ‘Zanin e hoxhes dhe priftit ne nje kange te degjenerueme…’ dhe vazhdojme e ngrehim bythen perpjete drejt qiellit pa find ne humbetire se e ngaterrojme boshllikun trushpelarjen me Perendinre
  B A J G Ë !!!!!!!

  Reply to this comment
 3. emigrant Itali September 2, 10:09

  Shkrim perfekt edhe pse i hidhur por duhet pranuar qe edhe ilaçet jane te hidhura por sherojne!!!!!!!
  ‘La verita mi fa male lo sai…….

  Reply to this comment
 4. lexues i Dites September 2, 10:17

  Grupi parlamentar socialist èpo qe se kane ngelur akoma shqipetare duhet ne menyre shume te qarte ka ardhur koha qe Edvini duhet te iki pa kushte por te gjeje format e largimit vete per te mos u thelluar ne mekatet ndaj PS ne radhe te pare por mbi te gjitha ndaj ketij vendi dhe populli.Ndryshe ,per fatin e keq te tij do konsiderohet ashtu si kerkohet ta konsiderojne si tani po aqe te inkriminuar sa edhe Berisha e Meta e qe per hir te se vertetes nuk eshte e vertete.Biles ‘kazani mediatik’ nje fare Basha hajdut dhe vrases qe vetem po u permbys Bota mund te jete ne krye te nje qeverrije ne kete vend po pati edhe vetem 3 shqiptare nga 3 milion qe kemi qene..po propogandohet si kryetar maxhorance ne 2020-ten…Tragjedi e vertete….

  Reply to this comment
 5. GIOTINA September 2, 10:43

  Keta te quajturit gazetare si puna e Zhejit çim pekave fevziut,andi bushatiot ,ylli rakipit e tere krastave qe ua kane krasitur koqet qe te vegjel jane ne veshtiresi si zagaret ngelur pa padrone e nuk dine nga tja mbajne!
  Deri tani i kane sherbyer padroneve Sali Berisha,Xenit,Ilir Metes e kompani sepse dinin qe kishin mbershtetjen e Amerikes dhe administrates amerikane ,tani qe nuhasin si zagare se diçka po ndryshon po abandonojne padronet po nuk dine nga tja mbajne nga krushke Serbija,nga ‘majka’ Rausija apo te mbahen me Ameriken—-

  Reforma ne drejtesi nuk arrijne ta kuptojne keta zagare se nuk behet vetem per Saline e tere familjen deri ne brezin e trete qe kane vjedhur shqiperine por vettingu per pasurine do mare te pandehur edhe Bledi Fevzine dhe Fari Balline ashtu si Zheji e zhelet e tjera bashke me like florine ku e kane grumbulluar gjithe pasurine brenda dhe jashte deri ne brezin e trete!!!!!!!

  Reply to this comment
 6. GJYQI I HAGES September 2, 12:16

  Ne Memaliaj djali vret babain me spate ne shekullin e 21-te ne mes te Europes,prane detit i pa lare prane sofres i pa ngrene prane dijes i pa nxene ndersa tepelenasi Ruçi mbledh sot parlamentin e leshit ndersa Lleshi apo leshi deklaron se ‘I kemi bere detyrat per tu hapur negociatat..” qe do te thote e kemi realizuar planin e MISHIT duke vrare 30 vjet njeri tjetrin si kafshet e pyllit me bisht…

  Reply to this comment
 7. ROBESPIER September 2, 16:22

  GRAMSH,KE HARRU DOGMEN ‘NMATO’ PERDORUR KRAHAS DOGMES ‘INTEGRIM’ QE KETE POPULL TRAJTUAR SI GOMERE UA KANE VENE PER ME SHUME SE NJEZETE E NENTE VJET SI KARROTA TEK HUNDA PER TA TERHEQUR ZVARRE!
  PER KETA KRRIMINELE NUK BEN FAJDE AS ISH GJYQI I NOREMBERGUT KUNDER KREREVE ‘SS’ E AS GJYQI I HAGES…POR DUHET O GJYQET E INKUJZICIONIT DJEGJE NE TURREN E GOMABVE SE EDHE DRUTE NA I MBARUAN OSE GJYQI PAS REVOLUCIONIT FRANCEZ ME GIOTINE!

