05 dhjetor 2017

December 5, 2017 02:00 Updated

05 dhjetor 2017

December 5, 2017 02:00 Updated
Komento

3 Komente

 1. A.GRAMSH December 5, 08:19

  BANDITE ANTISHQIPETARE,MOS PERGOJONI ZOTIN DHE SHQIPERINE!
  Komandamenti i dyte:’Mos e pergojo Zotin kot se Zoti do te ndeshkoje nje dite’
  —————–
  Tragjedija nje çerek shekullore e ketij vendi e populli nga kreret e krimit e korrupsionit te kesaj politike antishqipetare e xhihadiste eshte bere ne emer te ‘Zotit’ ashtu si kamiklazet e shtetit te kalifatit ne emer te Allahut!
  Kush shqipetar ngelur gjalle e me tru ne koke harron thirrjet histyerike 27 vjet te kalifit Berisha apo Sali Neronit qe dogji shqiperine nen ‘moton:’Zoti e bekoft’ Shqipnine’!?A ka ngelur shqipetar gjalle me tru ne koke qwe te mos arrije akoma ta kuptoje qe shkaterrimi i ish shtetit shqipetar,bazera e tij ekonomike ,.tere pasurija kombetare mbi e nentoke,tere kapitalet strategjike ekonomike financiare e bankare u VODJHEN,u FALEN te huajve,u shkaterruan ne emer te ‘ZOTIT’ ashtu si kamikazet e ISIS ne emer te Allahut!

  A kane ngelur akoma shqipetare IDJOTE qe shperngulja e me shume se gjysmes se ketij populli ,ajka e shoqerise e luftes,punes dhe RINMISE u shperngul me GJENOCID ‘paqesor’ jashte kufijve te vend lindjes se te pareve ne emer te ‘Zotit’ duke e propoganduar ‘levizjen e lire’ si LIRI sklleverish pa PRONE pa PUNE,pa BUKE duke e konsideruar ‘demokracine’ ,’integrimin’ dhe petrendimin nje BORDELLO ku haet pihet e Q…. pa punuar nje soj si Propoganda e ISIDS per kamikazet qe ne ‘Boten tjeter’ i presin 7 femra te shendosha qe nuk ngopen kurre duke bere SEKS e sipas deshires u zbresin nga qielli shpende te pjekura sipas deshires!?

  Kush shqipetar akoma vazhdon e enderron ‘parajsen’ ne ferrin 27 vjet qe dikur quhej Shqiperi dhe i zhytur deri ne gryke ne MUT vazhdon e shikon nmga qielli fishek zjarret e datlindjeve te krereve te krimit dhe prostitutave te haremeve te tyre ne vendin me te varfer te Ballkanit!?
  A kane mgelur akoma IDJOTE ne kete vend qe presin tu dale BISHTI per te pare e degjuar se pas 27 vjetesh jane KOMPLET te SHPRONESUAR dhe ish Shqiperija qe pergojohet nga kalif SALIJA dhe tere ‘DISHEPUJT’ e djallit nuk eshte me e SHQIPETAREVE por nje ‘Shprehje gjeografike’ pa shtet pa kufi pa siguri dhe bashke me tere pasurite edhe Toka-Ajri-Deti jane ne duar te HIUAJVE muxhahedineve xhihadisteve,.salisjanreve,metisteve ,socialSSalisteve dhe tere 128 BANDAVE qe quhen ‘PARTIì’ e ne fakt jane FANTAZMA’ofshore’ qe per 27 vjet vjedhin ‘legalisht’ 200 MILION nmga gjaku i shqipetareve e femijeve te pa ngrene e qe nuk u dihet as ADRESA!?Te gjitha keto krime ne emer te ‘ZOTIT’ qe i kerkohet nga ‘burrat e shtetit’ dhe zonjat e para qe u zgjidhin ushkuret PRIFTERINJVE dhe u ngrejne BYTHET perpjete IMAMEVE per ta ‘bekuar’ Shqipnine!?

