10-vjeçari vjen me projekt kundër bullizmit në Shqipëri

October 30, 2017 18:38

10-vjeçari vjen me projekt kundër bullizmit në Shqipëri

Një mesazh mjaft i vlefshëm që i duhet shoqërisë dhe fëmijëve në ditët e sotme në vendin tonë, vjen nga një 10-vjeçar.

Dejon Bregu 10 vjeç ka prezantuar një projekt kundër bullizmit, një fenomen mjaft i përhapur në shoqëri. Ky projekt që ka si qëllim luftimin e bullizmit, si dhe të informojë fëmijët më shumë rreth këtij fenomeni, është titulluar “Shqiperia me e mire kur duam dhe respektojme njeri-tjetrin”. Thuaj stop bullizmit, siç ka bërë Dejoni dhe miqtë e tij. Ndiqni videon e plotë për më shumë informacion.

October 30, 2017 18:38
Komento

1 Koment

  1. albi October 31, 09:42

    shkrim dhe video per tu pare. Mos u merrni gjithe diten me xixat e njerezve bosh, por shikoni dhe ndergjegjesohuni per problemet qe prekin me nga afer ju dhe femijet tuaj.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*