09 shtator 2019

September 9, 2019 02:25

09 shtator 2019

September 9, 2019 02:25
Komento

17 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku September 9, 03:07

  Aaaaaaaaaaaaaaaaa, qeke mbyll ne hale GRAMSHo, te paska zone barku keq e nuk te del koha me i shkrujt ne leter ato halucinacionet e tua. Nuk ka gale, priti pordhet me i qese dhe hidhi ne leter, do vine pak ere te keqe, po sidoqofte do te jen me te mencme se llafet e tua. Sot shkruaje me paradhjerje se heren tjeter e kishe harruar. Sot nga Gramshi mora nje leter qe lajmeronte se po ta keqtrajtonin fisin disa is te deklasuar, meshkujt po i pallonin nga prapa kurse femrave nuk u kishin bere gje se ishin te palara. Para teje do te vije te shkruaje ai Plaku Kok Uturaku (ti dmth) e do te hiqet si akademik. Po nuk ta kalon kurre ty, ti je rekord me tërrci vërrcit e tua. Ciao o debil i lindur qe kujton se ke mendje per te shitur.

  Reply to this comment
  • plakajote September 9, 23:42

   O plak xhuxhumak
   ke dhe ti pordhë
   por ti ca më pak
   se je kolonjar
   dhe e ke me hak.
   Nuk te kane lezet
   fjalet qe po thu
   hiqesh si i mençur
   po qenke nje hu.

   Reply to this comment
 2. Plaku dhjeracaku September 9, 06:25

  Si paradhjerës histerik , tufa e debilave ka dhe ajo pararojën e saj krenare. Njëri prej tyre është padyshim dhe plaku uturaku, si instrumenti më i përshtatshëm dhe më i zellshëm për kryerjen sa më dinjitoze të këtij proçesi multifunsional. Krahas mutshkarkimit plaku uturaku kryen njëkohësisht dhe proçesin e mutngrënies. Duke qënë se tufës së debilave i mungojnë makinertë dhe tërë mjetet bashkëkohore të prodhimit, të vetmen vegël që disponojnë ia ka vënë në dispozicion plaku xhuxhumakut. Lopata është bërë për plaku uturakun aq e dashur, sa edhe pasi është ngopur mirë e mirë me mut e merr me vete dhe e vendos ke koka e krevatit. Pse do pyesim dikush? Eh sa ka zanati. Për ata që s’e njohin, plaku xhuxhumaku është sinonim i i tore shumës. Ai e ka shumë qef bishtin e lopatës.

  Reply to this comment
 3. A.GRAMSH September 9, 09:01

  PRESIDENTI I ‘KOKE PALAREVE’!
  ”Ne populli jemi padrone si te parlamentit si te gjykatave,jo per te permbysur kushtetuten por njerezit qe e shkelin degjenerojne kushtetuten e perdhunojne ate..”A.Linkoln
  —————-
  Ne vend te paraDhenjes
  Nder ‘haber akshamet’ dale nga hamamet e kalifatit te Bathores sot veçojme:
  -Prokurorija e ‘krimeve te renda’ te Hajdareve dhe SHISH-Sherbimi Informativ i xhihadit te Gazidedeve Vishove,Klosave e kosave,mbasi ka ‘zbuluar ‘per 30 vjet tere krimet ndaj ketij vendi dhe populli kryera nga Neroni Sali bashke me trustin e ‘lule lakres’ se tij perfshi tere vrasjet me pagese e vjedhjet ne te vetemin aeroport ne mes te dites me diell,po meret me zhdukjen e nje Turku:Sevgin yavas!?’Stambolli digjet,kurva krihet’!

  -Nje tjeter haber qe beri ‘buje’ permes lehjeve te Zagarise ish se nje fare Bogdani,ka dhene apo i kane kerkuar doreheqje nga posti i tij si i derguar i ‘allahut’ per punet e jashteme ne banden apo divizionin ‘Hajdari’ te kalifit Sali!?
  Per ta perfyteruar sa me mire portretin e tij ,e percaktuar diagnozen para se te thirret shoqata e mjekeve pa kufi lexoni se ç’far nxjer nga goja ky xhihadist 30 vjet ne sherbim te doktorit te ish Hysnise,serb Salise:
  ”Nder vite kam patur privilegjin te perçoj zerin e çdo shqiptari ne istitucionet me te rendesishme te demokracise boterore,ne kontakt me personalitete te shquar dhe politikane,qe nga kongresi e senati i SHBA-ve,parlamenti Europian,Bundestagu gjerman etj,per te mbeshtetjen e Shqiperise ne hapat e metejshem ne integrimin europian e njohjen e Kosoves..”!?
  ‘Perendi!Ku je?’Po tani kush do ua ‘perçoje zerin shqiptareve’?Ky idjot qe flet me fantazmat apo idjoti qe e shkarkon dhe i la tere shqiptaret pa ‘Perçues’!?
  Per ke te thirret me pare shoqata e mjekeve pa kufij per tu bere trajtim sanitar te detyruar ketyre IDJOTEVE!?

  -Haberi tjeter ish se kryeministri i sapo zgjedhur i qeverrise se re greke Mitsotakis ne nje te perditeshme ka deklaruar (ate qe do deklaronte cilido njeri normal aqe me teper politikan i pergjegjshem ne tere Boten qe njeh edhe 5 perqind realitetin tragjik te nje vendi pa shtet e pa popull),se nuk do perkrahe hapjen e negociatave me Shqiperine!

  Alabaket,hajdaret,muxhahedinet e xhihadistet ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit qe gjithe diten ‘komentojne’ si trushpelare e si ‘menderisht te pa pune’ne vend qe te ‘shajne’ nga nena e ç’far u mban pragu i shtepise tere kete GLASE politike te inkiriminuar deri ne fyt e qe na lane pa shtet pa asnje pushtet pa asnje tregues ekonomiko financiar ,pa asnje tregues te shtetit te se drejtes e mbi te gjitha qe shqiptareve u jane mohuar te gjitha te drejtat e hequr SOVRANITETI, shajne kryeministrin grek kryetarin e qeverrise ne nje vend ku jetojne e punojne gjysma e shqiptareve per te mbajtur me buke kreret e xhihadit krimit e korrupsionit! Shprehja e kthyer permbys:
  ‘Te hash buken e kaurit e besh duvane e turkut’!

  Hyjme ne Teme!
  ————–
  I vetemi ‘haber’ qe do bente buje ne te gjitha vendet ku ka shtet e informacion ,jo vetem ne Bote po dhe Ballkan,do te ish qe:
  Sot te henen, jo qe me Saba ,ashtu si e ka zakonin,po ne oren 9 e 59 minuta SHKTZ-ja e tij Presidenti i ‘Koke palareve’ thuhet se do shkoje ne parlamentin e ‘Leshit’ te Topalleve para nje te ashtuquajturi ‘komision hetimor’!?
  Perjashtu nje fare ‘MeroLamçe’ asnje nga Zagaret e dizinformacionit nuk lehu per kete ngjarje sepse te gjithe ishin te lidhur me zinxhire dhe hedhur kocka e radhes!
  Vetem nje IDJOT ish ‘minister drejtesije’ Ylli MAGJARI e ‘keshilloji’ Liken qe te mos shkoje tek ky komision qe nuk perfaqeson asgje!Per te mos ja ngrene hakun,per here te pare ky IDJOT thote vnje fjale me vend!

  Ç’fare do ta pyese ‘komisioni hetimor’ LIKEN,para se te vije ‘komisioni Venecias!?
  —————
  1.-Qe ky ‘president’ eshte i vetemi rast ne tere Boten mbi te cilin rendojne me Dhjetra vepra penale dhe sipas Nenit 86 pika 1 nuk perfaqeson unitetin e popullit po unitetin e hajduterise si simbol i korrupsionit e tani ne mos ne burg duhet te ish zhdukur me kohe nga skena politike!?

  2.-Qe ky ‘president’ perfaqeson simbolin e INJORANCES pa asnje dite shkolle dhe pune ne jete si tere kreret e xhihadit te inkriminuar dhe nuk di as shkrim e kendim dhe nuk e di qe: sipas nenit 85 pika 2.,thuhet se ”Dekretet e presidentit per rishqyrtimin e nje ligji e humbasin fuqine,kur kunder tij votojne shumica e te gjithe antareve te kuvendit” dhe ky idjot me tere keshilltaret IDJOTE e Fari Ballinjute e Babalet akoma nuk e di se me kushtetuten e Imamit kthyer ne leter higjenike tek ne sistemi politik quhet Republike parlamentare’!?

  3.-Qe ne tere Boten dhe Ballkanin as qe mund te imagjinohet e jo me te propozohet e emerohet nje ‘president’ apo ‘kryetar shteti’ qe njeheresh eshte edhe kryetar i keshillit te larte te drejtesise,dhe keshillit te mbrojtjes dhe keshillit te sigurise,Nderkohe qe ka qene marre ne ndjekje PENALE dhe jane faktuar e xene me presh (bllok) ne dore me ZE dhe FIGURE,krimi-vepra penale qe ka kryer e vertetuar dhe nga FBI!?

