07 janar 2018

January 7, 2018 02:00 Updated

07 janar 2018

January 7, 2018 02:00 Updated
Komento

9 Komente

 1. A.GRAMSH January 7, 08:33

  2018-TA?PAK DRITE!
  qUrravi nuse-dajash,kryeminister klloun!?
  —————–
  Pak drite!Per te kthjelluar mendjet e skipetareve qe po u del bishti se qUrravija e Edvinit ish ushtar besnik i Neron Salise dhe ngrenes ‘ngjalash’ i Like florise jo vetem nuk po qUrravit 5 vjet me radhe por indirekt po ben AVOKATINE e krimit e korrupsionit dhe krrimineleve me imunitet qe kane uzurpuar tere jeten e ketij vendi e çdo qelkize te kesaj shoqerije!?

  Pak drite!Tu hapen syte ‘koke palareve’ se PS eshte po aqe pergjegjese sa banda e Adolf Berishes PD dhe banda LSI per shkatetrrimin e shtetit shqipetar nga themelet dhe ne parla,mentin antishqipetar te krimit e korrupsionit dhe jashte tij ish krere te korrupsionit jane po ‘ATA’ ‘salisjane e metiste e socialSSaliste pjelle e krereve te korrupsionit e mafjes BE NA ME-Berisha-Nano_Meta dhe kjo qUrravi me nje Edvin Bojaxhi me VOTAT e SOVRANIT fshi BYTHEN e a,mbasadoreve dhe BYTHEN e Neron Salise,krriminelit Basha e kryehajdutit Like Florise!?

  Pak drite!Qe koke palaret zagaret e informacionit tu kthehet ARSYEJA e te marin vesh se ne kete vend 27 vjet nuk ka ORGAN AKUZE qe quhet ne Bote Prokurori tek ne AVOKATI e krimit se nuk ka ISTITUCION HETIMI–Te vertetoje me fakte e te drejtoje gishtin nga KRRIMINMELET e KRIMI–Ndersa KARNEVAL Edvini e3 ndan dhe fal PUSHTETIN e popullit me krriminel Bashen e kryehajdutin me ZE E FIGURE duke perdhunuar si askush SOVRANITETIN E SHQIPETAREVE PER 5 VJET RRESHT pa bere ASNJE REFORME per te rilindur shtyetin e se drejtes!?

  Pake drite!Tu hapen syte ‘koke palareve’ e per te pare se KRYESORI qe po i ve rrota reformave per te rilindur SHTETI i se drejtes dhe reforma ne drejtesi eshte kjo ‘shumice’ me socialSSaliste qe ska te beje FARE as me te mengjeren e BYTHES e as me 90 perqwind te shqipetareve qe perjetojne mjerimin sepse eshte ne konflikt te RENDE per te bere REFORMA se kreret e saj ngujuar 27 vjet ne parlamentin antishqipetar jane po aqe te INMKRIMINUAR sa kreret e bandave PD e LSI e nuk u intereson te bejne DREJTESI se do ish si :TE FTOSH PER DARKE NJE GJEL DETI NATEN E VITIT TE RI”!?

  Pak drite!Per te kuptuar ‘koke palaret’ se heqja e LLALLAVE e vendosja e ARTAVE nuk ndryshon ASGJE perveç se ndryshimit te MARKAVE te leterave higjenike per te FSHIRE bythen gjithe diten PROKURORE-AVOKATE te krimit se jane 100 perqind ne konflikt interesi dhe ne DOSJET e KRIMIT nuk ka as FAKTE e as HETIM ku gjinden MIJERA shqipetare te vdekur e vrare qe shiten per organe qe prostituohen.Ku kane perfunduar MILIARDAT e pasurise kombetare te tundeshme e pa tundeshme.Ku jane pasurite e kapitalet financiare e bankare.Ku ka perfunduar hapesirat e ish shtetit shqipetar TOKA-AJRI-DETI e ne duar te kujt ambasadoreve xhihadisteve salisjanmeve metisteve e socialSSalisteve te bordellos PS qe e perdhunoi ish bllokmeni grekofoni NANO pa lindur akoma !?

  Pak drite!Qe te kthjellohen ‘koke palaret’ e te marin vesh se ne kete vend te ‘Botes se trete’ ku eshte vendosur 27 vjet sistemi SKLLAVOPRONAR apo shteti i kalifatit pas 27 VJETESH DEKRIMINALIZIMI nuk behet nga 4 PUSHTETET:Legjislativ-gjyqesor-egzekutiv e per fatin TRAGJIK pushteti i KATERT apo medija qe nuk egziston por BOJAXHIU i Kalif Salise dhe Like florise me emerin EDVIN bashke me qUrravine me perixoma kerkojne ta bejne DEKRIMINALIZIMIN me KQZ-Komision Qendror Zagaresh militante krriminele te 128 bandave parti!?

