100 vjet bukuri, në një minutë

March 18, 2015 20:11

100 vjet bukuri, në një minutë

Saiti “Cut” ka lançuar episodin e fundit të serialit “100 vjet bukuri” që tregon evolucionin e stilit gjatë shekullit të fundit brenda 1 minute.
Tema e këtij episodi është bukuria në Kore ndërkohë temat e mëparshme ishin bukuria amerikane, iraniane dhe ajo afroamerikane.

https://www.youtube.com/watch?v=Vn_ZmI7Exzc

March 18, 2015 20:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?