11 tetor 2014

October 10, 2014 23:34

11 tetor 2014

October 10, 2014 23:34
Komento

1 Koment

  1. argita October 11, 07:32

    nuk ka njerez me injorante dhe me te poshtere se keta te dy zogajne dhe hoxha nuk e di cfare monstrashe jane si a mundesi te ke njerez te tille kaqe antishqiptare dhe qe duane shkatrimin dhe zhdukjene e shqiperis kjo eshte hapure karier me antishqiptarizmin

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*