07 qershor 2019

June 7, 2019 02:00 Updated

07 qershor 2019

Nga Arkiva

June 7, 2019 02:00 Updated
Komento

8 Komente

 1. A.GRAMSH June 7, 09:40

  DOSJET E HAJDAREVE SI BREKET E SHUKRIUT!
  ‘Qielli hyjnor siper meje,ligjet e moralit brenda meje’E.Kant
  —————-
  Ne vend te paraDhenjes
  Eshte per te ardhur keq qe edhe kjo e perdiyteshme qe mundohet te beje informacion te Lire te Pa varur e deridiku Profesionist futet ne ca ‘gjirize’ hajdaresh apo Llallash e quajtur prokurori ku ka qene e vazhdon te jete akoma Hale ku dhjesin kreret e xhihadit me ne krye kalifin SALI!

  ‘Dosjet e Hajdareve me emerat Besim,Berishe,Besnik,Bushati,Buzhala,Berati e Babalet ebastardet e tjere jane te mbushu me CD-‘Gramafon i prishur’ apo zhgarravina shkruajtur nga hajdare IDJOTE qe jane lene aty qellimisht pa asnje vlere!
  E vetemja ‘VLERE’ eshte qe shqipetaret edhe ata ‘militante’ apo Zagaret e dizinformacionit qe te marin vesh se ne kete pa shtet eshte restauruar kalifati i Bathores dhe ne krye te tere istitucioneve jane vendosur Hajdare ,Gjin Gjona qe kane monopolizuar çdo qelize te shoqerise dhe LIGJIN e ben IDJOTI milioner e analfabet!

  Te meresh me nje dosje cope cope pa ASNJE vlere PENALE dhe kete do ta tregoje koha si per tere dosjet e ‘prokurorise se hajdareve’ qe jane marre me breket e shukriut e jo me KRIMET e krereve te xhihadit SALIUT-MEDIUT-FULLANIT-BODES-LIKE FLORIUT!

  Jo vetem nuk perben informacion por demton rende informacionin ne kete periudhe tragjike qe po ka lon ky vend e ky popull pa shte te meresh me dosje qe nuk thone ASGJE te RE por qe jane mishirim i nje vendi ku jane ulur kembekryq tere agjenturar e Botes e bejne skenare tragjikomike e te mos besh INFORMACION per POPULLIN qe ka 30 vjet qe i eshte hequr SOVRANITETI!
  Te mos besh informacion analizosh e propogandosh PSE-ne e mos rilindjes se shtetit,PSE-ne e mos strukturimit e zbatimit te te ashtuquajtur reforme ne drejtesi si hap i pare i rilindjes se shtetit te se drejtes!

  Eshte me teper se alabakeri te hysh ne vorbullen e nje dosje ‘BOSH’ ku ka shume te ngjare qe te paret qe jane vene ne dijeni nga HAJDARET per keto ‘pergjime’ ne arabisht’ e inçizime ‘BZHZHZH E XIXA’ jo vetem te jene vene ne dijeni Avdulajt por edhe te vkene investuar me para para Dukave e DAKOVE!?Informacion llageme-pa kapak!

  Pergjegjesite morale dhe Penale!
  ”Ka njerez qe edhe pse jane deri ne gryke ne Mut vazhdojne dhe veshtrojne yjet’ si thosh O.Wilde.
  Telk ne tragjikisht te paret qe jane futur ne llagemet e kesaj politike jane Zagaret e dizinformacionit qe jo vetem nuk po bejne 30 vjet informacion te Lire te Pa varur e Profesionist por janre vene ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit deri ne pergatitje skenaresh e duke bere SHANTAZH qe perben veper PENALE apo deri aty qe si kamiokaze ne sherbim te xhihadit bejne thirrje per destabilizim te rendit kushtetues apo dhe direkt KERCENIME istitucionit te KRYEMINISTRIT apo kryetarit te QEVERRISE aqe me teper te nje vendi pa shtet duke e ngaterruar me emerin EDVIN! Kjo perben veper te RENDE-PENALE!

  Ne cilin do vend te Europes dhe Ballkanit dosje hajdaresh me pergjime alabakesh milionere po qe se vertet kane qene dhe jane ditur se kane qene te denuar me pare apo me preçedente PENALE do ish mese normale qe DAKO apo DUKA qe thote i njoh e jane njerez te mire do te jepnin menjehere doreheqje per pergjegjesi MORALE dhe vetem KAQE!

  Po si mund ti kerkohet Dakos e Dukes te japin doreheqje per pergjegjesi MORALE e aqe me teper ca te pa MORALESHME Doda,Deda,Shqina e Mona ti kerkojne KRYEMINISTRIT te jape doreheqje ne emer te alla akbar se degjojne ZERA e shohin ne filxhan!

  Po nese Dako dhe Duka duhet te japin doreheqje nga pikpamja morale po atehere 99 perqind e kesaj politike duhet te VETEVARET nga kalif salija tek medija nga tere hajdaret tek like florija qe jane VERTETUAR plotesisht veprat PENALE me ZE dhe FIGURE!

  Ne Boten e qyteteruar per etike MORALE e pa shkruar asnje nga personeli i sistemit te drejtesise prokurore e gjyqtare NUK ULEN AS PER KAFE me ‘politiokane’ tek ne tere DOSJET e krimit ne duar te HAJDAREVE jane shkruar hetuar shitur propogandur nuk dihet nga KUSH dhe nuk e mer vesh qeni te zone se kush DOSJE perben veper PENALE si Gerdeci,21 Janari,djegja e tere Shqiperise nga dosja me breket e grisura te Shukriut ku kerkojne ti perdorin si ‘Jelek antiplumb’ per Saline,Medine,Like florine e tere BODE-gardet e krimit e FULLHANERINE!

  P.S Redaksi ,eshte per te ardhur keq qe kohet e fundit per intat te Edvin mavrise po beheni bombol oksigjeni e KLRRIMINEL kalif Salise dhe KRYEHAJDUT Like Florise duke u marre me dosje hajdaresh nga 2 vjet neper halete e se ashtuquajtur pprokurorise ne duar te ‘B’ve:Besimave,Bashavre,Berishave,Batove,Buzhaleve,.Berateve,Biberajve,Bastardeve,e Babaleve… e nuk mereni me ‘thembren e Akilit’ qe quhet ‘reforma ne drejtesi’!

  Eshte per te ardhur keq qe te harxhosh bojen e disa penave akoma te pa thyera si puna e Malajve apo Mojkomeve pse jo dhe Cukalit qe ne keto momente tragjike e tejet delikate per vendin e popullin meresh me EDVININ!?Si te propogandosh kunderevolucionin xhihadisto-fashist qe vazhdon 30 vjet ne nje vend ku pas shkaterrimit te gjitheçkaje ka ngelur pa SOVRANITET e pa shtet!

  P.S Sa i takon ‘daulleve’ qe po i bini per te ashtuquajturen PS e vetemja ‘keshille’ do te ish HESHTJA!
  Nuk e ka te drejten morale asnje nga ‘editorialistet’ e kesaj te perditeshme edhe pse e veteme qe mundohet te beje informacion,kur kerkon te beje ‘zbulimin’ se tani nuk mund te quhet PS se nuk jane me ‘kokat e medha’!
  Degjenerimi i kesaj PS qe nuk ka patur asgje me parti te majte ka filluar pa lindur ose lindi e perdhunuar nga kreu i bordellos Nano!
  Eshte per te ardhur keq qe nuk shikoni qe ne ate ‘parti’ oligarkesh e milioneresh monopoliste familjarisht e ne konflikt interesash jane po ata qe kane qene nga kreu i bordellos Nano tek Naçat,Baçat,.Muçat,Kaçat e deri tek Musa UlQInat e Pandelinj B.qinat..pa u marre me Braçet e Ruçat….Kush u mungon ne liste….!?

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH June 7, 09:48

  DOSJET E HAJDAREVE SI BREKET E SHUKRIUT!
  ‘Qielli hyjnor siper meje,ligjet e moralit brenda meje’E.Kant
  —————-
  Ne vend te paraDhenjes
  Eshte per te ardhur keq qe edhe kjo e perditeshme qe mundohet te beje informacion te Lire te Pa varur e deri diku Profesionist futet ne ca ‘gjirize’ hajdaresh apo Llallash e quajtur prokurori ku ka qene e vazhdon te jete akoma Hale ku dhjesin kreret e xhihadit me ne krye kalifin SALI!

  ‘Dosjet e Hajdareve me emerat Besim,Berishe,Besnik,Bushati,Buzhala,Berati Babalet e bastardet e tjere jane te mbushu me CD-‘Gramafon i prishur’ apo zhgarravina shkruajtur nga hajdare IDJOTE qe jane lene aty qellimisht pa asnje vlere!
  E vetemja ‘VLERE’ eshte qe shqipetaret edhe ata ‘militante’ apo Zagaret e dizinformacionit qe te marin vesh se ne kete vend pa shtet eshte restauruar kalifati i Bathores dhe ne krye te tere istitucioneve jane vendosur Hajdare ,Gjin Gjona qe kane monopolizuar çdo qelize te shoqerise dhe LIGJIN e ben IDJOTI milioner e analfabet!

  Te meresh me nje dosje cope cope pa ASNJE vlere PENALE dhe kete do ta tregoje koha si per tere dosjet e ‘prokurorise se hajdareve’ qe jane marre me breket e shukriut e jo me KRIMET e krereve te xhihadit SALIUT-MEDIUT-FULLANIT-BODES-LIKE FLORIUT!

  Jo vetem nuk perben informacion por demton rende informacionin ne kete periudhe tragjike qe po ka lon ky vend e ky popull pa shte te meresh me dosje qe nuk thone ASGJE te RE por qe jane mishirim i nje vendi ku jane ulur kembekryq tere agjenturat e Botes e bejne skenare tragjikomike e te mos besh INFORMACION per POPULLIN qe ka 30 vjet qe i eshte hequr SOVRANITETI!
  Te mos besh informacion analizosh e propogandosh PSE-ne e mos rilindjes se shtetit,PSE-ne e mos strukturimit e zbatimit te te ashtuquajtur reforme ne drejtesi si hap i pare i rilindjes se shtetit te se drejtes!

  Eshte me teper se alabakeri te hysh ne vorbullen e nje dosje ‘BOSH’ ku ka shume te ngjare qe te paret qe jane vene ne dijeni nga HAJDARET per keto ‘pergjime’ ne arabisht’ e inçizime ‘BZHZHZH E XIXA’ jo vetem te jene vene ne dijeni Avdulajt por edhe te vkene investuar me para para Dukave e DAKOVE!?Informacion llageme-pa kapak!

  Pergjegjesite morale dhe Penale!
  ”Ka njerez qe edhe pse jane deri ne gryke ne Mut vazhdojne dhe veshtrojne yjet’ si thosh O.Wilde.
  Tek ne tragjikisht te paret qe jane futur ne llagemet e kesaj politike jane Zagaret e dizinformacionit qe jo vetem nuk po bejne 30 vjet informacion te Lire te Pa varur e Profesionist por janre vene ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit deri ne pergatitje skenaresh e duke bere SHANTAZH qe perben veper PENALE apo deri aty qe si kamikaze ne sherbim te xhihadit bejne thirrje per destabilizim te rendit kushtetues apo dhe direkt KERCENIME istitucionit te KRYEMINISTRIT apo kryetarit te QEVERRISE aqe me teper te nje vendi pa shtet duke e ngaterruar me emerin EDVIN! Kjo perben veper te RENDE-PENALE!

  Ne cilin do vend te Europes dhe Ballkanit dosje hajdaresh me pergjime alabakesh milionere po qe se vertet kane qene dhe jane ditur se kane qene te denuar me pare apo me preçedente PENALE do ish mese normale qe DAKO apo DUKA qe thote i njoh e jane njerez te mire do te jepnin menjehere doreheqje per pergjegjesi MORALE dhe vetem KAQE!

  Po si mund ti kerkohet Dakos e Dukes te japin doreheqje per pergjegjesi MORALE e aqe me teper ca te pa MORALESHME Doda,Deda,Shqina e Mona ti kerkojne KRYEMINISTRIT te jape doreheqje ne emer te alla akbar se degjojne ZERA e shohin ne filxhan!?

  Po nese Dako dhe Duka duhet te japin doreheqje nga pikpamja morale po atehere 99 perqind e kesaj politike duhet te VETEVARET nga kalif salija tek medija nga tere hajdaret tek like florija qe jane VERTETUAR plotesisht veprat PENALE me ZE dhe FIGURE!

  Ne Boten e qyteteruar per etike MORALE e pa shkruar asnje nga personeli i sistemit te drejtesise prokurore e gjyqtare NUK ULEN AS PER KAFE me ‘politikane’ tek ne tere DOSJET e krimit ne duar te HAJDAREVE jane shkruar hetuar shitur propogandur nuk dihet nga KUSH dhe nuk e mer vesh qeni te zone se kush DOSJE perben veper PENALE si Gerdeci,21 Janari,djegja e tere Shqiperise nga dosja me breket e grisura te Shukriut ku kerkojne ti perdorin si ‘Jelek antiplumb’ per Saline,Medine,Like florine e tere BODE-gardet e krimit e FULLHANERINE!

  P.S Redaksi ,eshte per te ardhur keq qe kohet e fundit per intat te Edvin mavrise po beheni bombol oksigjeni e KRRIMINEL kalif Salise dhe KRYEHAJDUT Like Florise duke u marre me dosje hajdaresh nga 2 vjet neper halete e se ashtuquajtur pprokurorise ne duar te ‘B’ve:Besimave,Bashave,Berishave,Batove,Buzhaleve,.Berateve,Biberajve,Bastardeve,e Babaleve… e nuk mereni me ‘thembren e Akilit’ qe quhet ‘reforma ne drejtesi’!

  Eshte per te ardhur keq qe te harxhosh bojen e disa penave akoma te pa thyera si puna e Malajve apo Mojkomeve pse jo dhe Cukalit qe ne keto momente tragjike e tejet delikate per vendin e popullin meresh me EDVININ!?Si te propogandosh kunderevolucionin xhihadisto-fashist qe vazhdon 30 vjet ne nje vend ku pas shkaterrimit te gjitheçkaje ka ngelur pa SOVRANITET e pa shtet!

  P.S Sa i takon ‘daulleve’ qe po i bini per te ashtuquajturen PS e vetemja ‘keshille’ do te ish HESHTJA!
  Nuk e ka te drejten morale asnje nga ‘editorialistet’ e kesaj te perditeshme edhe pse e veteme qe mundohet te beje informacion,kur kerkon te beje ‘zbulimin’ se tani nuk mund te quhet PS se nuk jane me ‘kokat e medha’!
  Degjenerimi i kesaj PS qe nuk ka patur asgje me parti te majte ka filluar pa lindur ose lindi e perdhunuar nga kreu i bordellos Nano!
  Eshte per te ardhur keq qe nuk shikoni qe ne ate ‘parti’ oligarkesh e milioneresh monopoliste familjarisht e ne konflikt interesash jane po ata qe kane qene nga kreu i bordellos Nano tek Naçat,Baçat,.Muçat,Kaçat e deri tek Musa UlQInat e Pandelinj B.qinat..pa u marre me Braçet e Ruçat….Kush u mungon ne liste….!?

  Reply to this comment
 3. L.H June 7, 12:19

  Leter ‘Koloretos’dale boje e kthyer ne Balli!
  Per te mos perdorur fjalen Zagar ne respekt te disa shkrimeve shume e shume kohe me pare kur ne kete vend egzistonte fjala informacion po perdor epitetin Nolian ‘LOPESIM’!Te eshte lopesuar karakteri si tere zagareve apo kamikazeve te informacionit te racave bastarde Balli fevzi Lesi Bushatet e tere alabaket e tjere !

  PSE!?4
  Sepse nuk je IDJOT po te eshte lopesuar karakteri kur permend fjalen ‘KRIM’ dhe ‘ELITE’ ne paçavuren qe shkruan pas 30 vjetesh!
  Fjalen ‘KRIM’ e ka te drejten drejtesia deri ne shkallen e trete dhe jo Zgaraija qe ben ‘gjyqet’ si i do krrimineli serb Salija,ndersa Elite nuk i percakton ne demokraci zagarija por populli me ‘VOTE’ e qe ketu e dine edhe gomaret po jo zagaret se mungon edhe shteti edhe VOTA e mbi te gjitha POPULLI!

  -Nuk je IDJOT po te eshte lopesuar karakteri si tere alabakreve e zagareve fevzi balli Bushate e bastarde te tjere kiur arrin e ben nje paçavure e nga fillimi ne fund flet per nje qenje me emerin Edvin e injoron apo perdhunon fjalet shtetet popull demokraci sovranitet e LIRI te perdhunuara 30 vjet nga tere agjenturat antishqipetare e propoganduar nga nje radio zhurme ‘Zeri i AmeriQIse’ ne sherbim e investuar apo ne duar te UDB-se e Serbise!