  4.-Qe kjo ‘Qenje’ po me ZE dhe FIGURE ne funlksion te larte te antishtetit ndersa simboli i KRIMIT Sali Karaxhixh VRISTE ne mes te bulevardit shqiptare se kerkonin BUKE me duar ne xhepa,i akuzuari per korrupsion i perdhunonte te VDEKUR duke i quajtur me perbuzje ‘Koke palare’ !?

  5.-Qe ky mender ‘president’ eshte katerciperisht antikushtetues se jo vetem nuk ploteson asnje kusht per te ‘perfaqesuar unitetin e popullit’ por perkundrazi PERÇARJEN e popullit shqiptar per 30 vjet sikur te mos mjaftonin 128 banda parti me shume se sa zgjedhes ne kete vend dikur Shqiperi qe e kane bere popullin ‘kashte e koqe’!

  6.-Qe ky mender president jo vetem se nuk perfaqeson azgje qe ka lidhje me popullin apo SOVRANIN por jane shkelur tere proçedurat kushtetuese dhe eshte i emeruar nga ‘ustallaret’ jashte te blere me FLORI nepermjet nje buratini ‘kryeminister’ me emerin Edvin e nje parlamenti qe nuk perfaqeson popullin- ILEGJITIM!

  7.-Qe ky mender ‘president’ i sapo emeruar nga ‘ustallaret’ per ti dhene imunitet si i INKRIMINUAR,(per ta shpetuar nga burgu piratin e bene Pape) mblodhi me vehte nje BANDE me sejmene e autoblinda dhe ne dite ZGJEDHJEJE ku ne gjithe Boten ka ‘heshtje varri’ perfshi ‘silenzio Stampa’ ky IDJOTshkoi ne Lezhe e si te ish Osman Gazepi terrorrizoi nje popull te tere e Zgjedhesit qe nuk perben thjesht shkelje kushtetute por veper PENALE!

  8.-Qe ky mender ‘president’ idjot edhe keshilltaret i ka IDJOTE qe jo vetem kushtetuten e kane kthyer ne leter higjenike por dhe kur duan ti referohen e interpretojne se prapthi ashu si dhe Kuranin duke ja mbushur mendjen Like Florise alliasd Abaz Alise se meqenese eshte betuar ne emer te Allahut e me besim tek Allahu,si e parashikon kushtetuta e kalifatit shkruar nga ‘Imami’, mund te perdhunosh te ’10 Komandamentet e Zotit’ te Vrasesh,Te VJEDHESH, te PERGOJOSH Zotin biles tjo vetem te ‘deshirosh’ pronen dhe gruan e tjetrit por ta pervetesosh VJEDHESH tere pronen e shqiptareve meqenese ‘kushtetuta’ e Imamit neni 90 pika 1 thote:
  ”Presidenti i Republikes nuk ka pergjegjesi per aktet e kryera ne ushtrimin e detyres se tij”!?

  9.-Qe presidenti nuk e ka te qarte fare,’po frare fare’ sipas nenit 94..”..Nuk mund te ushtroje kopetenca te tjera perveç atyre qe i njihen shprehimisht me kushtetute dhe qe i jepen me ligje te nxjerra ne pajtim me te”!?
  10.-Mbi ç’fare kushtetute te kujt shteti ka ushtruar funksionin nje fare ‘presidenti’ i ‘koke palareve’ qe edhe te vetemen ‘arme’ qe ka populli ne perdorim ne demokraci qe quhet VOTE kerkon tua heqi nga duart me urdher te agjenturave e kalifit Sali ashtu si 30 vjet ua kane mohuar tere te drejtat shqiptareve perfshi SOVRANITETIN qe 30 vjet as VOTON dhe as VOTOHET,as ZGJEDH dhe as ZGJIDHET duke i perçare permes 128 bandave parti me shume se zgjedhes ,me shume ‘IMAME’ se besimtare e tragjikisht me shume te huaj hajdare,xhihadiste,muxhahedine e ‘kosovare’ se sa shqiptare!

  P.S -Tere sa u thane me siper i ka permbledhur ne nje shprehje te koncentruar njeri nga kreret e xhihadit ne gjendje te dehur Dash Shehi:
  ‘Ne asnjehere nuk i jemi referuar kushtetutes po marveshjeve politike’!? xhihadizem-mafje-ISIS!
  ‘Çka barku i nxjer bardhaku’!

