15 janar 2020

January 15, 2020 02:02 Updated

15 janar 2020

January 15, 2020 02:02 Updated
Komento

3 Komente

 1. BARDI January 15, 17:07

  PO SU HODHE POSHTE PAKTI PD PS I 2008 REFORMA ZGJEDHORE QE DO MIRATOHET ESHTE NUL. POPULLI SHQIPTARE NUK MUND TE DUROJE ME DEMOKRACINE NJESHIT,DUHET ME CDO KUSHTE QE RAMEN E BASHEN TI ZGJEDHE POPULLI DIREKT DHE JO PER VOTIMIN PER PARTITE.NE TE KUNDERT DO KEMI PARLAMENT KOTI DHE PA VLERE QE NGA KREU I TIJE BARDI

  Reply to this comment
 2. BARDI January 15, 17:07

  PO SU HODHE POSHTE PAKTI PD PS I 2008 REFORMA ZGJEDHORE QE DO MIRATOHET ESHTE NUL. POPULLI SHQIPTARE NUK MUND TE DUROJE ME DEMOKRACINE NJESHIT,DUHET ME CDO KUSHTE QE RAMEN E BASHEN TI ZGJEDHE POPULLI DIREKT DHE JO PER VOTIMIN PER PARTITE.NE TE KUNDERT DO KEMI PARLAMENT KOTI DHE PA VLERE QE NGA KREU I TIJE BARDI

  Reply to this comment
 3. MH January 15, 18:46

  Ky kryeminister me shume se asgja asht sharlatan i semure rend me sistemin e trunit.Fodull,mendjemadh,llafazan i pakarakter.Ky asht virus i zgjebes politike Shqiptare.
  Ne kjoftese ai Vettingu e len pa qethur.Vetingu asht nji krijes koti i propozuar dhe injektuar nga USA.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim