11 prill 2018

April 11, 2018 02:00 Updated

11 prill 2018

April 11, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH April 11, 11:11

  2018-TA?PAK DRITE!
  Qepenat e Bordellove e kuplarave ne harmoni fetare!?
  ———————-
  ”Kush shkon me prostituta eshte krriminel’ !-tha para pak ditesh kreu i shtetit te vatikanit Papa Françesku.
  Po ‘ATA’ qe 28 vjet shfrytezojne prostitucionin ,krimin e korrupsionin dhe ish Shqiperine e kane mthyer ne Bordello e kuplara,ne emer te ‘Zotit’ dhe ‘Armonise fetare’ si do konsiderohen nga gjyqi i Hages dhe ai i Inkujzicionit!?

  Pak drite!Qe ‘koke palaret’ dhe zagaret e dizinformacionit ne sherbim te krereve te krimit e korrupsionit perfshi dhe ‘ambasadore’ antishqipetare e gomare ta marin vesh mire se dy shtresat me te dobeta te ish ‘Shoqerise ‘shqipetare jane kthyer ne tregeti MISH I BARDHE per te kenaqur tere epshet e te HUAJVE duke u prostituar si asnje popull i Ballkanit duke u trajtuar shume me keq se sklleverit !?

  Pak drite! Qe koke palaret te marin vesh se pas 28 vjetesh qe grate dhe femijet shqipetare sherbejne vetem ne pozicionin HORIZONTAL shume me keq nga kafshet ne tere Boten,prokurorija e ‘HAJDAREVE’ zbuloi ne ish Shkodren e ‘moteve’ Ameriken ose nje nder mijera biordellot me emerin ‘TATA’ kur e di gjithe Bota mbare qe ish Shqiperija eshte kthyer ne KUPLARA 28 vjet me emrin e padronit apo kalifit ‘SALA’!

  Pak drite!Qe ta marre vesh Bota mbare qe ne kete vend ku ne vend te VLERAVE u ndertuan ANTIVLERAT kreret e xhihadit nen dogmat e ‘Armonise fetare’ e kane katandisur kete vend Bordello e kete popull prostitute ku ‘besimtaret’ KATOLIKE ne bordellon ‘TATA’ prostituohen me TURQ ndersa ‘besimtaret’ islamiko xhihadiste me imunitet ngujuar 38 vjet ne parlamentin e ‘LESHIT’ apo Kuplarane ‘SALA’ prostituohen me tere QENTE e Macet e Botes qe quhen misionare ambasadore Fazlliqa e gomare qe shpesh u bien edhe INFARKTE mbi dafllak ne emer te ‘Zotit’ dhe ‘Armonise fetare’!?

  Pak drite! Qe ta marre vesh tere kreret e ‘KLERIT’ antishqipetar qe u bejne temenara krereve antishqipetare te krimit e korrupsionit ne dite festash fetare se ne kete vend kreret e krimit e korrupsionit me imunitet jane dhe kreret e xhihadit dhe PADRONET e bordellove e kuplarave ne kete vend pa shtet ndersa HAJDARET e prokurorise 28 vjet ne sherbim si EUNUKE te Kalif SALISE dhe padroneve te bordellove te 128 bandave parti qe jetojne me PROSTITUCION krim e korrupsion!?

  Pak drite! Qe ta marin vesh mire te ‘krishteret’ LU dhe Vllahutin dhe ‘Katolikja’ shkodrania prej Puke MARKU se ARRESTIMET nuk fillohen nga ca ‘besimtare’ katolike ne Shkoder ne bordellon ‘TATA’ por duhet te fillojne nga KUPLARAJA apo ParlaMenoèauza ‘SALA’ ku prostituta me IMUNITET shkerdhehen 28 vjet me tere QENTE e Botes ambasadore Fazlliqa e Gomare duke shperdoruar VALUTET e shqipetareve te mjere ne tere hotelet e Botes ku shkojne me HAMSHORE e ZEZAKE!

  Pak drite!Qe koke palaret e zagaret po mbi te gjitha ambasadoret e gomaret te marin vesh e te na japin spjegime se ORGJIA shqiptare ne emer te ‘armonise fetare’ nuk duhet kerkuar pas 28 vjetesh tek ‘besimtaret’ katolike qe shkerdhehen me TURQ -Xhihadiste apo muxhahedine e qe u vjelin VALUTEN perfshi dhe ‘taksen’ e rruges se ‘Krimit’por rrenjet e ORGJISE e degjenerimit MORAL te ish SHOQERISE shqipetare ti gjejne ne KUPLARANE-‘SALA’ ne te ashtuquajturin ‘parlament’ e ne te ashtuquajturen ‘Presidence’ ku grate e tyre te para e te dyta jetojne parajsen jashte duke bere Orgji 28 vjet bashke me femijet niperit mbesat e SUPERMBESAT duke shperdoruar tere VALUTEN e pasurise te popullit e kombit shqipetar ndersa ‘burrat e shtetit’ dhe ‘yjet ne ngjitje’ bejne orgjira ne ‘GRUP’ brenda ne kuplarane ‘SALA’!

  P.S Prokurorja e pergjitheshme apo ‘katolikja’ Marku pse nuk hap proçes per tere PROSTITUTAT e parlaMenopauzes me objekt:
  -PERDHUNIM ISTITUCIONI
  -SHPERDORIM PASURISE POPULLIT PER ORGJIRA
  -SHPERDORIM TE POZITES ZYRTARE !?
  -SHFRYTEZIM PROSTITUCIONI ETJ.. ETJ.. ETJ…
  Pse nuk arrstohen ne flagrance tere shQInat,MonaLiket ,Topallet e prostitutat e tjera qe 28 vjet VJEDHIN brenda,shkerdhehen e bejne orgjira JASHTE e vine e DHJESIN brenda dhe grate dhe femijet shqipetare prostituohen si skllever per ta dhe perdhunohen edhe te vdekur duke u thene koke palare ne emer te ‘Armonise fetare’ e ne emer te ‘Zotit’ nga keta Perdhunues te 10 Komandamenteve te Zotit!?

  Reply to this comment
 2. QIrio QInam QInami April 11, 12:50

  ‘Na e ka marre ferra uraten’…….

  Une ve bast e bej be
  ketu ka vetem bordello e s’ka fe!

  Ne kete parlament kafshesh e bageti orgjise
  Shqinat e Monat,bythen Salinjaneve,gojore Salise.

  ketyre kafsheve grate e fare fis u qihen neper Bote
  si ipotente nga bodegardet bytha u eshte bere grope

  Ku jane grate e Nano bordellos Edvinit e LUlit
  Askush nuk flet per karakurvat e ‘litarit e hurit’!

  Ketu tere femijet e bllokut te vjeter e te rinj
  mbi njezet vjet ne goje mbajne kare,ne bythe qirinj

  Ne kete orgji te peshtire ne Bathoren e Mziut
  u krruhet bytha kejdi Mehmetit,Xenit,erik Fullanit fevziut

  kur grate e politikaneve pallohen me bodegarde te RI
  Politikanet liket e pandelinjve u bien jarge e ndezin QIri

  Reply to this comment
 3. MIGJENI April 11, 13:00

  Mjerimi terbohet ne dashuni epshore,
  Neper skaje t’erreta,bashke me qej,mije,mica,
  mbi pecat e mykta,te qelbta,te ndyta,te lagta
  lakuriqen mishnat,si zhange,te verdhe e pisa,
  kaperthehen ndjenjat me fuqi shtazore,
  kafshojne,perpijne,thithen,puthen buzet e ndragta
  edhe shuhet uja,dhe fashitet etja
  n’epshin kaperthyes,kur mbytet vetvetja.
  Dhe aty zajne fillin te marret,sherbtoret dhe lypsat
  qe neser do linden me na i mbush rruget.

  Reply to this comment
 4. L.H April 11, 13:16

  sKipetaret?Nga ‘qires’ ne bytheqire!!!!!

  ”Dikur kam njohur nje Turkeshe
  Nga vend i larget Adana
  Me sy te zes e vetullzeze
  Me floket lyer me kena
  ……………
  Çudira prane saj mendoja
  Çudira mernin rrugen vrap
  Kete turkeshe kur pushtoja
  Une Anadollin beja zap.
  ————-
  Turkeshe e dashur,kjo qe ndodhi
  Te kishte ndodhur atehere,
  Kur Krujen dogji Anadolli,
  Ç’do kishim bere moj e mjere?

  S’do mend qe koken Skenderbeu
  Ma kishte prere si karpuz
  ”Tani kur flake digjet dheu,
  Ti puth turkeshen mor domuz?”
  Dhe ti mbi trupin tim do bije
  Do shaje Krisht e Muhamet
  Mes kujes faqet do t’i çirrje
  ”Ah!arnaut!Medet,medet!”…DRITERO

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*