05 shtator 2018

September 5, 2018 02:00 Updated

05 shtator 2018

Nga Arkiva

September 5, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. Arbeni September 5, 08:48

  Raporti sekret i CIA nuk sigurohet dot nga New York Times (NYT) dhe u siguroka nga gazeta Dita ne Tirane? Del qe Ardjan Thano qenka Agjenti 007 i diteve tona.

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH September 5, 11:45

  RAPORTI SEKRET I ISIS!
  Autostradat e krimit qe te shpien nme ferr ne diuar te xhihadit!?
  ——————
  Ne vend te paraDhenjes:
  Banda e ISIS e quajtur LSI ui ben thirrje kamikazeve e xhihadisteve ne emer te Allahut te mos pagiuajne tyakse Autostrade se eshte vjedhje!
  Kreret e xhihadit e hajduterise therrasin kapni hajdutet!

  Ne duar te kujt jane ‘Autostradatì’ qe S’kane mbaruar,qe nuk jane akoma sekuestruar,e qe nuk jane taksuar!?

  -Ne duar te shtetit?JO! se ky vend e popull eshte pa shtet po me ‘burra shteti’ qe krijuan shtetin e kalifatit,me ‘yje ne ngjitje’ krere te xhihadit qe bejne kurban deshe para bashkise te kryeqytetit Bathore per tev lare mekatet si hajdute e vrases si xhihadisti LUlash hollandezi !

  -Ne duar te qUrravise ?JO!Se ky vend vazhdon te qUrraviset me qeverri kujslinge ne duar te xhihadit lobizmit antishqipetar e nje kryeminister ne sherbim te kalif Salise e Like florise qe me 7 MILIARD borxh hedh parate e shqipetareve rrugeve pa rruge qe te shpien jo ne Europe po sketerre qe nuk mbarojne kurre e nuk trasportojne e EKSPORTOJNE asgje perveç IMPORTIMIT te miellit per kafshe nga Serbija,ujit te pishem nga Saharaja dhe mishit te kalbur nga Brazili!?

  Ku shkuan MILIARDAT e autostrades se ‘Komb-Krimit’ te vjedhura gjysma nga krrimineli Lulezim Hollandezi,Ku perfunduan MILIONA dollare perdorur per Pajisjet e teknollogjine per vjeljen e TAKSES se rruges qe i vune zjarrin XHIHADSISTET veshur si kosovare e kuksiane,sipas thirrjes se krereve te xhihadit LUlash bytheqiri e MonaLike Çizmja o Kryeminister ’14 vjeç Dhenderr’!?

  Ne duar te kujt jane autostradat ndertuar me 7 MILIARD borxh te popullit me te varfer tre Europes e Ballkanit kur nuk paguhet taklse per ata qe trasportojne prostityucionin drogen,krimin e korrupsionit nga nje vend pa shtet si ish Shqiperija e ne nje vend gjysem shtet si Kosova!?

  Sa MILION ka humbur ky popull e buxheti i shtetit nepermjet TAKSES ne tre muajt e VERES o kryeministyer na ‘E rrofsh per Vere’ dhe nga i mer urdherat qe e anullove taksen e rruges qe smbaron kurre qe nuk ka kush e miremban se duhen edhe aqe MILIARDA e per ke eshte nderrtuar me parate e SHQIPETAREVE qe perjetojne Mjerimin!?

  -Ne duar te ‘HAJDAREVE’ te prokurorise!?

  Pse nuk sekuestrohen tere ‘Autostradat’ e rruget e KRIMIT si ndodh ne gjithe Boten nga ajo e ‘KOMB-KRIMIT’ tekl ajo e Elbasanit e tere rruget e krimit pa studime,pa projeke pa preventiva pa situacione me MILIARDA borxh nga ‘kreditore’ KRRIMINELE te huaj e mafjoze apo Biznes,Mone ,deri sa te dalin para gjyqit te POPULLIT ne emer te POPULLIT kreret e xhihadit dhe bandave ‘parti’ nga PD,LSI,PS e rihapet gjyqi i hajdutit LULASH HOLLANDEZI per vepren penale te krimit ekonomik e shperdorim detyre me pasoja vjedhjen e Miliatrdave!

  Pse nuk sekuestrohen nga prokurorija tere ‘rruget’ qe nuk shpijen gjekundi e po çahen male si ato te Mokres per te dale ne qaf Plloçe nderkohe qe jane abandonuar tere infrastruktura e vjeter me MILIARDA e ashtuquajturi ‘Koriodori i Tete’!
  Kur do shkojne ne GIOTINE kreret e xhihadit per HAJDUTERINE qe tani u bejne thirrje kamikazeve si krere te ISIS:’Mos paguani takse rruge’ sikur ti kishin rruget mallin e babajit ashtu si kane pronesuar tere hapesirat detare,tokesore e Ajrore dikur e POPULLIT SHQIPETAR sot prone e Kalifatit te Bathores ne krye te te cilit qendron Kalifi Sali ,me krah te djathte Mulla Like Flori,e nje dishepull manikin Lulash qe kur vret e vjedh vetem qesh apo nje Shakaxhi i oborrit te xhihadit Edvin Çamçakiziqe ka kohe qe fluturon me presh e ka dale ne orbite nen efektin e forcave centri FUGA!?

  P.S Zagaret e dizinformacionit kthyer tashme ne qen te rrahur BASTARDE kush i kercenon e perse i kercenojne qe na dashkerkan edhe AZIL politik jashte ne SHBA dhe BEkur shqipetaret nuk kane degjuar kurre tu thone per KLRIMET qe jane bere nga kreret e xhihadit e kreret e 128 bandave parti me ne krye kalifin Sali,like flori Monen Lulash bytheqirin dhe nje Edvin Mavri!?
  Pse nuk kercenohen kreret e ZAGARISE Bleni Fevzinjte Blushat dhe nipi i shoqes Vito e Kapo Hysnise qe i ka sherbyer dhendurri i SERBISE!?

  Zagare,ata qe u kane perdorur si zagare po ata po ju perdorin tashme si qen te rrahur bastarde per tu lene rrugeve se nuk ka ngelur me KOCKA femijesh shqipetare tua hedhin se u8 zhduk rinija dhe femijerija perdorur si KAVJE nga vkreret e ISIS bashke me te ardhmen e ketij vendi e populli!

  Reply to this comment
 3. GIOTINA September 5, 15:52

  Nje pyetje eunukut Petriot Vasili te bandes LSI!?
  Ne rriugen e kombit qe eshte paguar nga 3,5 milion shqipetare qe jane ne borxh nga 4 mije eura per hajduterine e LSI likes dhe monikes nga i porsa lindfuri deri tek ai qe vdiq sot sa shqipetare kalojne ne ate rruge e si do veteshlyhen shumicva e shqièpetareve o krriminele qe duhet te digjeni ne turren e druve si ne kohen e inkujzicionit…….VARJE NE LITAR!!!!!

  Reply to this comment
 4. ODETA DASSHNORE E FULLHANIT September 5, 19:10

  O GJYQI I HAGES NE MES TE BULEVARDIT SI DIKUR GJYQI I NOREMBERGUT O KRYENGRITJA E HAXHI QAMILIOT TU MARE TERE PASURITE VILAT E GRATE NISHANEVE TE KESAJ POLITIKE KRRIMINALE..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*