13-vjeçarja shqiptare shkëlqen para 40 mijë spektatorëve në Francë (VIDEO)

July 19, 2019 20:43

13-vjeçarja shqiptare shkëlqen para 40 mijë spektatorëve në Francë (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare, Erza Muçolli, ka elektrizuar publikun në Francë me performancën e saj në një prej koncerteve më madhështore.

13-vjeçarja u përzgjodh për të performuar këtë vit në “Radio Scoop Music Tour”, i cili është koncerti më i madh veror i Francës.

Në koncertin në fjalë kanë performuar edhe emra shumë të famshëm si: Bilal Hassani, Mika, Danke e Clara Luciani.

Performanca dhe zëri i saj ka emocionuar të rritur e të vegjël.

j.l./ dita

July 19, 2019 20:43
Komento

7 Komente

 1. Ju lumte . Bravo vajzes shqiptare . July 19, 21:27

  Jemi te mir , te bukur ,te talentuar ,
  por edhe trima

  dhe kjo tmerron Boten prandaj edhe

  saboton gjithcka ne Shqiperi.

  Sidoqofte suxsese vajzes shqiptares tone…

  Reply to this comment
  • Raimond vlonjati July 21, 03:41

   Po ishte per te kenduar , nuk na i merr dot njeri ne Bote.

   Jemi te papare , Shif kjo , kaq e vogel dhe esht e pa harriteshme

   E mbytem e mbytem Boten moderne me kemgetare te shkelqyer

   Reply to this comment
  • Raimond vlonjati July 21, 03:49

   Shum ze te bukur ka vajza ,
   Por qenka edhe patriote,
   sepse aty mbi piano kishte te vizatuar nje flamur te vogel. Shqiptar

   Urime cupkes se qenka super e talentuar dhe e bukur

   Lum prinderit qe e kane

   Reply to this comment
 2. tajari July 19, 23:29

  jemi te mire ne dhe te huaj,toka meme na largon prej vehtes……….keqardhje.

  Reply to this comment
 3. Aleksander Thana July 20, 03:09

  Ka ze brilant, interpretim dhe vokal vibrues te vecante, te lindur.
  U befte e famshme per vete dhe gjakun qe ka ne deje !

  Reply to this comment
 4. Emigrata July 20, 17:39

  Shqiptaret jane te zote ne vend te huaj

  Reply to this comment
 5. Vasili July 20, 22:52

  Shume ju faleminderit,qe na bete te perjetojme kete mrekulli timide si vajze dhe si talent!
  I falem Frances,qe e ka mbajtur ne gjirin e vet,duke e shpetuar,nga mbytja ne gjirizin vulgar te injorances orientale.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim