05 shkurt 2018

February 5, 2018 02:57

05 shkurt 2018

February 5, 2018 02:57
Komento

7 Komente

 1. A.GRAMSH February 5, 10:50

  2018-TA?PAK DRITE!
  ‘Politika’ e Prostitutave!Pak drte!
  ——————-
  Pak drite!Qe Zagaret dhe kamikazet e dizinformacionit ne sherbim 28 vjet te krereve te krimit dhe korrupsionit ta kuptojne qe fjala ‘politike’ ka lidhje me fjalen ‘shtet’ dhe shqipetaret e perzene gjysma neper Bote e gjysma pa PRONE e pa PUNE kane ngelur 28 vjet pa SHTET po me ‘ambasadore’ kaubojsa ‘burra shteti’ ,’yje ne ngjitje’ e FEV-Zinj Zagare!

  Pak drite!Qe Zagaret e informacionit 28 vjet ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit ta marin vesh mire se ‘POLITIKA’ nuk eshte PROFESION por impenjim moral ne SHERBIM te te tjereve te shumices se popullit e jo ne sherbim te krimit korrupsionit hajduterise e SHQIPETARET skllever ne sherbim te SALISE-NANOVE-LIKE FLORISE tere Zagareve te ish bllokut te vjeter e te ri e FEV-ZISE1

  Pak drite!Qe zagaret e informacionit ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit qe 28 vjet kane PELLITUR per ‘politike’ per ‘RRotacion rrotash’ per ‘ambasadore’ per demoKroaci per ‘pluralizem’ e 128 banda Parti o duhet te ndjekin rrugen e nje ‘intelektuali’ Adrian Klosi e te vrasin vehten po ndihen akoma te moralshem o te ZHDUKEN ne terrin e harreses se pa INTELIGJENCE dhe ‘rilindje’ te ‘pushtetit te katert’ qe quhet INFORMACION i LIRE i PA VARUR dhe PROFESIONIST nuk mund e s’ka si te RILINDE shteti i shqipetareve!

  Pake drite !Qe Zagaret e informacionit ish femije bastarde te bllokut te vjeter perfaqesuar shumica nga minoritare agjente e çobenj te rracave Lubonja,Blushi,Ngjela,Nesho,Fugat e tere alabakerija qe perfaqesohen ne ‘politiken’ e LESHIT te Topallit ta marin vesh mire e te pergatiten per tu perballur me DREJTESINE si propogandues te KRIMIT te KORRUPSIONIT te shkaterrimit te ish shtetit shqipetar ne bashkepunim me tere AGJENTURAT qe 28 vjet nuk u fol KURRE per EKONOMI-BUKE-MIREQENJE po vetem POLIKE alabakesh e antishqipetaresh qe nuk e hanre as QENTE!

  Pak drite!Qe kamikazet dhe krriminelet e dizinformacionit kur permendin fjalen ‘politike’ e veçanerisht ‘BURGIME POLITIKE’ duhet ta marin vesh se ketu 28 vjet te vetemet ‘politika’ nga 128 bandat parti kane qene ato te shkaterrimit te bazes ekonomike te vjedhjes se pasurise te hajduterise e shkaterrimit komplet te shtetit shqipetar e kthyer vendin ne ‘shprehje gjeografike’!

  Pak drite! Qe zagarija e dizinformacionit ta marre vesh njehere e mire se ‘BURGIME’ politike kane qene 28 vjet burgimi i historise se Shqiperise,burgimi i tere pasurise,burgimi i tere simboleve,burgimi i RILINDASVE burgimi i Heroit kombetar Skenderbeu,burgimi i luftes nacional-òlirimtare,burgimi i heronjve te POPULLIT te luftes dhe punes -Burgimi i heroit te popullit Shevqet Peçi qe ne moshen ’90 vjeçe i paralizuar ne shtepi tek ‘pularija’ u arrestua dhe trasportua me BARRELE ne burg ku vdiq si HERO duke bere greve urije ne prezencen e qindra ‘paramilitareve’ NAZISKINE te ‘divizionit’ ‘HAJDARI pas ardhes te divizionit famekeq me SS -Qe per turpin e shqipetareve mbante emerin Skenderbeu dje me xhihadiste te Xhafer Deves e 28 vjet me xhihadiste e salisjane te kalif SALISE e Like florise!

  Pak drite!Alabake te dizinformacionit ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit !
  Vetem kafshet dhe njerezit pa tru mund te besojne se pas 28 vjetesh do ta presim RILINDJEN e shtetit duke ndenjur duar KRYQ e te shohim se si ‘Shote Galica’ apo Arta Marku do na bejne MREKULLINE kur 28 vjet KRIMI dhe korrupsioni,nepotizmi e klientalizmi kane pushtuar çdo QELIZE te tere pushteteve istitucioneve e sistemeve politik,ekonomik,financiar e bankar!

  PS-Ndersa alabakerija sheh çfaqe me te burgosur me aktoret Fatmir Xhafa e Arta Marku,pse nuk na thone me se meren çdo dite parlamenti antishqipetar i krimit e korrupsionit tere sistemi gjyqesor avokatja e krimit apo ‘popullit’ KQZ-ja me militante krriminele ‘partish’ e nje administrate me 600 agjensi fondacione e nje qUrravi qe vazhdojne e marin rroga MILIARDESHE ne vendin me te varfer te Ballkanit me 5 MILIARD !?Te flasesh pas 28 vjetesh akoma per prostituta politike MonaLike e nudiste Edvin perben me teper se KRIM!
  BORXH!?NUK RILIND KURRE SHTETI PA RILINDUR INFORMACIONI!