  -Te eshte lopesuar katrakteri ose ke gelltitur lugen e PAaçes nga pjata e Fari Ballise zagareve te tjere apo Fevzise kur arrin e thua si te ishe IDJOT kur perdor fjalet LLUM ose AJKE qe skane te bejne fare as me etiken e as me informacionin por me gjuhe rrugaçerije ashtu si tere rrugaçerija e kesaj politike ne sherbim te se ciles ini!

  -Nuk je IDJOT po te eshte lopesuar karakteri dhe fjalen informacion jo vetem ev konsideron prone te te HUAJVE por edhe e ke per nder kur te ‘HUAJIT’ na shkerdhejne 30 vjet edhe grate edhe nenat edhe femijet e mitur deri sa ambasadoreve u bie edhe INFARKT mbi Dafllak shqiptake e per zagaret e kamikazet e informacionit JO vetem nuk perben informacion e lajm por u bejne fresk te HUAJVE kur i gjejne me ‘gazetare’ e ‘ambasadore’ apo misionere te HUAJ ne krevat!

  -Nuk je IDJOT po te eshte lopesuar karakteri si shumices se zagareve te dizinformacionit qe jetojne me kockat e krereve te krimit e korrupsionit apo serb Salise ,Medise,Like florise e tere krereve te krimit qe i vune zjarrin ish Shqiperise!

  -Nuk je IDJOT po je per te ardhur keq se te eshte Lopesuar karakteri dhe jo vetem nuk je ‘Koloreto’ po te ka dale BOJA komplet i te kesh fjetur 30 vjet me Fari Balline e Fevzine kur pas 30 vjetesh na ‘habitesh’ e paske ‘reflektuar me vehte’ se si nuk i paska ‘analizuar’ shoqerija shqiptare Zgjedhjet kur edhe GOMARET e Peqinit dhe me idjotet e dine se ne kete vend 30 vjet nuk ka patur shtet dhe POPULLIT i eshte hequr SOVRANITETI si asnje populli ne Bote dhe as VOTON dhe as VOTOHET as ZGJEDH dhe as ZGJIDHET dhe 30 vjet edhe kur e hedh voten per vehte apo TA QI ne parlament i del gjithmon KA QI dhe kur voton vetvehten apo Lalen 30 vjet ne parlamentin e xhihadit shikon Karaxhixh SALEN!

  -Nuk je IDJOT po shume me keq se je i PESHTIRE e dale boje se te eshte lopesuar karakteri si tere zvarranikeve Balli e Fevzi kur arrin e thua se si paskerkemi votuar nje qeverri plot deshtime,korrupsion te pa degjuar me pare!?
  Foljen ‘Me degju’ ne ç’fare kohe e perdor kur thua me pare ne kohen e sistemit ‘socialist’ qe i thoni ‘kAmunist’ apo ne kohen e Zogollit,ne kohen e karaxhixh Salise si simbol i KRIMIT apo ne kohen e simbolit te korrupsionit apo Like florise!?

  -Nuk je IDJOT por te eshte lopesuar karakteri e te eshte bere shpelarje truri nga kreret e xhihadit ne emer te alla akbar’ kur arrin e thua:
  ”Km menduar qe vjedhje votash ka patur po jo te ketyre permasave’!?
  Kjo eshte propogande e ISIS ne gojen e agjenturave e kalif Salise si per ‘krimet’ e kAmunizmit pa dhene asnje SHIFER e jo gjuha e FAKTEVE qe perdor nje informacion i lire i pa varur e profesinist!

  Se fundi ke probleme te shendetit mendor ose je i shantazhuar ose i blere qe flet jo me gjuhe gazetari po lehje ZAGARI kur arrin e thua se nje EDVIN me thonj te pa prere pas 30 vjetesh na paskerka ‘istaluar mafjen ne òdo nyje apo strukture te shtetit dhe keto nuk i sherbejne as Shqiperise as shtetit as Kombit!?

