14 shkurt 2018

February 14, 2018 02:00 Updated

14 shkurt 2018

February 14, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH February 14, 10:16

  2018-TA?PAK DRITE!
  Qurravi ‘Merzim’,Parlament Nderzim,Kukan ‘Tntegrim’!
  ——————-
  ‘Qielli hyjnor siper meje,ligjet e moralit brenda meje’KANT

  Pak drite!Qe ‘Koke palaret’,’salisjanet’ dhe Hajdaret,’metistet’ e socialSSalistet te arrijne ti ndriçojne KAFKAT e marin vesh se kjo e ashtuquajtura ‘politike’ e organizuar ne 128 banda parti 28 vjet ‘demokracine’ HAREM dhe Europen e ka konsideruar BORDELLO ku haet vidhet piet e Q… pa bere asnje lloj pune !

  Pak drite!Qe ‘koke palaret’ dhe hajdaret ta marin vesh mire se shqipetaret kane 28 vjet rrugeve si bageti dhe nuk ka kush ti mbledhe me as KRISHT e as Perendi dhe parlamenti i KRIMIT dhe KORRUPSIONIT tashme eshte kthyer ne objekt ‘Templaresh’ ku behet ORGJI!
  Mos u habisni qe nje dite te shikoni direkt kur nje dite kreu i Templareve Satanisti SALI i çveshur lakuriq te beje me nje nga lopet laramane SEKS e orgji dhe 140 ‘satanistet e tjere’ ta mbajne sehir !
  Nuk ka asgje per tu çuditur ,veçse do beje direkt ate qe 28 vjet bejne ne tere istitucionet e shtetit te kalifatit diten me FEREXHE te virgjera e me imunitet e naten shkerdhehen me ke tu dale perpara neper motele,lojrat e fatit ,ambasada hotele me qen e ‘ambasadore’ qe kujt nuk i bie INFARKT eshte me fat!

  Pak drite!Qe koke palaret ta marin vesh perfundimisht qe keta KRRIMINELE e antishqipetare nuk e njohin fjalen MORAL dhe aqe me teper LIGJET E MORALIT se keta nuk jane vetem antishqipetare por edhe te pa FE se kane perdhunuar 28 vjet te ’10 MOMANDAMENTET’ e Zotit!
  Kane VRARE kur zoti thote ‘MOS VRIT’,kane VJEDHUR kur Zoti thote ‘MOS VIDH’ kane LAKMUAR e pervetesuar GJENE dhe GRUAN e tjetrit kur Zoti thote ‘MOS LAKOMO AS GRUAN E AS LOPEN E TJETRIT…..

  Pak drite!Qe koke palaret te marin vesh njehere e pergjithmon se ne kete vend apo ‘shtet’ te kalifatit jetohet ne ‘komunitet primitiv satanistesh’ dhe eshte kthyer ne BORDELLO te gjithe te huajve dhe ‘ambasadoreve’ dhe dy shtresat me te dobeta te kesaj shoqerije GRATE dhe FEMIJET jane kthyer si MALL ne duar te krereve SATANISTE qe i perdorin o per tregeti si MISH i bardhe o si KAVJE per pjese kembimi o per PROSTITUCION per te shfryre KOQET tere te HUAJT e misionare KLERIKE e fetare Salikare e gomare!
  Femra dhe femijet shqipetare shume me keq se SKLLEVERIT o trajtohen si MALL o vetem nate e dite ne pozicion HORIZONTAL!?

  Pak drite!Qe koke palaret te marin vesh se shumica e ‘ambasadoreve’ misionareve Fuleve e KUKANEVE jane pjese e kesaj ORGJIJE e ketyre riteve SATANISTE 28 vjet mbi GRATE dhe FEMIJET shqipetare sepse ndryshe nuk mund te thone pas 28 VJETESH qe mund te ‘Hapen negociatat po te kini shtetin LIGJOR’!?

  Pak drite!Qe koke palaret te marin vesh se ‘ambasadoret’ jane te gjithe ne nje THES dhe gryken e thesit e mbajne te shternguar ne duart e tyre KRERET e ISIS ne shtetin e kalifatit qe quhen SALIJA dhe Like florija se i kane te fotografuar me ZE dhe FIGURE edhe kur i kane blere me para dhe kur kane SHKERDHYER Ministre,deputete,nepunese te parlamentit antishqipetar,te qeverrive kujslinge,te sistemit gjyqesor te gruas se fullhanit te ‘zonjave te para’ jashte me kembe perpjete!ORGJI-Ne mes te Europes ne vendin me te varfer te Ballkanit ku PROSTITUCIONI eshte kthyer ne INDUSTRI ndoshta me fitimprures se DROGA!

