04 shtator 2018

September 4, 2018 00:17

04 shtator 2018

September 4, 2018 00:17
Komento

2 Komente

 1. A.GRAMSH September 4, 10:10

  PUSHTIMI ISIS!?
  Nje popull qe di me mire rregullat e fiutbollit se te drejtat e tij nuk mund te kete te ardhme!
  ———————-
  Ne vend te paraDhenjes:

  Nje popull qe eshte i pushtuar ekonomikisht dhe 100 perqind i shpronesuar e me tere pasurite kombetare te tundeshme e te pa tundeshme perfshi dhe kapitalet strategjike ne duar te te huajve dhe krereve kujslinge te xhihadit,eshte i pushtuar nga ISIS qe jo vetem jane perdhunues te 10 Komandamenteve te Zotit por per 28 vjet vrasin e vazhdojne te vjredhin e perdhunojne shqipetaret ne emer te Allahut!?
  Dorheqje qeverrise nme sherbim te xhihadit e kalif Salise!

  Kush jane kryeKaret e xhihadit , kush e perse paguhen!?

  Perse vazhdon te paguhet e te jetoje parajsen tokesore me gjak femijeshte uritiur, ne nje vend pa shtet e pa popull lkreu i xhihadit ,guida Supreme,dhendurri serb vrasesi i shqipetareve Neroni qe dogji Shqiperine ,kalifi i Bathores Sali Ram Berisha!?
  Doreheqje e qeverrise ne sherbim te xhihadit e kalif salise qe sben asnje reforme!

  Perse vazhdon te paguhet e per çfar meritash paguhet nje mendr ‘kryeKar shteti’ me 70 sejmene qe i bejne fresk dhe u jharxhon shqipetareve mbi 200 MILION lek çdo vit kur ne nuk kemi shtet kur shqipetaret po perjetojne mjerimin dhe ky kryexhihadist jeton èparajsen m,e miliardat e vjedhura duke u ushqyer me gkjak femijesh shqièpetare te THERUR per organe per pjese kembimi si ‘Koke palare’!?

  Doreheqje qeverrise qe sben asnje reforme se eshte ne sherbim te xhihadit e kalif Salise!

  Perse paguhet nje kryeKar parlamenti kur edhe gomaret e dine qe shqipetaret ka 28 vjet qe u eshte hequr Sovraniteti dfhe nuk perfaqesohen ne parlamentin e EMERUAR nga KryeKaret e bandave parti qe skane te bejne as me shqipetare e as Shqiperi por me Mul Noka Salianje e kamikaze te ISIS Elvis Balli e Mona mutra e Musa Ul QI!

  Doreheqje qeverrise qe sben asnje reforme se eshte ne sherbim te xhihadit e kalif Salise!

  Perse paguhet nje kryeLKar i gjykates kuishtetuese kur vete KryeKari ka deklaruar se gjykata nuk funksionon se nuk ka shumice!?
  Doreheqje qUrravise qe sben asnje treforme se eshte ne sherbim te kalif Salidse e Like florise!

  Perrse paguhet nje tufe lopesh laramane te ngujuara ne stallen èparlament kthyer ne stacion nderzimi qe i kushtojne femijeve te pa ngrene 1,4 MILIARD lek kur nuk perfaqesojne popullin dhe 28 vjet ne sherbim te xhihadit e kaliof Salise per restaurimin e shtetit te kalifatit te Bathores!
  Doreheqje qeverrise ne sherbim te xhihadit e kaligf Salise.!

  Perse paguhen nje kryeKar Gjykate e larte e gjin gjonave nje KLD-kryeKar keshill i larte i ‘drejtesise’,nje KLS_kryeKar keshill i larte i ‘Sigurise’,nje kryeKar i ‘Hajdareve’ te prokurorise kur tere gomaret pa le shqipetaret e dine qe jemi pa shtet pa pushtet gjyqesor pa prokurori pa siguri pa kufi dhe paralelisht ka 2 vjet qe paguhen MILIONA per ca struktura PARALEL te ashtuquajtura reforma ne drejtesi e VETTING qe vetem banjot e vaskat ku DHJESIN u kane kushtuar M,ILIONA Euro!?
  Doreheqje qeverrise ne sherbim te xhihadit e kalif Salise qe shqipetaret nga i sapo linduri tek ai qe vdes SOT jane 7 MILIARD borxh per te bere ORGJI kreret e ISIS ne ish vendin qe dikur quhej Shqiperi e ku krimi po ben BADERDI!

  Reply to this comment
 2. gjyqi i inkujzicionit dhe i Hages September 4, 11:25

  UNITETI I KREREVE TE KESAJ POLITIKE ANTISHQIPETARE ESHTE ME I NFORTE SE KURRE!
  ASNJERI PREJ TYRE NUK DO AS REFORMA AS RILINDJE SHTETI E AS QE DISKUTPOHET BE E VETTING.
  PSE 28 VJET NUK BEHET REFORMA E SISTEMIT ELEKLTORAL?Sepse me ligjin katraure dhe me rregullin e treshin nder 3 milion shqipetare edhe sikur ti abandonojne teresisht zgjedhjet ketyre krriminelave Salise,.Edvinit e Like floroise u mjaftojne edhe 300 veta te blere te votojne 180 per Edvinin 90 per Salen,30 per Monen rrezultati i zgjedhjeve do te ish:
  60 perqind Edvin Atletja 30 perqind Sali Karaxhixh e 10 perqind Mana Çizmja….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*