07 mars 2018

March 7, 2018 02:00 Updated

07 mars 2018

March 7, 2018 02:00 Updated
Komento

2 Komente

 1. A.GRAMSH March 7, 09:28

  2018-TA?PAK DRITE!
  As te çmendur as vrases gjakftohte,VRASES ME PAGESE!
  ———–
  Kujslinget,agjentet dhe zagaret kane te perbashket se u sherbejne PADRONEVE!
  Ish Shqiperija ka 28 vjet e pushtuar ekonomikisht politikisht gjeografikisht nga te HUAJT!
  Ish Shqiperija ka 28 vjet KOLONI me shume kolonizatore turq e xhihadiste amerikane e hajvane serbe e ruse derr e dosa e SHQIPETARET kane marre arratine se kane 28 vjet pa SHTET,pa ekonomi e me pasuri KOMBETARE te vjedhur e shitur te HUAJVE 100 perqind perfshi kapitalet strategjike!

  Pak drite!Qe koke palaret ta marin vesh njehere e mire se dhendurri serb apo ish doktori i bllokut Neron SALIJA eshte KREU i krimit e korrupsionit qe udhehoqi 28 vjet ZJARRVENJEN ish Shqiperise por nuk eshte i VETEM por me tere 128 bandat e quajtura parti e me NANO e LIKE FLORI si ‘3 Mosketjeret’ apo ‘burrat e shtetit’ e yjet ne ngjitje ne krah te tij!

  Pak drite!Qe ta mari vesh bota mbare se ‘VRASESIT ME PAGESE’ te shqipetareve nen drejtimin e kryeagjentit e kryekujslingut serb SALI BERISHA jane pa perjashtim tere kreret e antishtetit te nje vendi pa shtet,tere kryetaret e parlamentit te krimit e korrupsionit,tere deputetet e VETEEMERUAR nga kreret e bandave,tere qeverrite kujslinge,tere ministrat e financave tere prokuroret avokate te krimit,tere ZAGARET e dizinformacionit qe kane propoganduar 28 vjet kreret e krimit e korrupsionit!

  Pak drite!Qe koke palaret ta marin vesh se nuk jane aqe trima ‘kujslinget’ dhe ‘agjentet’ apo ‘zagaret’ qe 28 vjet VRASIN dhe perdhunojne edhe te VDEKUR shqipetare duke i quajtur ‘KOKE PALARE’ por 28 vjet jane PAGUAR me tere pasurite e shqipetareve dhe jane MBROJTUR e u eshte dhene IMUNITET ne perjetesi nga ‘AMBASADORET’ e SHBA-ve e BE-se ne sherbim te tere LOBIZMIT antishqipetar SERB-RUS-GREK-TURK-ISIS!!!!!!

  P.S Kryekrrimineli Sali Ram Berisha dhe tere SEJMENET e tij 28 vjet nuk kane qene as te òmendur e as gjakftohte po kane vrare SHQIPETARE se kane qene e jane ne sherbim te te HUAJVE e kane firmosur TRADHETINE bashke me shumicen e nomeklatures se MIHAL BISHES e femijeve bastarde te ish BLLOKUT nga Nano tek Lubonjat nga Blushat tek Pashkot,Ngjelat,Pollot,kapot bushatet ngjelat e shume te tjere shumica me origjine MINORITARE VLLEH apo Çobenj te skeduar nga tere agjenturat me ne krye kryeagjentin shkodran myslimanin R.Alija….VRASES ne sherbim te padroneve te huaj qe i kane paguar me floririn e shqipetareve!
  NE EMER TE ALLAHUT SI ISIS DUKE PERDHUNUAR SI TE PA FE DHE 10 KOMANDAMENTET E ZOTIT!

  Reply to this comment
 2. spata March 7, 20:48

  Asnjera e sa tjetra nuk i perket ky epitet . Ai eshte nje vrases me pages .E kan paguar dhe e paguajne agjensit sekrete te huaja per ta shkaterruar Shqiperine.
  Se sa trim eshte ky cub me lesh dhije pyesni ne varr Gazideden .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*