  Reply to this comment
 4. Plaku uturaku September 9, 09:03

  Po edhe bishtin e lopatës e përdor për atë punë o plak zgjebarak? S’të vjen pak turp nga vetja? Bëji yzmet torovellos xhuxhumak se kështu si e ke nisur po ja kalon dhe Tores, shokut tënd të idealit. Lërë lërë kujt i jap këshilla dhe unë. Po ku ha pyka ti o surratbreshkë. Hahaha

  Reply to this comment
 5. intelektuali September 9, 10:37

  THELLOHET DEMASKIMI I ARMIKUT TE KLLASES

  Po hajduti Bashkim Ulaj ku futet o Ilir Bolja Mborja e Enverit?

  prandaj:

  Thellohu, thellohu o Liro Enveristi, plugoje mire brazden e Kufirit qe te mos na sulmoje Armiku i Jashtem as te dale nga Shqypnia Enveriste Armiku i Kllases:

  dhe:

  BEJI TE FALA TAULANT BALLES, PLAGJIATORIT TE KOKAINES DHE TE TOYOTES PLOT E PERPLOT ME MILIONA EURO

  qe:

  Ka qene Pionier Bilbil i Enverit nga Xibraka.

  Reply to this comment
 6. GJYQI I HAGES...'Ne emer te popullit shqiptar' September 9, 13:22

  VINI RE,VINI RE!
  Per tere shqiptaret, jashte atdheut,ajken e shqiptarizmes,pas ardhes te atyre qe derdhen GJAK per LIRI dhe qe 50 vjet derdhen DJERSE per NDERITIM!

  Ne nenit 86 te kushtetutes se xhihadit shkruar nga Imami Arben,thuhet.
  ””President mund te zgjidhet vetem shtetasi shqiptar…jo me pak sxe 10 vjetet e fundit ne Shqiperi…”!?
  Interpretimi ne gjuhen shqipe jo te xhihadit:
  Tere shqiptaret dhe RINIJA e ikur nga keto troje ,ajka e shqiptarizmes inteligjences Rinise,po qe se nuk figuron me shume se 10 vjet ketu ne Bathore nuk e ka te drejten te jete president e te zevendesoje as Like florine as Xenin as Erik Fullanin as Bledi Fevzine as Zahon e Edvinit e im,agjino serb Saline!
  Kete te drejte mund ta kene tere te huajit paisur me pashjaporta shqiptare nga Nishani,Salija dhe Like florija.,mbi 20.000 te ardhur agjente muxhahedine xhihadiste,iraniane palestineze4 avgane koQEvare mjafton te kete 10 vjet rezidence prane bregdetit shqiptar qe e ka ble detin token ajrin si ‘kosovar’!
  Kjo quhet shperberje!
  MOS U HABIT KUR PRESIDENTIN TA KESH KAMIKAZ TE isis PERDERISA SOT EDHE MINISTRIN E JASHTEM DHE TE ARSIMIT I KE XHIHADISTE ,FANTAZMA NJE ‘GENT CAKAJ’ E NJE SHAHINI,NJE BUZHAL,E E NJE BABALE-BERISHE-BALLI….BASHA-BASTARD!!!!!!!!!!

  Neni 89
  ‘Presidenti i Republikes nuk mund te mbaje asnje detyre tjeter publike,nuk mund te jete antar partije dhe as te kryeje veprimtari tjeter private”’
  Daj Meta ,me emer arti Like floriri allias Abaz Ali jo vetem nuk ka bere asnje dite president po vazhdon te jete kryetar i bandes LSI,ZEDHENES I KRRIMINELIT SERB sALI,PRONAR I TERE PASURIVE TE PA TUNDESHME TURIDSTIKE TE bALILAVE E BARILEVE,TERE DETIT JO VETEM GJIRIZIT TE lALESIT,TERE GUROREVE DHE hec-EVE NE LUGINEN E oSUMIT E GJETKE POR DHE I MALIT TE tOMORRIT QE NGA SOFER E PERTENDISE ESHTE KTHYER NE GURORE E lIKE FLORISE…..
  VARJE NE LITAR!

