Protestë në shi

May 14, 2019 12:07

Protestë në shi

Dje u zhvillua protesta e rradhës e opozitës.

Moti nuk premtoi qëndrueshmëri dhe rreshjet e shiut shoqëruan protestuesit e opozitës gjatë gjithë pasdites së djeshme.

Fotot e mëposhtme janë shkrepur nga agjencia e fotove LSA:

e.t./dita

May 14, 2019 12:07
Komento

3 Komente

  1. Aleksander Thana May 15, 02:07

    Po ky homeless mjekerrosh- mjekercjapi me ombrelle te thyer pse nuk del me slloganin , “lulush karabush, ma fal nje shtepi si ato qe ke ti” !

    Reply to this comment
  2. Deni May 15, 14:26

    Lere fakirin ate e kan perdorur per 10 mij lek te vjetra , putanat mashtrus te PDs.lukunia maskarenjve.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim