10 vende fantastike që nuk duhet ti humbisni!

November 2, 2017 12:12

10 vende fantastike që nuk duhet ti humbisni!

Po mendoni të pushoni dhe doni të zgjidhni një destinacion unik?Ne ju prezantojmë 10 prej tyre

10.Great Hole Belize

9.Great wall of China

8.Machu Pichu ,Peru

7.Taj Mahal,India

6.Bora Bora

5.Kanioni i Antelepo,Arizona

4.Antartika

3.Great Barrier,Australi

2.Piramida e Gizës,Egjipt

1.Maldives

a.k/dita

November 2, 2017 12:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim