15 vjet burg, pse bënë seks në plazh

May 6, 2015 11:06

15 vjet burg, pse bënë seks në plazh

Dy të rinj rrezikojnë të dënohen deri 15 vjet burg, pse kanë bërë seks në plazh.

Elissa Alvarez, 20 vjeç, dhe i dashuri i saj, Jose Caballero, 40 vjeç, kanë bërë seks në një plazh në Florida, në sy të disa familjeve dhe një fëmije tre vjeç.

Ata janë filmuar dhe video e tyre përfundoi edhe në internet.

They didn't get a room: Elissa Alvarez, 20 (right), and her 40-year-old boyfriend Jose Caballero (left) were found guilty on Monday of having sex on a beach last summer in front of children

Prosecutors say they will ask for the maximum sentence for Caballero, since he previously spent 15 years in prison for cocaine trafficking. Pictured above in court on Monday

May 6, 2015 11:06
Komento

1 Koment

  1. Aua :) May 6, 22:50

    Epo ate punen e plazhit mund t’a vazhdojne ne burg, por jo me njeri – tjetrin! 😉

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*