  Reply to this comment
 2. Monika Kryezeza ish prostitute tani gazetare e shtetare February 5, 10:58

  ‘FRIKA RUAN VRESHTAT’!?PO KUR NUK KANE NGELUR ME VRESHTA!?

  Reply to this comment
 3. L.H February 5, 11:03

  O MILET!
  Nuk eshte Marku e derguara e Zotit te marre pas 2000 vjetesh misionin e profetit izraelit Yoshua Jozef Krishtit po thjesht nje loje nuse dajash apo ‘FRIKA’ e gogolit Rus e xhihadisteve islamike qe BE dhe Ameriqija mbasi nen mbikQIrjen e tyre nga ‘burrat e shtetit’ u dogj Shqiperija dhe deshtuan KOMPLET ne kete vend si ne gjithe vendet e lindjes se mesme kerkojne te lajne MUTIN me SHURRE….

  Reply to this comment
 4. GIOTINA February 5, 12:35

  Me shkronjen e gjuhes shqipe ”P”(politike) fillojne edhe fjalet:’Prostitute’,Pordhe,Palaço,Pis,Putane,Pasterma,
  Pusht,P…e deri Pandeli!!
  Me qe ra fjala nje mender minister socialSSalist me emerin Pandeli Bythka çfare mutin kerkon e shkon ne Amerike ne emer te kujt shkon e ke perfaqeson e ke takon Biberajt e mergates se quqes zogollane zogiste antishqipetare e UDB-ashe qe i vune kazmen shtetit shqipetar!!!???
  A e ka te qarte ky IDJOT student kungull i Dhjet Arit se eshte pjese kryesore e dekriminalizimit e VETTING-ut pas serb Berishes apo kalif Salise Nano Bordelles e kryehajdutit Like Florise si nje nga kryeministrat kujslinge qe i vune kazmen Shqiperise????????????

  Reply to this comment
 5. jetimet e 21 Janarit February 5, 12:45

  AH!mor gramsh kane gjetur shesh e bejne pershesh kur ky vend e popull ka ngelur pa zot e te quash politikane saline medine nanon moniken like florine Topallen Doden Deden,Tabakun,Ulqinin,Griden,ErMajlindat e integrimit,Gjoshen Mehmetin e tere sharabajkat alabaket prostitutat qe kane shfryre KOQET tere ambasadoret diplomatet misioneret imamet prifterinjte e hoxhallaret e gjithe Botes mbare….Duke i shkerdhyer para e mbrapa edhe ne òader mbi gjakun e te reneve te 21 Janarit si ‘koke palare’!!!!Perendi!Te befsha mutin!

  Reply to this comment
 6. IDJOTI I BATHORES February 5, 13:50

  O gramsh derri do plumb e ti nuk i kursen plumbat po pse nuk e pYet njehere dhe kete ‘redaksi’ e sidomos islamikun Bedri:Pse nuk flasim me per nje simbol ne hajduteri me emerin LIKE FLORI qe e konsideronin si aleati kryesor i nje PS e si e ardhmja per sKiperi !!?????
  Pse nuk ribotohen shkrimet e islam Bedriut e tere keshillit te kesaj redaksije perfshi edhe te A.Dukes qofte edhe per autokritike !?
  Nje mender ‘president’ me mbiemrin Moisiu kur u emerua kryetar shteti kryehajduti Like Floriri tha budallallikun me te madh ne jeten e tij:’Ky do jete presidenti qe do jete per dy legjislatura’!!??

  Reply to this comment
 7. QInam QIrio QIriazi February 5, 15:58

  SHQIPETAR…

  Shqipetar nuk tu nda Zija
  Te vrau Sali Serbija
  Ti u qave nga Enveri
  Te shkerdheu Elez Biberi!

  Shqipetar doje Europe
  Likja te futi ne Grope
  Ti doje demokracine
  Te hoqen Buken dhe lirine!

  U ankove nga Nexhmija e kafeve
  Re ne duar te Monika bordellove e haleve
  U qave nga shoqet Lenka
  Re ne duar te Loqeve Shenka

  Te jepnin per te ngrene
  e te thoshin mos ha mut e flet
  Tani te thone gri sallate e sa te duash flet
  Po kerkove buke te thone .vrit veten ne halet!

  U tall nje çerek shekulli alabakerija
  Me heroin Shevqet Peòi nga Laberija
  U tall Mul Nokat e krriminel Salija
  shqipetaret ushqehen me miell kafshesh nga Serbija..!

  Keta duhen varur lakuriq se gjalli
  Qe mos u ngelet as nishan as varri
  nga i pari deputet minister tek Armina
  Tere bankjere krriminele deri tek Grida ShQIna!

  Nga gazetare zagare tek kali Xenit
  Te gjith me gur ne qaf ne lum’ te Erzenit
  Nga bankjere Fevzinj e Erik FullHane
  Burgim te perjetshem Sapunin per djathe te hane..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*