06 mars 2018

March 6, 2018 02:00 Updated

06 mars 2018

March 6, 2018 02:00 Updated
Komento

5 Komente

 1. A.GRAMSH March 6, 08:53

  2018-TA?PAK DRITE!
  ‘Çdo popull meriton qeverrite e veta’!Po kur populli mungon!?
  —————-
  Pak drite!Qe’ ta mare vesh Bota mbare se pader Gjergj Fishta nuk asht ma shqipetare’ se tempulli i demokracise parlamenti nuk perfaqeson popullin SHQIPETARET po krimin dhe korrupsionin fise barbare ‘salisjane’,’metiste e ‘socialSSaliste’ e nuk ka kush e shperndan se ka ‘uraten’ e lobizmit antishqipetar amerikan 28 vjet ne sherbim te ‘krushkes ‘Serbi e ‘nenes’ Rusi ,TurQIni e greQI??
  TE SHPERNDAHET PARLAMENTI KRIMIT E RIKTHEHET SOVRANITETI POPULLIT!

  Pak drite!Qe ‘ta marre vesh bota mbare se pader Gjergj Fishta nuk asht me shqipetar’ se ‘presidenti’ i nje republike bananesh apo DROGE 28 vjet nuk perfaqeson e nuk eshte ‘simbol’ iunitetit te shqipetareve po simbol i KORRUPSIONIT e hajduterise e zevendes e krahu i djathte i kalif SALISE!
  TE KERKOHET URGJENT DOREHEQJA E NJE PRESIDENTI ANTISHQIPETAR QE 28 VJET KA VJEDHUR POPULLIN!

  Pak drite!Qe ‘ta marre vesh Bota mbare se pader Gjergj Fishta nuk asht me shqipetar’ se 28 vjet kemi patur qUrravi KUJSLINGE ne sherbim te te huajve dale nga PARLAMENTE te krimit korrupsionit qe nuk kane perfaqesuar ASNJE DITE shqipetaret!
  TE JAPE DOREHEQJE QEVERRIJA E KRIJOHET QEVERRI E SHPETIMIT KOMBETAR ME SHQIPETARE TE MORALSHEM PERJASHTU TERE KRRIMINELET ME IMUNITET TE KETYRE 28 VJET!

  Pak drite!Qe ‘ta marre vesh Bota mbare se pader Gjergj Fishta nuk asht ma shqipetar’ se ne kete vend mungon shteti i se drejtes 28 vjet dhe pushteti gjyqesor dhe DIZINFORMACIONI jane 28 vjet AVOKATURE dhe propoganduese te krereve te KRIMIT e te KORRUPSIONIT-SHPERBERJES!

  Te pezullohen e nderpriten rrogat e tere antististemit te ÇDREJTESISE te te tera hallkave perjashtu istitucioneve te VETTING-ut e prokurorise e policise se shtetit deri ne ‘RILINDJEN’ e SHTETIT!

  P.S Shteti i shqipetareve rilind vetem e vetem me ‘FORCE’ duke shpallur gjendjen e jashtezakoneshme vetem per kryeqytetin e KRIMIT E KORRUPSIONIT ku te zbatohen ligjet e LUFTES me pranine e forcave nderkombetare per 3 MUAJ ku te ribehet kushtetuta dhe KRYEREFORMA e sistemit elektoral e tu rikthehet SOVRANITETI i shqipetareve bashke me SHTETIN dhe PASURITE E VJEDHURA!
  ”Te shpronesohet shpronesuesi’!

  Reply to this comment
 2. V.F.L.P March 6, 11:12

  SHQIPERIJA DIGJET SHQINAT SALIJA EDVINI E LIKE FLORIJA KRIFEN!!!!!!!!!!!!!!
  Nje mender kryeminister me nje papergjegjshmeri qe tremb edhe gomaret e peqinit òdo mengjez na perrallis me ‘batuta kaps’!
  Sot nxori bajgen e radhes nga dixhitali salise se me heqjen e vules ‘APOSTIL’ me Greqine na u kurseka shqipetareve 6 Milion euro òdo vit dhe harron ky kryeminister ‘baxhanak’ i like florise se e ka futur popullin shqipetar 7 MILIARD euro borxh dhe 5 vjet nuk ka bere asnje reforme kunder korrupsionit e privilegjeve dhe mban me pensione te ARTA tere krriminelet me imunitet te ketyre 28 vjeteve kryeKare shteti dhe Nishane,kryeministra krriminele dhe salisjane,deputete hajdute e xhihadiste e tere kreret e krimit e fullhane me para borxh nga te huajt dhe nje parlamenti krriminal 1.2 MILIARD nje qurravije 1.6 MILIARD,KQZ me krriminele bandash parti 100 MILION,nje avokate popullit ne sherbim te krereve te KRIMIT 100 milion etj etj etj…..
  Qeverri ‘socialiste’ fashiste saliste socialSSalisjane apo kujslinge e krriminale……..
  Me ke do flase ne qeverrine e ardheshme italiane me qeverrine kAmuniste te Pepe Grilos qe gjysmen e rroges ja jep shtetit e ka kerkuar pergjysmimin e rrogave te parlamentit app fashistin e legistin Salvini qe kerkon te hedhe shqipetaret dhe emigrantet ne det…..EDVIN! JEP DOREHEQJE SE PO BEN AVOKATIN PERSONAL TE KRRIMINEL SALISE E KRYEHAJDUT LIKE FLORISE……

  Reply to this comment
 3. QInam QIrio QInami March 6, 12:21

  UNE KAM SHUME SHPRESE TEK PERENDIJA
  SE ME PANDELI BYTHKEN DO BEHET SHQIPERIJA
  AI PER ATDHEUN LE DHE GRUAJA TI QIHET
  MJAFTON NDERI KOMBIT NE VEND TE VIHET!

  AI GRUAN UA LE BODE-GARDEVE TA QINE
  SE NATE E DITE MENDON SHQIPERINE
  FEMIJEVE,NENAVE U VUNE FEREXHE VELLO
  SHQIPERINE TASHME E KTHYEN NE BORDELLO

  Reply to this comment
 4. jetimet e 21 Janarit March 6, 12:44

  DY A MER IKA???????????
  Amerika e Bushave e vari Sadam Huseinin per krime kunder njerezimit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Amerika e Biberajve ,Arvi Zise ,fev zise serbise greqise,rusise kryekrriminelin e shqipetareve dhenderrin serb e konsideron ‘Burre shteti’ ashtu si dikur Pinoçeti qe i vriste kundershtaret te grumbulluar ne stadjum e òdo dite si ne kampet e perqendrimmit vriste ‘kush e ka radhen’!!!!!!!!

  Reply to this comment
 5. akademiket Mul Noka,Mziu,Milo,Mona,mehmeti,Mediu March 6, 13:27

  Ambasadoret e SHBA-ve e BE-se leter higjenike e salise serbise rusise per ti vene zjarrin shqiperise….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*