  Pak drite!Te marin vesh ‘koke palaret’ se 27 vjet po shkerdhehen nga krriminelet kajdutet ambasadoret antishqipetaret dhe gomaret dhe ‘PROKURORIJA’ nuk frut dot nje hajdfut -deputet se ka vjedhur nje BANANE ne nje dyqan ne ITALI po nuk i tha KQZ se kete BANANE e kish vjedhur per ta NGRENE nga urija apo e kish vjedhur per qef per te KRRUAR bythen si Edvini me NGJALEN!?
  Marku mbi çfare ‘faktesh’ do denoncoje BANANEN apo do prese ti perkthejne 1500 faqe nga italishtja ne TURQISHT apo gjuhen salisjane si per shofer Sajmirin!
  Po perkthyesi i XENIT shoku LU si e ka mendimin:Ne Amerike organi i HETIMIT DHE AKUZES si quhen KQZ-e Luzxit apo Bibes lepires bythe te kalif Salise Edvin Bojaxhiut e Like florise!

  Pak drite!Per tu hapur syte socialSSalisteve qe te fillojne rrevolucion brenda PS te kerkojne vendosjen ne vend te VOTES duke krijuar URGJENT nje wqeverri tjeter brenda kesaj ‘SHUMICE’ edhe pse 20 perqind me nje KRYEMINISTER te pergjegjshem qe arrin ta kuptoje se demokracija eshte LIGJ e jo bordello ,te dije se çdo te thoter shtet qe ne na mungon 27 vjet te dije qe ne situaten tragjike te ketij vendi ‘protestat’ e lul bytheqirit dhe krereve te krimit e korrupsionit jane as me pak e as me shume por per te mbajtur ne pushtet EDVININ qe me votat e shqipetareve fshi bythen e simbolit te krimit Salise dhe simbolit te korrupsionit Like Florise!Qurravi axhami e nuse dajash me nje kryeminister karnaval jo vetem nuk rilind shteti i se drejtes po shqipetari i fundit do marre arratine e vendi do popullohet si deri me sot nga tere rracat e Botes e muxhahedine…

  Pak drite!Per ta marre vesh ‘koke palaret’ se ne kete vend te quajtur ish Shqiperi ‘padronet’ e huaj e Fazlliqat,kujslinget e Fullhanet,Salija Edvini e Lioke Florija 27 vjet JETOJNE ME MISH E GJAK FEMIJESH SHQIPETARE-Njesoj si akuzoheshin te krishteret e pare ne vitet ’70 pas krishtit ner perandorine Romake!
  Nese 2000 vjet me pare te krishteret akuzoheshin KOT sot ne mes te Europes perdhunimi i femijeve dhe shitja e tyre per organe eshte nje REALITET tragjik ku edhe te VDEKURIT perdhunohen duke i quajktur ‘koke palare’…………nga perdhunuesit edhe te 10 komandamenteve te Zotit bashke me kreret e KLERIT dhe Janullat apo imamet e pa FE!

  P.S Kushdo qofte qUrravi apo kryeminister KUJSLING qe nuk ben brenda nje MUAJI reformen radikale te sistemit elektoral e rikthimin SOVRANITETIN popullit shqipetar brenda MARSIT do gjykohen si KRRIMINELE e antishqipetare njesoj si kalif Salija dhe nje bandit qe mban me force postin e presidentit edhe pse eshte ‘qenja’ me e urryer e shqipetareve !

  Reply to this comment
 2. MIGJENI January 7, 08:38

  ‘Pak drite vetem,te lutem mshire te kesh
  se do çmendem ne kete nate pa gjume dhe pa pishe.’

  Reply to this comment
 3. gjyqi i inkujzicionit dhe i Hages January 7, 09:06

  BORXH 7 MILIARD DOLLARE O SHQIPETARE!!!Protestat e Janarit marveshje e bytheqirit Basha me thonj paprerin Edvin sipas porosisve te kinezit Lu beni sikur ziheni qe ti siguroni perjetesine ne pushtet Sali Berishes e Ilir Metes pronare te shqiperise…
  Kush do varet ne mes te TirOnes per 7 MILIARD borxh futur populli shqipetare 27 vjet vdekur URIJE……
  Saliu,Likja,Saliu,Edvini,Saliu,Mona,Saliu,Basha,DSaliu Nano,Saliu,Servet,Pellumbi,Saliu,Nishani,Saliu.Fullhani,Saliu,Patozi,Saliu,Doda,Saliu Mediu!!!!!!!

  Reply to this comment
 4. kryeidjoti Pandeli(minister shteti) January 7, 12:52

  Pyetje 1 Milion dollare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KUSH I PERFAQESON 3 MILION SHQIPETARET 28 VJET (po qe se nuk jane gomare)!???????

  Reply to this comment
 5. gjaku i shqipetarit nuk behet uje January 7, 13:02

  A do behet sKiperia???????????????????
  PO!Kur edhe sKipetari me idjot ta kete te qarte qe :Nje qime bythe e inxhinier Spiro Kolekes xhaxhait te Anetes mamase se èpsikopatit Edvin …Peshon sa tere Aneta edvini linda zahjo salija sllobodanka lirija Monika doda topalli like frlorija e ytere vkrrriminelet hajdutet e alabaket perfshi like skrapar florijaaaaaaaa

  Reply to this comment
 6. YOSHUA-JOZEF-KRISHTI January 7, 13:21

  TRAGJEDI APO FATALIZEM!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*