09 shkurt 2013

February 9, 2013 03:07

09 shkurt 2013

February 9, 2013 03:07
Komento

2 Komente

  1. Qemali February 9, 07:35

    Gjetje e goditur.Po ku merr vesh Saliu dhe raca e ketyre gjyqtareve me te tilla gjera.

    Reply to this comment
  2. Mark February 9, 08:34

    Shume e goditur dicitura e nderuar Dita ! Po keshutu jane brumosur ne Shqiperi keto 23 vjet rresht gjyqtare,mjeke,deputete,ministra,drejtore e te gjithe…

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?