13 dhjetor 2017

December 13, 2017 02:00 Updated

13 dhjetor 2017

December 13, 2017 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH December 13, 09:43

  NA KA RENE DHE ‘GJETHJA E FIKUT’!
  ‘Kerkohet prokuror i perkohshem ne nje antishtet te perhershem!?
  ———–
  BVendin e shtetit e ka zevendesuar 27 vjet antishteti ose shteti i KALIFATIT ku ne krye te tij dhe te tere istitucioneve jane AGJENTE,KUJSLINGE dhe ZAGARE qe ne Bote quhen ‘gazetare’!
  Agjentet ne krye te 128 bandave parti me ne krye Kalifin Sali kane te perbashket me ZAGARET e dizinformacionit se te dyja palet u sherbejne PADRONEVE te HUAJ !

  Kryeagjentet ne tere strukturat e antishtetit jane propoganduar e propogandohen si KRRIMINELE te KORRUPTUAR nga ZAGARET e dizinformacionit sepse jane te duja palet ne sherbim te PADRONIT ;Beograd-Biberaj-Berishe dhev lidhjet i mbajne nepermjet poliagjentit FAZLLIQ!

  Tere kreret e krimit e korrupsionit ne shtetin e Kalifatit nga ‘presidenti’ parlamenti,sistemi gjyqesor,egzekutiv,e mbi te gjitha ‘pushteti’ informativ GOBBELSIAN komandohen nga PARAJA ne duar te tere agjenturave qe shkaterruan tere pasurine bashke me shtetin SHQIPETAREVE!

  Tere kreret e antishtetit e dizinformacionit ne sherbim te KRIMIT i kane rrenjet tek ish ‘femijet’ bastarde te bllokut vjeter tani ‘blloku i ri’ qe ‘baballaret’ e tyre te Nomeklatures ‘kAmuniste’ kane qwene ne sherbim te Serbise ,.CIA-s e Ameriqise !

  ‘Koke palare’!
  Shikoini mbiemrat dhe lidhjet farefisnore qe ishin deri para ’90 ne krye te shtetit e perfitonin te ashtuquajturen ‘E drejta borgjeze pa borgjezine’ ku si doktor kishin dhendurrin SERB -SALINE,shikoni dhe krahesoni kush eshte ne krye te ANTISHTETIT apo shtetit te KALIFATIT sot:

  Klani ‘KAPO’gjoni Xhelil,Berisha,bushat Sulejman i,Berisha,,bushati Medi e Vera Kapotjeter,Berisha,Nesho Gaqo ,Berisha,Pollo Stefanaq ,Berisha,Lubonja,Berisha,Ngjela Kiço,Berisha,Fuga Myqerem,Berisha,Nano Fatos,Berisha,berisha,berisha……………

  Per ke prokuror te ìPERKOHSHEM’ flisni o ‘gazetari’ alabakeri kur ketu nuk ka me SHTET po SKLLAVERI!?
  Kujt do ti ‘sherbeje’ e ne emer te kujt do ‘AKUZOJE’ e ke do ‘AKUZOJE’ nje prokuror i ‘perkohshem’ i PORDHES kur ketu ne vend te shtetit te se drejtes eshte restauruar ANTISHTETI e ne krye te tij vazhdojne te jene ‘Burrat e shtetit’ perfaqesues te KRIMIT e KORRUPSIONIT dhe VRADSESIT e ‘Koke palareve’!?

  Zagare te dizinformacion it e QEN BASTARDE te ish bllokut tre vjeter e te ri kur LEHNI per prokuror te ‘perkohshem’ apo te perhershem kujt KRRIMINELEVE dfo tu beje PRETENCEN me pare!?
  Tere kryeKareve te shtetit e presidenteve te krimit e hajduterise!?
  Tere ish kryeministrave kujslinge te shkaterrimit e hajduterise ne sherbim te lobizmit e Qenerise!?
  Tere ish miniostrave te financave e hajduterise nen urdherat e Kaliof SALISE!?
  Tere governatorev e te bankes se ish Shqiperise se FULLHANERISE qe me urdher te kalif SALISE ka eksportuar tere kapitalet monetare jashte Shqiperise!

  Alabake te peshtire te nje dizinformacioni ZAGARESH para se te pyesni te HUAJT pse nuk meren me nje Tahir apo Tajar jepni ALARMIN po qe se ka ngelur ndonje akoma SHQIPETATR dhe thuajni Botes mbare dse ne kete vend nuk ka shtet,nuk ka kushtetute,nuk kas parlament te perfaqesoje POPULLIN SHQIPETAR si pushteti baze,nuk ka pushtet gjyqesor e shtet te se drejtes nuk ka si te kete EGZEKUTIV dale nga parlament antishqipetar i EMERUAR e jo zgjedhur…
  Pa ekonomi pa pasuri pa siguri pa kufi pa asnje rezerve pa BUKE pa POPULL Lakuriq ne mes te kater rrugeve se na ka rene edhe ‘GJETHE FIKUT’ e ne vazhdojme perrallisim per ‘Shtepine me gjethe’….MJERIM!

  Reply to this comment
 2. gjyqi i Hages December 13, 11:44

  KUJT I DUHEN GJETHET E NJE SHTEPIJE KUR SHQIPETARET KANE NJE ÇEREK SHEKULLI QE U KANE RENE PENDET E NGELUR LAKURIQ????

  Reply to this comment
 3. per memedhene......per memedhene December 13, 12:36

  Gramsh,
  Ta kam thene disa here,mos shkruaj me ne gjuhen shqipe se ketu fliten tere gjuhet er xhihadit e islamit krimit e korrupsionit po jo shqip.
  Ne kete vend qe ta maresh vesh pyet kush eshte kryetar i shtetit e ke perfaqeson e te te mos te shkoje mendja kurre te jesh shqipetarrrrrrrrrr…..

  Reply to this comment
 4. 'supermbesa' e 'guides se leterDhise' me pirthsing ne bithe December 13, 13:19

  A mund te kete me skandal kur idjote qe quhen gazetare kedo te huaj qe takojne i thone :A e njihni Tahirin se thone se duan te thone se kane thene se eshte marre me droge…………….!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*