08 prill 2013

April 8, 2013 00:28

08 prill 2013

April 8, 2013 00:28
Komento

2 Komente

 1. ministri i berishes April 8, 10:19

  sa te poshter jeni ju te Dites. njeren kembe te stolit te Rames e paskeni bere blu.:)
  Kjo mund te merret keshtu, qe kercenimi blu eshte gjithmone aty prane, ne çfaredo karrige te ulet Rama.

  Reply to this comment
 2. (KATHERINA DIE GROSSE)prej Sauku April 8, 10:48

  1–Berishes:
  Vajza juej Argita boni operacion hunden,a mendoni se dhe PD do te dukej me e bukur po ta operonit dhe ju hunden tuej ???
  2–Edit:
  Thone qe Linda gruja juej e nderume osht largu me pune ne Kosove.A u konsultuat te pakten me te per kualicionin me LSI??
  3–Metes:
  Munika ishte ne Tv Klanin dhe foli per mbi peshen,pra me largimin tuaj nga PD,tani a mos eshte shtuar rreziku i Obezitetit tek PS ??…(obeziteti eshte mbipesha e damshme)
  4– Kreshnikut:
  Dordolecin perdoret per te tremb zogjte qe te mos na prishin te korrat,a mendoni se AKZ e tremb skifterin Sali,bashk me sorrat Bregu,Doda e Bulku???
  5—Bamirit.
  Heshtja osht bere shenj dalluese e juaja,a mundet ti bo nji komplinet nje deputeteje te bukur te PS dhe pastaj ti bashkoheshit aleances socialiste pa ju qarkullu gjaku posht kamve ???…pra nuk e kom fjalen si komplimenti i Obames qe i boni Prokurores se Kalifornis,dhe pastaj i kerkoi falje??
  6—Gazetes Dita.
  ju due fort,
  Suksese 🙂

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*