14 janar 2021

January 14, 2021 00:09

14 janar 2021

Nga Arkiva

January 14, 2021 00:09
Komento

9 Komente

 1. Treshi Maç January 14, 00:47

  Nejse, videot i bente me te bukura sesa per Naçon, ajo kryeinfermjeria. Mos i hame hakun kot!

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH January 14, 10:00

  ‘MJEKU KURON,ZOTI SHPETON’! LIKET VJEDHIN?

  ‘Nuk mund te prese MISRI drejtesi nga nje trup gjykues i perbere nga PULA’!
  ——–
  Ne vend te paraDhenjes-ParaVdekjes:
  Kryeveterineri i kafsheve te Presidences dhe maceve te simbolit te korrupsionit Like Floriri,’profesor’,’doktor’ ,
  akademiku ‘Baba’ Ed MONDI prej Panariti dje jepte keshilla per ‘Koke palaret’:

  ‘Mjeku kuron,Zoti shpeton! Krijuesi (kupto allahu sh.im)te ka dhene trurin dhe mendjen por dhe koken mbi supe..Troja u pushtua vetem kur u fut kali me ushtare brenda….”!?

  A e merni vesh pas 30 vjetesh ju sKipetarka e sKipetare,’qafeZeza e qafeZinj,e mbi te gjitha ju ‘koke palare’ se tane KRYEVETERINERI i kafsheve te presidences ju konsideron me shume se sa GOMARE!
  A e merni vesh ‘gjuhen’ e kafsheve qe perdor veterineri ‘baba’ Ed MONDI prej Panariti qe u ka perfaqesuar kete vend pa shtet edhe si minister i Jashtem ne Bote!?

  Ç’fare te beje ky fakir popull pas 30 vjetesh shperndare neper Bote si ‘mize pa koke’ shume me keq se Izraelitet 40 vjet ne Shkretetire!?
  Te degjoje ‘keshillat’ e krtyeveterinerit te Kafsheve te ‘presidences’ qe u propogandon teorine e ‘kreacionit’ si ‘shkencetar’ bashke me tere ‘konspiracionistet’ Alfred Çakot e òakejte e tjere!?

  Te degjoje MonaLiken ,stalljeren e Kryeveterinerit Panariti qe thote sheron vetem ALLAHU hudhra dhe raki Skrapari !?
  Apo te vazhdojme te paguajme ‘taksidaret’ ‘sekseret’ e LIKE FLORIRIT me ZË dhe FIGURE edhe te VDEKUR edhe ne Boten tjeter!?

  TIRE-ja!Produkt i Tjerjes se ‘Leshit’ te Topalleve,shQInave,MonaLikeve e spiroPALEVE?
  ——–
  O Milet!
  A e merni vesh se 30 vjet jemi si popull PENG i tre ‘rracave’ ‘ekstraterreste’ antropofagesh,kanibalesh,xhihadistesh me imunitet qe propogandohen nga raca Zagaresh bastarde FEV ZI dhe ca ‘ndjekes’ militantesh pa tru apo tru shpelaresh permes rrjete Sociale!?

  A arrijme te kuptojme se problemi,pas 30 vjetesh,nuk eshte Tire All(ah)Dervishi qe po vjedh edhe te ‘VDEKURIT’ neper spitale dhe Morgje por jane kreret e Xhihadit me ne krye kalifin serb SALI tere dishepujt rreth ti e simboli i korrupsionit Like fliri qe na kane rjepur 30 vjet me ZE dhe FIGURE te GJALLE!

  A arrijme te kuptojme qe nuk eshteTireAll(ah)Dervishi qe po ‘vjedh’ pjesen e vet neper spitale morgje e varre tragjedija e tragjedive po jane Topallet qe me miliardat e vjedhura ‘per diplo,aci parlamentare’ i kan çu sKiptaret per LESH!
  Jane tere shQInat,MonaLiket,ErMajlindat,Mehmetat,Balon Tabaket,SpiroPalet e tere PROSTITUTAT ‘politike’ me imunitet qe te ashtuquajturin ParlaMenopauze e kane kthyer ne stalle majmerije KAFSHESH,Lope shterpash laramane qe dine vetem te VJEDHIN,te HANE dhe DHJESIN mbi ‘koke palaret’ per 30 vjet!

  A e kuptoni qe nuk eshte TIRJA qe pas 30 vjetesh vjedh QIndarka ne krahesim me tere MILIARDAT qe kane vjedhur ‘zonjat’ e para nga Meksi i pare permes firmave piramidale,tek Sllobodanka e kalifit Sali,nga gruaja e dyte ‘xHOI’e Nano Bordellos tek vajza Arxhida e kalifit SALI,nga tere Mondat e FullHaneve e Nishaneve tek Sadija e Fazlloiqit ish e ‘reja’ e kalifit SALI qe nderzehet me kale ne Suedi,nga Aurelija pretendente per fron e nje bastardi vrases e hajdut me mbiemer BASHA qe jeton parajsen me gjakun e shqiptareve ne Hollande tek ARMINA e dashura e nje eunuku ‘sypeshkaqen’ qwe ka provuar me kocka femijesh renjen e LIRE ne Gerdec bashke me kryekrriminelin e sekserin nderkombetar,qirtesin e motrave MEDI e deri tek ‘Supermbesa’ e kalifit SALI qe me miliardat e femijeve shqiptare pa BUKE ben neper Bote ORGJI!

  Se fundi!Nuk eshte TIRJA ,’qoftja me helm’ e radhes qe kerkojne tu hedhin ‘koke palareve’ pas 30 vjetesh per te ‘lare duart si pilati’ se ketu paskerka me ne fund ‘Drejtesi’!
  Arrestimi dhe burgosja e nje ‘Sude’ te radhes tregon perfundimisht se e ashtuquajtura ‘REFORME ne drejtesi’ ish vetem nje ‘Flluske Sapuni’ ose nje shashke tymuese per 5 vjet rresht per te MBULUAR tere KRIMET tere KORRUPSIONIN e kesaj glase sa krriminale aqe edhe antishqiptare!
  Tregon se nga nje ‘sistem’ zhdrejtesije me gjin gjona e Hajdare tani kemi 3 antisisteme ku ish Hajdaret e Gjin Gjonat Tushat,e Xhaferllaret,Shtyllat e Ina Ramat o kane nderruar xhaketat o i kane kthyer ose si MILIARDERE qe jane me parate e femijeve shqiptare kane bere nderhyrje kirurgji plastike te duken te VIRGJERA!

  Vetem krriminelet,Zagaret dhe antishqiptaret propogandojne e kerkojne ‘zgjedhje’ pa ZGJIDHJE ne Prill te 128 bandave ‘parti’ e kryebanditeve ne krye te tyre Lulashe,Like flori,Medi e kalifi Serb SALI!

  P.S ‘Ne populli jemi padrone te parlamentit dhe gjyqesorit jo per te permbysur kushtetuten por ata qe e kane shkelur me kembe,perdhunuar ate”A.Linkoln

  Reply to this comment
 3. PSE!? January 14, 11:48

  Gjykata e Tushes,Xhaferllarit,Arjanes mikes se Arviziut dhe gruas se krriminel FullHanit e lane ne burg Tire Allahdervishin si kerkoi prokturorija e Ina Ramave Llalave e HajdarM atave!!!!!!!!!!!!!!!
  PSE!? Pa u hetuar dhe gjykuar??!!??

  Reply to this comment
 4. jetimet e 21 Janarit January 14, 13:21

  KPK-Komisioni Pavarur Kualifikimit,qe shqip do te thote :Ata qe bejne VETTING-un shumica si puna e Ina Rames dhe Shtylles,ish prokurore e pergjitheshme e S A L I S Ë dhe sekretare pergjitheshme e kuvendit ne kohen e LIKE FLORISE…..NUK U ESHTE BERE VETTING-u!?

  Reply to this comment
 5. FAZLLIQ-qires i familjes Berisha January 14, 13:29

  ‘Me mire 100 kriminele jashte se nje i pa fajshem ne burg’!

  Reply to this comment
 6. Visho Ajazi,zvendes i Gazidedes,obortar i kalif Salise January 14, 14:20

  BËJINI VAKSINËN KËSAJ SANITARES SE4 DO NA THONI PASTAJ QE VDIQ NE BURG NGA KORONAVIRUS!!!!

  Reply to this comment
 7. ÇAMI-ÇIM P... January 14, 14:38

  Tre moskedhjeret apo tre me te medhenj krriminelet..
  SALIJA-LIKE FLORIJA-MEDIJA….
  -I pari denim me vdekje giotine….
  -I dyti denim me vdekje varje ne litar
  -I treti djegje ne turren e druve i gjalle…

  Reply to this comment
  • Nje qytetar neutral January 14, 15:32

   I katerti, dmth D’Artagnan-i ( i njohur ndryshe edhe si Edvin Rama) erdhi me vone. Kete te katertin nuk ka nevoje ta denosh me vdekje, mjafton te mbyllet ne Spitalin Psikiatrik.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim