16 nentor 2014

November 16, 2014 01:48

16 nentor 2014

November 16, 2014 01:48
Komento

3 Komente

 1. Liatri Ai November 16, 02:25

  O Paskal Milo po thoni te verteten se: “njihemi qe ne Fier” Por nuk thoni si jeni njohur!? Ja pra shkurt po te them si ti dhe Kulla ishet ne te njejten skuader (spin-ordiner) te dy LITAR e keni PAK….

  Reply to this comment
 2. preng pjetri November 16, 05:59

  Doemos nje gazeta qe rritet dita dites është vete DITA.

  Reply to this comment
 3. shqiptari November 16, 08:55

  pere here te pare te llogarise ne kete tok o paskale greku me fakte po the nje fjale te mbare pere komunistine e reziksheme kulla eshte vertet i reziksheme se pasi lartesoi komunizmine i beri lavde te medha dhe perfitoi me shume nga poshteria e kohe qe po jetojme ketyrve virteve te ndyra qe e shkatruane dhe e sakatuane shqipatrine dhe shqiperine ja ky kulla i sigurmite te komunizmite tani a dele e na bene perseri te mencurine injorante ne sherbime te shkatrimite te shqiperise urrime paskale greku i the te verteten kulles

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*