  Sa shqipetarte IDJOTE apo kamikaze kane ngelur akoma ne kete vend qe ndjekin nga pas kreret e ISIS dhe kalif Saline qe ti ‘integrojne’ ne ‘Boten tjeter’ kur ne kete Bote kane ngelur ne mes te kater rrugeve si dikur izraelitet ne shkretetire!?
  Sa njerez me bisht kane ngelur akoma qe degjojne PELLITJET e krereve te ISIS qe 27 vjet kane pushtuar tempullin e shjqipetareve te quajtur PARLAMENT qe nuk arrijna ta kuptojne se e bvetemja rruge shpetimi eshte BURGIMI i perjetshem i krereve te KRIMIT e korrupsionit PERDHUNUESVE te shqipetarizmes ne emer te ‘Zotit’!?

  Sa injorante e idjote pasardhes te RILINDASVE nuk arrijne ta kuptojne qe tere KRERET e KRIMIT apo ‘burrat e shtetit’ e ‘ambasadoret’ jane pa perjashtim MEKATARE ndaj nje POPULLI ngelur ne mes te kater rrugeve dhe nuk flitet kurre per SHQIPETARE se ju kujtojne KRIMET,KORRUPSIONI,VRASJET ZHDUKJET ,NGUJIMET,PERDHUNIMET,LYPESINE,PROSTITUCIONIN E DERI SHITJE PER ORGANE…
  Prandaj flasin jo per SHQIPETARE qe nuk u dihet as NUMURI shume me keq se bagetite por flasin petr Shqiperine e ne emer te Zotit e Shqiperise!?

  A mund te kete SHQIPERI pa SHQIPETARE e ZOT pa besimtare!?Vetem ne keto troje te pushtuara nga te HUAJT e tere agjenturat qe kane gjetur parajsen tokesore nderkohe qe shqipetaret jane 27 vjet ne ARRATI!
  Kush mund ti besoje me keta krere te Xhihadit te pa FE qe ne emer te ZOTIT i vrane shpresen e te ardhmen nje populli te tere ne mes te EUROPES me ndihmen e regji te HUAJA e me keshillat e ‘Ambadsadorev Pilate’ qe pas 27 vjetesh e kerkojne shèpetimin e SHQIPETAREVE jo nga ‘Shpronesimi i shpronesuesve’ po nga burgosja e ca ‘bandave ordinere’ apo hajdute xhepash’ per ti bere ‘koke turku’ per kreret e xhihadit e kalifin SALI!

  Kaqe idjote e njerez ,me bisht i konsiderojne SHQIPETARET tere agjenturat e huaja Fazlliqat e ambasadoret e SHBA-ve e BE-se sa te mos arrijne ta kuptojne qe RILINDJA e shtetit ka vetem nje RRUGE qe kalon jo nga Shqiperija po nga SHQIPETARET qe do te thote fitimi i SOVRANITETIT-PAVARESISE-LIRISE se humbur 27 vjet!
  Ky sovranitet perfshi pavartesise e lirise nuk vjen kurre nga perdhunuesit e varrmihesit e Shqipetareve e Shqiperise ne emer te ‘Zotit’ e as nga ‘integrimi’ i KREREVE TE KRIMIT maleve e fushave por fare e thjeshte nga nje KRYEREFORME e sistemit elektoral ku brenda MARSIT shqipetaret te çlirojne PARLAMENTIN ku nepermjet te PERFAQESUESVE te zgjedhur direkt te fitojne SOVRANITETIN dhe rilindin shtetin jo me ne emer te ZOTIT po te SHQIPETARIZMES!

  Reply to this comment
 2. MIGJENI December 5, 10:13

  ZOTI TE DHASHTE
  Dikush trokret ne dere…
  -Kush a?
  -A po na fal ndonji send,zoje?
  -Zoti te dhashte!
  -Ma fal ndonji send,te dhashte zoti shendet…
  -Hajt! zoti te dhashte!
  Por lypsi e di se çdo me thane”zoti te dhashte”:
  mos me pase kurre,mos me ngrane kurre.Prandaj me ma teper fuqi i bje deres.E tash perbrenda asht zani
  ma i rrepte:
  -Hajt more!Zoti te dhashte!A merr vesht?….”

  Reply to this comment
 3. Feja e shqipetarit shqipetarija December 5, 10:36

  PER MEMEDHENE,PER MEMEDHENE…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*