“1 mln dëmshpërblim’, Salianji: Të gjitha paratë që kemi të shkojnë për fondet e riedukimit

October 14, 2018 15:09

“1 mln dëmshpërblim’, Salianji: Të gjitha paratë që kemi të shkojnë për fondet e riedukimit

Pas padisë që kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla bëri ndaj deputetit të PD-së, Ervin Salianji ka thyer heshtjen. Ky i fundit përmes ironisë thekson se nuk i ka gjë 10 milionë lekë që do Balla si dëshmpërblim, pasi i dha ‘200 mijë euro Fredi Alizotit për videon’.

Unë që “i dhashë” Alizotit 200.000 Euro 💶, për Ballën 10 milion lek janë hiç 😂😂 Tē gjtha paratë që kemi të shkojnë për fondet e riedukimit, të ndihmojmë PS nga shoket e krimit! Sapo ka filluar!  Të fala departamentit të shpifesave!”, thote Salianji.

Balla publikoi sot në ‘Facebook’ padinë kundër Salianjit, të cilën e ka dorëzuar në Gjykatën e Tiranës.

Socialisti tha se çdo shpifje nga ‘aktorët e SHQUP-it’ do të përfundojnë në gjykatë, ndërsa dëmshpërblimet nga gjyqi do shkojnë për Fondin e Edukimit, nismë kjo e shpalosur nga grupi i PS.

o.j/dita

October 14, 2018 15:09
Komento

4 Komente

 1. Hani pak mos hani shume m.... October 14, 16:40

  E degjoni kurven Salianji, kush shpif dhe ke akuzon per shpifje ?
  Edhe kurvat qe sherbejne (pallohen) ne bordollo reklamojne veten e tyre ne dritare dhe kur poshte dritares ne rruge kalon ndonje femer per esap te saj ato thone:
  “Ja pa kalon kjo kurva”.
  Bordello SHQUP dihet qe eshte mbushur me kurva, por aty ka plot edhe meshkuj kurva.

  Reply to this comment
 2. Dodona mbi Tomorr October 14, 16:40

  Kjo eshte ” gare e forte”.Te shohim kush do ta beje dosjen me te trashe!Ata qe do te fitojne gjyqin , kane per te fituar edhe zgjedhjet !

  Reply to this comment
 3. Labi October 15, 09:11

  O sali. Jani shko mbill qepe e moll se nukje per kete pune, pse je hypsi Grigjes nuk do te thote se ne te tjeret te durojme pordhet e tua dite nate, katunarit shtate lekure ti rrjepesh qytetar nuk behet,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim