05 janar 2018

January 5, 2018 02:00 Updated

05 janar 2018

Nga Arkiva

January 5, 2018 02:00 Updated
Komento

3 Komente

 1. A.GRAMSH January 5, 13:36

  2018?”PAK DRITE!”
  ‘Nuk ka liri pa liri ekonomike’ M.Tacher( ose te jesh i ‘lire’ te hash 3 here ne dite)!
  ——-
  -Pake drite! ish popullit shqipetar me i civilizuari i Europes 27 vjet ne terr informativ qe nuk arrin te kuptoje qe ka ngelur pa shtet pa pasuri pa ligje pa siguri e kufi si ne komunitetin proimitiv ku mbizoteron ligji i xhungles e luani serb Berisha òakalli mul Noka jetojne me mish Lepuri shqipetar!?

  -Pak drite! ish popullit shqipetar me i shkolluari i Europes sot 100 perqind analfabet qe jeton si ne kopesht zoologjik ku pkjesen e aLuanit e klane krriminelet politikane vrases e antishqipetare ndersa ‘ambasadoret’ e DSHBA dhe BE 27 vjet luajne rolin e ‘drejtuesve’ te cirkut me majmunet shqipetare qe ka 27 vjet qe u ka dale BISHTI!

  -Pak drite! pasardhesve te ILIREVE per te pare pas 27 vjetesh se ketu ka me shume KRRIMINELE se te ndershem, me dshume banda parti se zgjedhes,me shume te ‘ZGJEDHUR’ hajdute e krriminele se sa SHQIPETARE!

  -Pakeze drite! per tu hapur syte shqipetareve se ky vend i quajtur Shqiperi nuk egziston me e ky popull i quajtur SHQIPETAR tashme ka ngelur veçse nje enderr!Nje grup kafshesh ne nje kopesht zologjik PRONE e Salise e Like Florise ku si roje ka ambasadore te huaj te paguar me FLORI ndersa sKièpetaret si majmune neper peme shohin nje CIRK tragji-komedi !?
  Shqipetaret 27 vjet nuk perfaqesohen me nga ASKUSJH dhe vendi i te pareve eshte i pushtuar nga XHIHADISTE,kusare krriminele e antishqipetare .
  Ambasadoret e SHBA-ve dhe BE-se perfaqesojne o AGHJENTURAT o INJORANCEN o BASHKEPUNETORE ne krim e korrupsion qe terhiqen òprej kapistalli si gomaret nga Salija.FullHani e like florija!?

  -Pakeze drite! te merni vesh o sKipetare alabake injorante e gomare se jemi 27 vjet KOLONI me shume kolonizatore ose BORDELLLO ku shfryjne KOQET tere xhihadistet e huaj serbe e greke fazlliqa e ambasadore Zagare gomare Fevzinj e antishqipetare!?

  ‘PAK DRITE!’ TE LUFTOJME TERRIN INFORMATIV-INJORANCEN QE 27 VJET NA KA VARROSUR TE GJALLE!

  Reply to this comment
 2. MIGJENI January 5, 13:42

  ”Oh!ta kishe pishen te madhe edhe te ndezun!
  Me flaken e pishes ne qiellin e kesaj nate
  ta shkruejsha kushtrimin…Ehu burre i tretun!
  Do ta shifsha vallen tande ne maje te nje shpate.”

  Reply to this comment
 3. DAMIR FAZLLIQ QIRES I NSHQIPETAREVE January 5, 13:51

  EDHE 2018-TA ME SALINE-BEDRINE-EDVININ-MONIKEN-ZENIN-ARMINEN -NGJELEN-LUBONJEN-BASHEN -LU ARVIZINE E LIKE FLORINE QE VARROSEN SHQIPERINE ??????????

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*