  Reply to this comment
 8. 007 Agjent i CIA,SIM,KGB,UDB September 2, 16:44

  Edhe ti o Mero merda pasi i shpelave tere jeten bythen Salise si salija kapo Hysnise kerkon te na mbushesh mendjen me idjotesira kur nxjer bajgat e radhes nga goja e na thua qe”” Palmer negociatori amerikan i krizes politike shqiptare””ha,ha,.ha,ha,ha mut!!!!!
  Per ç’fare krize flet e si do ta zgjidhe Pal,meri qe do mare palaçot e ti vare te gjithe tek Palmat??
  Po kur flet per nje fare Agim Gaqo Nesho si ‘antiamerikOn’ a e ke te qarte se i jati eshte kunat i shokut Xhemal apo Hisni Kapos si tere kuneterit Xhelil Gjoni dhe Sul Bushati qe bejne ligjin ne kete vend se jane ne sherbim te Amerikes qe ne kohen e pordhes kur Hisni Kapo ashtu si Ramiz Alija ish studente njeri ne tregetaren e Vlotres e tjetri gjimnazin e Tirones e kane gelltitur ‘lugen e çorbes’ e firmosur per SIM e me pas per UDB-ne e me von per KGB-ne e me pas per CIA-n…
  Si nuk flitet nje fjale 30 vjet per ‘shokun’ Hysni qe kish per doktor serbin Sali dhe dhenderr ka sigurimsin Medi e nip nje Andush bytheqi qe jane ne krye te pilafit ??

  Reply to this comment
 9. L.H September 2, 19:04

  E verteta duhet thene ne sy!Qe shqiptaret histpotrikisht te keqen e kane patur nga shqiptaret!!!!!!!

  Ndersa ptresidenti gjerman me perunjesi kerkon falje per krimet e popullit te tij ndaj popujve te there dhe atij polak….po Glasa politike e Ibrahimoviçave te Kosovres pasardhes si nipa te Xhafer Daeves pse nuk bejne autoktritike para vellezerve te nje ‘gjaku’ shqiptareve qe gjate luftes se dyte boterore bashkepunuian direkt me fashizmin ,e jo vetem kaqe por si asnje popull i Ballkanit klrijiuan edhe divizionin famekeq me ‘SS’ per turpin e kombit me emerin e heroit kombetar,dhe si ne asnje vend te Ballkanit u krijua dhe i vetemi kamp perqendrimi i nazi fashisteve ne Prishtinen e rilindjes e patriotizmit e atedhedashurise ku u vrane e persekutuan te rinj midis tyre dhe shqiptare dhe qe tragjikisht ruhej nga kosovare!?
  Me te drejte kerkohet autokritike nga SERBET per krime ndaj kosovareve por me pare te behet autokritike ndaj vellezerve shqipetareve kur qeverrite kujslinge te Xhafer Deves benin kerdine ne Shqiperi e 4 Shkurt ne Tirane!
  do vazhdojme te vrasim vellai vellane dhe te zbatojme teorite e shovinizmit serb qe ne jemi njerez dale nga pylli,qe nuk dime te ndertojme shtet…
  Jam plpotesisht ne nje mmendje sa thuhet ner koèpertine se ne kete me shume se çerek shekulli po çqeverrisemi nga qeverri kujslinge antishqiptare mesjetare me mbeturina zogistesh zogolljanesh axhaminj te rrezikshem qe bashke me historine kerkojne te permbysin gjitheçka e tragjikisht memorjen.
  Kjo qeverri antishqiptare e Edi Rames eshte katerciperisht vazhdimesi e qeverrive te Biberajve e Beogradasve kryesuar nga dhenderri e agjenti serb DSali Ram Berisha dhe ngarkon me pergjegjesi te rende tere politikat e SHBA-ve e diplomacine e saj ne sherbim te tjeter kujt po jo te shqiptareve e pse jo dhe ne dem te imazhit per Ameriken e ptresidenteve te medhenj qe permenden me lart deri ne miopi politike e paaftesi te sherbimeve sekrete me pasoja influencen Rause qe financon e inbveston tere kujslinget agjente shqiptare Sali Berisha,Lulzim Basha,Ilir Meta e ndoshta 90 perqind te kesaj politike antishqiptare…
  NMe cilin vend te Ballkanit e te Afrikes mund te arrije nje agjent i huaj me emerin Damir Fazlliq te hyje ne tere istitucionet e shtetit si ne shtepine e vet e deri te drejtoje sherbimin informativ te xhihadit te Gazidedese aqe me teper deri ne KLS-Keshillin e Larte Sigurise kombetare??????????????????????????????

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim