17 shkurt 2017

February 17, 2017 02:54

17 shkurt 2017

February 17, 2017 02:54
Komento

6 Komente

 1. A.GRAMSH February 17, 15:17

  SHQIPETARE! O SOT O KURRE NDRYSHE DO NGELENI TERE JETEN SKLLEVER E GOMARE!
  ‘kur s’je i zoti te dhjesin te tjeret,kur je i dhjere mos fole’!
  ————–
  Shqipetar,
  -Mos u bej mish per top i nje politike antishqipetare qe 27 vjet nuk perfaqeson popullin shqipetar po krimin korrupsionin shperberjen antishqipetarizmin!
  -Mos u bej mish per top i 128 bandave parti ku kryebandite ne emer te pluralizmit politik ndertuan pluraKrimin dhe te vetem alternative kane patur e kane HAJDUTERINE!
  -Mos u bej mish pe top te terhiqesh per hundesh qe ta presesh ‘shpetimin’ nga te huajt kur ‘I YTI’ 27 vjet te ka nxjerre syte!
  -Mos u be mish per top kur me shume se gjysma e shqipetareve jane arratisur te pa shprese!
  -Mos u bej mish per top ne emer te injorances militantizmit e te ashtuquajtura bamnda parti qe nuk kane asnje ndryshim nga njera tjetra e te vetemen gje te perbashket 27 vjet kane patur krimin korrupsionin shperberjen e shtetit dhe vendin e kthyen ne shprehje gjeografike!
  -Shqietar mos bej gabim te PROTESTOSH ne emer te krrimit e korrupsionit po ne emer te femijeve te pa ngrene ne emer te grave qe prostituohen 27 vjet e trajtohen si kafshe,ne emer te papinesise,ne emer te Bukes kunder krimit e korrupsionit!
  -Shqipetar mos u bej mish per top e si 27 vjet me pare ‘luftove’ kunder mullinjve me ere te kAmunizmit si donkishot tani kerkojne te te trajtojne si njerez me bisht kunder TULLAVE te nje ndertese qe quhet ‘KRYEMINISTRI’ kur vendi dhe populli ka 27 vjet pa QEVERRI!’!
  Shqipetar mos u strumentalizo si bageti te te drejtojne krriminelet drejt nje godine te quajtur KRYEMINISTRI duke ndjekur nga pas KALIN E XENIT si dikur kali i Trojes duke te lidhur syte me BREKET e Ermines po hapi syte e veshet e ndriòoje mendjen :Drejtoju kunder PARLAMENOPAUZES se krimit e korrupsionit qe nuk te ka perfaqesuar asnjehere,drejtohu kunder presidences ku mer avdes me 70 sejmene nje sakat me NISHAN kur ne jemi pa shtet’ drejtohu kunder prokurorise se pergjitheshme qe nuk perfaqeson shtetin dhe AKUZEN por 27 vjet AVOKATEN e krrimit e korrupsionit,drejtohu kunder gjykates kushtetuese qe gjykon vete shqipetaret e arratisur e te pa ngrene dhe eshte avokate e antishtetit e kushtetutes se IMAMIT kthyer ne leter HIGJENIKE!

  -SKKKIPETAR po te kane ngelur akoma tru ne koke e nuk te ka ndryshuar ‘kodi gjenetik’ e nuk je trasformuar ne ‘komando’ apo ‘nizam’ i ISIS ‘apo rekrut i ‘divizionit Hajdari’ mendohu mire para se te PROTESTOSH:Perse proteston kunder kujt proteston kus te udheheq e sa e ka te drejten MORALE ai qe te drejton si bageti nga e ku duhet te shkosh ndryshe jo vetem do dalesh i Zhgenjyer por perkundrazi ‘DO SHPIESH UJE NE MULLI TE GABUAR dhe do i shtosh jeten nje Parlementi antishqipetar,pushteti gjyqesor te inkriminuar,pushteti legjislativ qe 27 vjet nuk ka te beje me demokraci parlamentare e me nje DIZINFORMACION 27 vjet ne sherbim te miliardareve mafjoze e krriminele me ‘imunitet’.

  P.S-Po protestove kunder TULLAVE te ‘kryeministrise’ ku ruhen ‘HAPSET E KASHTES’ e ne Bote kryeministrat nderrohen edhe 10 here brenda nje legjislature e ne Spanje punet ecin me MIRE pa Qeverri e ke HUMBUR DAVANE dhe tregon qe te ka dale BISHTI qe ta terheq nga mbrapa NERON SALIJA e like florija per te ruajtur bythen duke te futur ne lufte gjela deti jo kunder krimit e shperberjes per ti shpetuar MJERIMIT po kunder babait te Zahos EDVINIT!??

  Reply to this comment
 2. GJYQI I HAGES February 17, 15:32

  Fjala ‘Dhune’ ne nje vend pa ’emer’ nuk ka kuptim.
  Kush do ushtroje dhune e kunder kujt!?
  Policija si e vetemja strukture qe kerkon rilindjen e ‘shtetit’ me 18 Shkurt ne vend te armeve’ duhet te kete vetem ‘dylbi’ e aparate regjistrimi e para istitucioneve te ANTISHTETIT duhet te jene vetem ndonje femer police qe te beje muhabet me pastruesen me armen te mbushur me fisheke manover apo fishek zjarre si te Ermines!
  Kush kerkon te hyje nga koQeveret,ISIS apo Hajdaret neper ish istitucionet e ish SHTETIT shqipetar kthyer ne ‘KLUBE SELANIKU ku behet gallate ne mbreterine ‘salisjane’ BUJREM!Antishteti apo shteti paralel nuk drejtohet me nga istitucionet ne ish ‘bulevardin e deshmoreve te kombit’ po nga .Gjirizi i Lalesit’ te Sali Metes.nga Lundra e sypeshkaqenit dhe nga rruga e Elbasanit ku ka drejtuar zedhenesi i tyre apo stalljeret e kalit te XENIT!

  Reply to this comment
 3. Monika Kryezeza motra Sllobodankes ish prostitute February 17, 15:37

  Trasferoheni urgjent kete hale kryeqytet ne Lushnje si propozonte Gramsh ose te pakten kete mut ndertese qe quhet kryeministri qe te mos degjojme 27 vjet lehje zagaresh militantesh prifterinj e hoxhallaresh qe nuk e presin shpetimin tek vehtja po tek te huajt apo tek nderrimi i krereve te krimit ne krye te nje qeverrije ne nje vend qe nuk ka ngelur asnje mut per te qeverrisur….

  Reply to this comment
 4. lidhja e Prizerenit February 17, 15:44

  Bravo gramsh po kujt i thua .Ketu kane ngelur tashme 3 kadegori qenjesh:Qenje njerezore indiferente,qenje militante bandash dhe grupi i trete me i rezikeshmi jane Mula Hajdare muxhahedine te isis dhe ‘gazetare’

  Reply to this comment
 5. jetimet e 21 Janarit February 17, 15:47

  VETEM IDJOTET E KRRIMINELET FLASIN E KERKOJNE ZGJEDHJE NE NJE VEND PA POPULL PA REFORME ELEKTORALE PA SHTET TE SE DREJTES

  Reply to this comment
 6. Antikrishti February 17, 15:53

  Qnit kur i vjen ngordhja permier ne deren e xhamise-thote populli Ne nje kryeqytet qe nuk ka ngelur asgje per shqioetaret e òdo gje eshte privatizuar i vetemi dem do jete bajgat dhe shurrosja e kafsheve ne ish bulevardin e ‘deshmoreve te kombit’ tani i ‘Zogjit te pare’ ose ne bustet e hajdareve e rrugaòoviòave e xhafer devave ,gonxhe Bojaxhiut prane kishave e xhamive e pse jo per fatin tragjik edhe bustit te Papa franòeskut

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*