07 mars 2015

March 7, 2015 00:47

07 mars 2015

March 7, 2015 00:47
Komento

2 Komente

  1. Xhuxhmaxhuxhi March 7, 12:05

    Toma nuk eshte budalla, dhe ju nuk duhet te jeni sherbetore te dikujt.

    Reply to this comment
  2. sadik malaj March 7, 12:37

    KY ESHTE LAJM I MIRE MBASI KY MALSOR IDIOT E PA KULTURE RA NE KURTHIN E BERISHES ME DESTABILIZUA VENDIN. KETIJ DUHET ME I THENE MALOK I TRASHE QE MESIGURI ESHTE EDHE PA SHKOLLE. Fakti eshte se te gjithe biznesmenet jane pa shkolle, atehere se si jane ba te tille mund te kuptohen fare lehte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*