KOPERTINA, 10 nentor 2015

November 10, 2015 00:11

KOPERTINA, 10 nentor 2015

November 10, 2015 00:11
Komento

3 Komente

 1. Preng Pjetri November 10, 01:28

  Uroj sherim te shpejt poetit dhe akademikut tone te madh!

  Reply to this comment
 2. Kl November 10, 10:03

  Një lajm shumë i hidhur humbja e Z. Egon Gjadri. Një njeri i mrekullueshëm që kam pasur privilegjin ta njoh nga afër. Njeri punëtor, profesionist i vërtetë. Ngushëllime familjes.

  Reply to this comment
 3. S.Naci November 10, 16:05

  telefononi per nje zgjidhje te mere dhe te shpejte per Z .Zeqo 001239-234-9183.S naci nga Naples Florida USA

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*