08 mars 2018

March 8, 2018 02:00 Updated

08 mars 2018

March 8, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH March 8, 13:57

  2018-TA?PAK DRITE!
  ‘Reforma ne drejtesi’ koke poshte,Vettingu me bythe perpjete ,dekriminalizimi me gisht ne bythe!?
  ————–
  Pak drite!Aleatet kryesore te ‘krushkes’ Serbi e ‘Nenes’ Rusi i kane rrenjet tek ZOGOLLI o analfabete idjote e ZAGARE qysh atehere kur e para dhe e vetemja qeverri DEMOKRATIKE e NOLIT,GURAKUQIT ,A.RUSTEMIT u permbys nga veriu serbo-koqevare e turkoshane me ndihmen e ruseve te bardhe!
  Pak drite!28 vjet tek ne eshte vendosur sistemi feudal gjysem skllavopronar me ndihme e mergates Zogiste te Qyqeve ne ameriken e agjentit serb Biberaj me turkoshanet zogiste zogolljane e salisjane te HAJDAREVE udhehequr nga fondamentalisti ISLAMIK kalif SALIJA!

  Pak drite!Qe ta marre vesh Bota mbare se tere ambasadoret e AmeriQIse te BE-se se halese o AGJENTE ne sherbim te Rusise o lakej ne sherbim te LOBIZMIT antishqipetar SERBO-GREK o per INJORANCE òdo gje qe kane bere 28 vjet eshte bere SEPRAPTHI e kunder interesave te POPULLIT SHQIPETAR !

  Pak drite!A ka ngelur akoma ‘koke palare’ FEV ZINJ e ZAGARE qe nuk arrijne te kuptojne se pas 28 vjetesh u perrallisin ‘kungujt e Dhjet Arit’ krriminelet e politikes dhe zagaret e informacionit kamikaz e krriminal se:

  -Duhen 2 vjet te behet VETTING-u i POLICISE ose atij qe do arrestoje KRRIMINELIN ME IMUNITET!?

  -Duhen pastaj 2 vjet per te bere VETTING-un e PROKURORISE qe te akuzoje e jape leje te arrestohen KRRIMINELET ME IMUNITET!?

  -Duhen pastej 2 vjet te tjera te behet VETTING-u i gjyqesorit te Gjin gjonave ose PUSHTETIT gjyqesor tani ne duar te Salise e Like florise qe te pranoje te ‘GJYKOJE’ KRRIMINELIN ME IMUNITET qe ka dhene leje PROKURORIJA qe ta arrestoje POLICIJA!?

  -Mas 6-25 vjetesh mbas VETTING-ut te policise 2 vjet+ 2-5 vjet vetting i prokurorise+2-5 vjet vetting i gjyqesorit qe do gjykoje KRRIMINELIN ME IMUNITET sipas akt akuzes se PROKURORISE se KRRIMINELIT ME IMUNITET qe ta KAPI per BISHTI policija KRRIMINELIN ME IMUNITET!??

  P.S Te nderum skipetarka e skipetare qafezinj e qafezeza Edvin zagare e FEV ZINJ a e moret vesh :
  DO BEHET 25 VJET VETTING-U I TERE ISTITUCIONEVE TE SHTETIT E DREJTESISE E PAS 25 VJETESH DEKRIMINALIZIMI QE TI VIHET EMER KRIMIT ME IMUNITET QE DO BEJE VETTINGU-un e tere sa me siper e ne fund te VETVEHTES per ti arrestuar ne ‘Boten tjeter’!
  Te fala kinezit LU dhe kaçurelses Vllahutin nga UDB-ja e KGB-ja!

  Reply to this comment
 2. L.H March 8, 14:00

  ”SHPESH ESHTE ME E SIGURT TE JESH I BURGOSUR SE I LIRE’Kafka

  Reply to this comment
 3. filozof Servet Katovica(pellumbi) March 8, 16:15

  ‘8 MARS’!!
  -Dita ngerkombetare e Shota Galicave te lirise!
  -Dita nderkombetare e Cuces se maleve te pavaresise!
  -Dita nderkombetare e Margarita Tutulaneve te òlirimit!
  -Dita nderkombetare e shoqeve Lenka e Shkurte Pal Vatave te nderimit!?

  APO!?
  -Dita nderkombetare e ‘Hajrie honmve’ te pushtimit!?
  -Topalleve te LESHIT qe shqiptaret i çoi per lesh!?
  -Dita nderkombetare e ErMajlindave Gjoshave Mehmetit e Kodosheve te ‘integrimit’ ne Shishtufine!?
  -Dita nderkombetare e Monikave te gjirizit te Lalesit e bordellos se Jales!’
  -Dita nderkombetare e ShQInave,bythQInave,Tabakeve Dodave,Dadove,Dedave e tere prostitutat me imunitet qe kane vjedhur plot 28 vjet ???????????????””’????

  Te hiqet busti i Maqedonases Gonxhe Bojaxhiut qe ska folur kurre as shqi e tere aktivitetin e ka bere ne Indi dhe ne vend te saj te ngrihet busti i Dibrases Nexhmije Xhugline,antifashiste luftetare per liri luftetare per ndertim pune e drejtesi qe u denua per kafe nga viòidoli Sali sipas udhezimeve te shoqes Vito pjese e se njejtes organizate.SIM-UDB-CIA-KGB

  Reply to this comment
 4. akademiku Mul Noka UDBA-sh 24 karad March 8, 16:30

  3 Ambasadore amirikane kene ene ne mos Ruse Ruspije1)Ai qe udhehoqi ne veten e pare fushaten e sali serbit e Beograd Biberajt ne vitet ’90..2)Ai qe rrumbullohej nate e diteNanon tek Rogner!
  3)Atij qe i ra dafllak ne Lure mbi dafllakun e nje aktoreje……..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*