15 shtator 2016

September 15, 2016 00:42

15 shtator 2016

Nga Arkiva

1

September 15, 2016 00:42
Komento

1 Koment

 1. A.GRAMSH September 15, 09:38

  ‘INFORMACIONI PAS OLLDASHIT SI DHELPRA PAS KOQEVE TE DASHIT’!?
  ——————-
  Salija dhe ‘salisjanet’ jane per kete popull Fatkeqesija,informacioni qe nuk lindi kurre eshte tragjedija!
  Ne asnje vend edhe te ‘Botes se trete’ atje ku ka edhe 1 perqind demokraci shumica e qeverrija nuk meren me ‘opoziten’ e aqe me teper informacioni qe kur eshte i lire i pa varur e profesionist i ben OPOZITE qeverrisjes e aqe me teper kur mungon opozita!
  Me qe ne kete vend nuk lindi as demoKroaci e as pozite e opozite po 126 banda parti qe me ‘proporcionalin’ do behet çdo shqipetar nje parti nuk ja vlen te meresh por ajo qe ja vlen eshte te flasim per ‘OLLDASHIN’:
  Kush eshte ky OLLDASHI qe tere merolamçet e dizinformacionit po e ndjekin 24 ore SI DHELPRA PAS KOQEVE TE DASHIT’!
  Olldashet ashtu si tere Blushat,Nanot,Ngjelat,Lubonjat,Pollot,Fugat,Tarifat,Bushatet,Bushatet,Bushatet jane ‘PJELLA’ bastarde e ish nomeklatures se Mihal Bishes qe ne kurriz te popullit shqipetar me mjek personal bishat e Berishat kane gezuar 70 VJET ‘Te drejten borgjeze pa borgjezine’ duke jetuar me gjak femijesh te uritur!
  Jane OLLDASHET-KOQEDASHET qe 25 vjet nen drejtimin e ‘doktorit’ Sali Neroni qe 25 vjet bene eksperimente me femijet shqipetare si dikur mjeket famekeqe te Hitlerit qe u denuan me vdekje ne Noremberg e ku proçesi u quajt ‘Proçesi i doktoreve’
  Olldashi edhe pse nuk flitet per te vdekurit po te ish gjalle dhe po nje dite do vendoset drejtesi e POPULLIT do denohej po aqe sa tere kriminelet me imunitet te soit te nomeklatures se Mihal Bishes e Sali Berishes!
  Si mund te katandiset nje ‘informacion’ qe per te kritikuar nje ‘hollandez’ qe nuk ja vlen ti permendesh edhe emrin na perdor facebook e vellait te Olldashit sikur te ish vellaji i Obames ne nje kohe qe dihet qe Olldashi ashtu si tere shurranjozet nipat e mbesat e bllokut qe i ka bere synet ‘doktor’ Adhamudhi kane bere krime kunder njerezimit!?Nje ‘QENJEJE’ si Basha duke i vene perballe ‘OLLDASHET’ apo BUSHATET padrejtesisht i behet nder i ngrihen vlerat!

  P.S Olldashi nga nena eshte nipi i Dashnor Mamaqit tere jeten ne piramiden e shtetit perfshi dhe informacionit edhe kryeredaktor i ‘Zerit te popullit’ ndersa gjyshi TH. Olldashi tere jeten ne krah te Beqir Ballukut si drejtor NBU-ndermarjeve bujqesore ushtarake qe ishin PARAJSAT e Korrupsionit nga golemi tek kepi rodonit!PER TE KRITIKUAR NJE HOLLANDEZ KERKOHET TU SHTOHET JETA DINASTIVE TE KRIMIT e KORRUPSIONIT!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*