10 shtator 2013

September 10, 2013 00:10 Updated

10 shtator 2013

September 10, 2013 00:10 Updated
Komento

1 Koment

  1. shpatar September 10, 09:34

    Nuk ja vlen te merremi me zgjatimet por me koken kryesore te Pd qe mba ndezur historin 23 vjecare te Shqiperise. Perderisa Salushi sheh akoma endrra per pushtetin e humbur keta sperbejne asnje rol ne Pd .Olldashi ,Paloka vazhdojne per inerci .Nuk kane se chumbasin. Here qeshin, here qajne e here perulen tek i Madhi Sali.
    Ne pozita disi komode eshte Luli qe mban Bashkine e Tiranes .Duke qene dhe Kryetar ne leter i Pd hidhet sa ne nje krahe ne tjetrin .Por dhe ketij shume shpejte do ti bien kungujt nga sqetullat .Keto qe po shohim ditet e fundit ne Tirane do krijojne precedentin e largimit nga Bashkia .Do jet vete populli i Tiranes qe do ti kujtoje 23 Qershorin .Keta nuk heqin dore nga metodat korruptive te drejtimit. Populli, eshte aq shume i lodhur, sa nje shkendije do per te vendos normalitetin.Ai e ka kuptuar tashme se Pd eshte varrmihsi i tyre. Mazhoranca e ka shume te thjeshte te operoje ne keto raste .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*