  PYETJA:Ne ç’fare haleje ke qene e kujt i ke sherbyer deri me sot e 30 vjet me pare qe nga ‘Koloreto’ ke dale Boje dhe as na thua ne shqipetareve akoma me tru ne koke se ç’fare kupton me fjalet:’Nyje’,’struktura te shtetit’,’Shtet’,’Shqiperi’,’Komb’ pas 30 vjetesh!?
  Qe te mos krijohet asnje keqkuptim me lexuesin une personalisht Edvinin nuk e votoj jo per kryeminister po thjesht pergjegjes pastrim gjelberimi ndersa Pandeli Majkot e keta Cukalet as per te pastruar halet e kryeministrise por vetem halet e Reçit apo banesa e fundit e Salise-Medise-Fullhanit-L.ike Falorise Fari Ballise-Fevzise………

  Reply to this comment
 4. GJYQI I HAGES June 7, 14:25

  Te hapet gjyqi i Hges si shtatedhjet e kater vjet me pare gjyqi i Norembergut per 24 krriminelet e ‘SS’ sot krriminele tev ISIS….SHBA-te dhe Gjermanija mos na perrallisin me prostituta ‘VOA’ dhe ‘BILD’ po te dergojne ne Shqiperi tere krriminelet e luftes se dyte Boterore dhe tere LLallat e ketyre 30 vjeteve te gjykohen ne mes te TirOnes ne emer te POPULLIT:

  1.-Sali Berisha-allias Hitleri-Pinoçeti-Sadami.Gedafi
  2.-lir Meta-simbol i korrupsionit allias Geringu
  3.-Fatos Nano
  4.-Adrian Fullani
  5.-Ridvan Bode+ Genci Ruli
  6.-Arben Malaj
  7.-Anastas Angjeli
  8.-Adriatik LLalla
  9.-Fatmir Mediu
  10.-Flamur Noka
  11.-.Fari Balliu
  12.-Bledi Fevziu
  13.-Monika Kryemadhi
  14.-Bujar Mehmeti-Nishani
  15.-Fatos Lubonjsa
  16.-Spartak Ngjela
  17.-Ylli Manjani
  18.-Andi Bushati
  19.-Aleksander Frangaj
  20.-Sokol Olldashi-pas vdekjes
  21.-Azem Hajdari+ g.Pashko -pas vdekjes
  22.-Bashkim Gazidede-pas vdekjes
  23.-Elez Biberaj -kerkim nderkombetar
  24.-amb.ARVIZU-ne mungese

  V.O Reformen ne drejtesi nuk e do as ameriQIja as Salija as Edvini as Like florija perjashtu shqipetasret dhe didsa misionere te BE-se…

  Reply to this comment
 5. P.VASO June 7, 14:31

  Pa cfjale e koment ..shqipetaret pakica qe gjithmon ka bere ligjin ne kete vend jo vetem perfaqesojne pjeset me te keqija te karakterit shqipetar por eshte tashme e thene e sterthene se duan me shume te huajin se sa vellane vetvehten….
  ”Dhe vjen i huaji e u rri n’voter
  me ju turpnue me gru e moter
  e per ca pare qe do fitoni
  besen e t’pareve te gjith harroni..”

  Reply to this comment
 6. ROBESPIER June 7, 14:35

  O DITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
  NA THONI PAS TRIDHJET VJETESH PSE QUHET PROKURORIJA E KRIMEVE TE RENDA DHE VETEM NJE LKRIM TE RENDE QE ESHTE HETUAR AKUZUAR E GJYKUAR NE KETE VEND PERJASHTU BREKEVE TE GRISURA TE SHUKRIUT SI THOTE GRAMSH QE NE VEND TE FUTEJ NE BURG PROSTITUTA SHANTAZHUESE U BURGOS KRYETARI I BASHKISE QE U NPERDOR E SHANTAZHUA……

  Reply to this comment
 7. QInam QIrjo QIrjazi June 7, 14:40

  ‘Nji dit Djele nji dit zemoni
  mblodha shQInat me bo pak QEF
  Shkova buz Lanes ne muj RamazOni
  gjeta nji plak QI nji femije e boni telef…

  Reply to this comment
 8. jetimet e 21 Janarit June 7, 18:45

  MJAFT!4Mjaft me keto dosjet e prokurorise se koqeve te renda tridhjet vjet .Mkjaft me keto dosje qe po shiten per turpin e Botes me Qillo si leckat e G A B I T.4
  Po na diskretitoni nje popull te tere duke e paguar deskrititimin….me milionat e femijeve te pa ngrene…

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*