  P.S A ka me ofendim perbuzje pas 28 vjetesh qe na kane shkerdhyer e mashtruar me fjalen ‘integrim’tani del nje Kukan e thote :Duhet shteti ligjor e te BINDENI Keshillin e Europes qe te hapni Negociatat nderkohe qe hapja e BYTHEVE te femres e gruas shqipetare eshte bere si gryke ÇIZME!?
  Per ke shtet ligjor flasin keta ALABAKE ,pupace ne duar te krereve krriminale te kasaj politike antishqipetare kur ketu edhe GOMARET e dine qe ska SHTET e si na qenkerka ky ‘Shtet ligjor’ qe perrallisin keta alabake!
  Si mund te ‘RILINDI’ shteti ligjor nga nje ‘PARLAMENT’ 28 vjet mbyllur ne stalle apo stacion NDERZIMI,nga nje qurravi NUDO ngelur pa gjethe fiku,nga nje GJYQESOR i gjin gjonave ku KLD-Keshilli Larte e Drejtesise drejtohet nga simboli i KORRUPSIONIT e rezidenca e kalifatit ne GJIRIZIN e Lalesit ku kane ngrene NGJALEN tere te huajt dhe ‘ambasadoret’!?

  Me peremrin vetor ne shumes ‘JU-JU-JU’ kujt i drejtohen keta alabake misionere e antishqipetare gomare e ‘ambasadore’!? Sali Berishes,Ilir Metes,Gjin Gjonave,Fullhaneve apo 140 KAFSHEVE qe pine gjithe diten VIAGRA e parlamentin e kane kthyer ne BORDELLO ndersa ‘zonjat e para’ i kane nisur jashte ne te tere kontinentet qe bejne nate e dite seks me ZEZAKE duke i paguar me MILIARDAT e femijeve shqipetare qe shiten per organe e pjesa e ngelur ushqehet me miell kafshesh nga SERBIJA!?

  KUSh JANE KETA ‘JU-JU-JU QE TE BINDIN KESHILLIN E EUROPES!?TE KUJT EUROPE E PER SE DUHET TI BINDIN JU-te!???Qe jemi kthyer 28 vjet bordello e Botes!’

  Reply to this comment
 2. Integrim Shishtufina February 14, 12:37

  O MILET!
  Sali Ram Berisha ka tere arkiven porno te tere ambasadoreve Arvizinjve ,Fuleve ,Kukaneve e koke K…. qe jane shkerdhyer me tere ErMajlindat e integrimit ne Shishtufine se si ‘superagjent 28 vjet ka mbeshtetjen e UDB-se se krushkes Serbi dhe KGB-se se ‘Nenushkes’ Rusi……..
  Nje shoqeri qe ka degjeneruar moralisht tregon se kemi prekur fundin-shperberjen si popull si komb e shpetimin e presim nga Grida Sumat,Monat qe kryeputana Topalli u thosh:’Keni shku per lesh…”!!!!

  Reply to this comment
 3. QInam QIrio QIriazi February 14, 13:33

  Per QI rjot e parlaMenopauzes se Bathores….

  Saliut kur i shkerdhejne Lirine
  Ash i gezum se ka punu per Serbine
  Saliu kur te hujt i jep besen
  Ne krevat nat e dite i ve supermbesen!

  Mu me qujn Sal’ pendicilina’
  Pa Lejen teme,nuk shkerdhehet Shqina
  ‘Santo’ tere bankjeret,Olldashet i bej une
  Qe kam dhe P..e G.Sumes e kerrbaçin per dhune!

  Ambasadoret e SHBA-ve e BE-se ?
  thjesht eunuke haremi fshires bythes seme e halese
  Emeroj ambasadore,presidente e zjarrin Shqiperise
  Jam doktor i klanit ‘Kapo’ po dhe Serbise e Rusise

  Une ua permbysa historine po te keqija akoma vine
  Hajdarin tek deshmoret,heronjte ne Shishtufine!
  Bustin si skllever sa jam gjalle do ma ngrini
  Ne vend te Skenderbeut si Zogollit do ma vini!

  Une si kavje u trajtova nje jete te tere ndryshova kodin gjenetik,ta shisni vatane per nje vere
  Ju katandisa kunguj Djetori AGURIDH
  Ta shisni shqiperine e gjitheçka per nje P..

  Doni fotografi e video nudo me diplomate K..
  Qe edhe me viagra su ngrihet ‘Hajdari’?
  I kam gati si te Shukriut pa breke e ushkure
  Si ate te ambasadorit i ra infark mbi dafllak ne Lure!

  Mos u merni me Shqinen qe thyen vetem K..vendi
  Kur te dalin fotot me diplomate te huaj hapet kuvendi
  Kur nudo ministre integrimi e deputete me perixoma
  sdallohen nese jane prostitutat apo zhaba ‘VRROMA’

  Reply to this comment
 4. T. Topi February 14, 20:15

  [ http://www.gazetadita.al/izeti-perballe-berishes/ ]

  Ku vanë komentet z. Bedri?

  Gjithë komentet fshiu DITA,
  Nga kolumna e propagandës,
  Kështu është kur opinioni,
  Të degdis në fund të Lanës

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*