  Reply to this comment
 7. L.H September 9, 13:54

  Pse duhet arrestuar ne flagrance shtangisti nga skrapari!
  Sepse me gojen e tij deklasron publikisht se ka patur informacion nga organet e sigurise se do digjej parlamenti!?
  Nese se kjo qe thote eshte e vertete kush do ta digjte parlamentin si rajshtagun ne kohen e rilindjes se fashizmit,kush u arrestua e kush u denua per kete preçedent ne mes te Europes ne shekullin e 21-te!?
  Kujt ja ‘delegoi’ informacionin sipas rregullave presidenti krriminel e hajdut!?
  Ja delegoi kryeministyrit,sherbimit informativ,prokurorise,.policise se shtetit!
  Nese eshte e vertete e nuk genjen si derr ky turp i Shqiperise,atehere pse nuk shfryutezoi kopetaencat qe i jep kushtetuta qe ne rast gjendje te jashtezakoneshme te shpallte GJENDJEN E JASHTEZAKONESHME dhe ashtu si e dine edhe Edvinet edhe gAmoret ne ‘Gjendje te jashtezakoneshme’ì nuk behen ZGJEDHJE dhe likja nga Skrapari lante duart jo si Pilati po Gomari!?
  Pse nuk kerkuat te shpallnit gjendjen e jashtezakoneshme pse jo dhe shperndarjen e parlamentit as nje nga ngrenesit e NGJALAVE as Like Florija e as EDVIN orgjija!?

  Sepse edhe Likja dhe Edvini si pupace ne duar te Salise ishin jo vetem kunder berjes se zgjedhjeve per te vazhduar sundimin mbi koke palaret dhe si shkak gjenin Gogolin,molotovin djegjen e gomave ,gjendjen e jashtezakoneshme per te bere zgjedhje dhe e vetemja arsye ish eshte e do te jete edhe ca kohe sepse banda PD dhe banda LSI nuk mundet kurre te shkojne ne zgjedhje sepse jane 100 perqind te sigurt se do humbin.Dhe te humbin per te disaten here duhej koka e Bashes dhe MMones,por koka e Bashes dhe
  Mones jane njesoj si te kapesh me dare koqet e fishkura te Salise e Like florise e tu heqesh nga duart dy bandat PD dhe LSI !
  DHE KETE DERI NE VDEKJE NUK MUND TA PRANOJNE AS serb SALIJA DHE AS skraparlli lIKE FLORIJA PRANDAJ PERDORET SI JELEK ANTIPLUMB EDVIN MAVRIJA QE JO VETEM NUK E KA TEPSINE VETEM POR ESHTE NE TAVE,NE DUAR TE DY DINOSAURVE TE GJIRIZIT TE LALESIT GATI PER TA PJEKUR TE GJALLE – OSE HANE SI NGJALE!

  Reply to this comment
 8. jetimet e 21 Janarit September 9, 14:04

  Petrit KOQE Vasili
  ”Po nuk u hapen negociatat deri ne Tetor fajtoret duhet te dalin jashte politikes dhe fajtoret jane qeverritaret”!!!!
  Per ç’fare negociatash flet ky alabak i peshtire qe duhet te ish ne burg ne vend te Shullazit.Po me ‘qe4erritare’ ò’far kupton ky pleher e zvarranik dhe a arrin ti kuptoje hartimet qe ja shkruajne te tjeret si zedhenes i shtangistit qe i kane rene breket ne fund te kembeve????

  Reply to this comment
 9. FAZLLIQ-qires i familjes Berisha September 9, 14:26

  Serb Salija mbi mangall

  Fryn e çfryn veriu,
  Ngrin,merdhin Saliu
  Sllobodankes i afrohet
  qe te ngrohet.

  Liken brenda e ‘gjykojne’
  nuk u mban ta denojne
  S’ka kush ta godise e shtyje
  Ta peshtyje.

  Sdel askush qe ta denoje
  Rama s’do ta kryqezoje
  Triunfon ilegaliteti
  dhe laneti

  Sala mbi mangallin mblidhet
  Perball Sllobodankes perdridhet
  Se ç’kendon bandill Lesi
  nga qymezi

  ”Si Likja je”-thote’ajo,
  E mohon Sala.-”jo’
  As e njoh as e kam pare,
  moj e marre!”

  Tot Slloobodanka:”Je mos genje!”
  Por serb Berisha po ben be
  ”Jo per Zotin mos ma ha akun
  Nuk e njof Liken si baxhanakun”

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku September 9, 14:30

   Ja edhe FAZLLIQI qe nuk ngopet me mutin e Berishes. Tashti ka filluar t’ia haje mire e mire edhe Sllobodankes. Te peqlen muti serb or qerata.

   Reply to this comment
 10. Petrit Sinaj ,emmigrant Fano Itali September 9, 14:44

  Per llagemin Xhixhumaku alias intelektuhalja
  Eunuke te bordellos Arxhida-Dasare-Arminas dhe stalljere te kalit qe nderzen Sadijen grua-kusheriren e Xenit qe e shkerdhente Damiri—-

  O i çgyer,i zhyer,i vyer per hu,
  Turp-e-ndot-kundermonjes te krrusen mbi gju
  dallkauket(Xhuxhumaket),kopuket e tyrmat pa tru
  Zemer -krund-e-gerdhu:Hosana,Baraba

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku September 9, 15:19

   O Petrit, po ç’ke a i vrare qe krruhesh kot. Ha makarona atje ku je, rriji bithes siper e mos u merr me sporte te renda se te dhemb skeleti pastaj. Idiot.

   Ah, edhe nje gje se harrova, une jam P.XH. dhe nuk kam lidhje me intelektualin. Une shkruaj mendimet e mia, ai te tiat. Nuk jemi si klubi i poeteve te rilindjes ketu qe eshte nje njeri me shume pashaporta. Debil.

   Reply to this comment
 11. intelektuali September 9, 16:12

  Plaku i vertete sagllam apo fallco me plagjiature:

  HYRJA E FAQES ESHTE TE ASTIRI, TEK UNAZA E MADHE

  Armiku i Kllases, fakiri kokpalare pa breke ne bythe, Agron Tufa, qe ka qitur nga brimat e miut spiunet e Enverit te kselhasen e ngazellehen duke kercyer hopa-hopa dhe duke publikuar dacibao si “Letra te hapura” te Kohes se Qepes te Enverit, plot me demaskime kunder Armikut te Kllases, pra ky Gon Tufa, fakir kokpalare i Insitutit per Krimet e Komunizmit kopjoi ne Shqypni nje disertacion palo gje, njashtu si “Bilbili i Partise se Punes”, miliarderi i Enverit Taulant Xibraka ne Rumani duke paguar me kokainen dhe Toyotat e tij plot e perplot me milona euro qe kalojne traun e doganes ne Durres si “Dafllaku ne dasem”,

  por:

  Askush nuk mund te krahasohet me plagjiatorin me te madh te te gjitha koherave, Bashkim Ulajn qe eshte edhe Arsen Lupeni albanez, i cili vodhi identitetin e nje komapine amerikane ne SHBA per te vjedhur miliona me pas nga fondet publike tek Unaza e Madhe dhe askush nuk e ka demaskuar akoma per kurgje.

  HE MO “PLAKU” FALLCO

  alias IIir Hoxha

  KUSH TE KA FRYRE TY NE VESH PER TE VJEDHUR PSEUDONIMET SI KAQO I VERTETE?

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku September 9, 18:20

   Or mik intelektuali, keta si thua ti Ilir Hoxha me shoke e bejne aq gomarllikshe, sic e ka bere edhe babai i tyre, sepse jane me gen hajvani, debili idioti dhe cfare te duash tjeter. Po s’ke ç’u ben jane pashprese, te pasherueshem, s’ka chemiotherapy qe u ben derman. Nuk e kuptojne qe merren vesh kush jane me nje here nga permbajtja e komentit. Nejse, une qe sot e tutje nuk merrem më me kete rroten qe vjedh pseudonimin, le te vazhdoje te masturboje e te me haje mutin. Komentet e mia kuptohen me nje here se te kujt jane.

   Reply to this comment
   • intelektuali September 9, 19:20

    Plaku:

    Mos u bej merak se rrugacet si Ilir Hoxha intelektualin e kopjojne disa here ne dite, keshtu e kane mesuar zanatin e kopjimit vemjet, xhelatet apo spiunet e Enverit per te peshkuar debile ne “ujra te turbullta” per te percare shqyptaret e ndershem, nje pune qe e bene per 50 vjet me radhe dhe nuk e kuptojne se dallohen menjehere dhe qe larg se jane pa breke ne bythe nga injoranca e te shprehurit letrar dhe gjuhesor si katunare dru me pre, prandaj edhe une e kuptova qe replika ishte fallco dhe mashtruese me qellim. keta injorante kujtojne se te gjithe jane si ata. Shikoji keta hajdute pseudonimesh pastaj si sulmoje Agron Tufen per plagjiature doktorature dhe nuk thone kurgje per Taulant Xibraken e kokaines dhe te Toyotes me miliona euro.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*