03 mars 2015

March 3, 2015 01:32

03 mars 2015

March 3, 2015 01:32
Komento

1 Koment

  1. KATHERINA DIE GROSSE(Madona prej Sauku) March 3, 10:44

    Pytja osht se cka ka me ndodh me Tomen??
    Sipas te dhanave te sigurta Toma i osht drejtue nji klinike private,ka me ndrru seksin dhe me kandidu per Bashkin e Shkodres si
    Tomja e Babruces 😉 😉

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*