09 shkurt 2015

February 9, 2015 06:58

09 shkurt 2015

February 9, 2015 06:58
Komento

1 Koment

  1. KATHERINA DIE GROSSE February 9, 12:36

    Ambasadori Lu duke u taku me Burrin e shtetit Sal Groshen tregoi se ka marre urdhna nga Lobi amerikan i ambasadorit Dell qi vodhi ne rrugen e Kombit qi ta mshtes me çdo menyr Kriminelin dhe vrasesin e 21 Janarit.
    Gerdeci kjo plage e madhe e tokes shqiptare osht veper e Fazliqit- Xenit dhe Firmes Ha-merr.-kona

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*