18 kg marijuanë në Igumenicë, në pranga shqiptari

August 2, 2018 12:29

18 kg marijuanë në Igumenicë, në pranga shqiptari

Policia e Igumenicës ka mundur të sekuestrojë një sasi prej 18 kg marijuanë në kufirin shqiptaro-grek, duke vënë në pranga një 19-vjeçar shqiptar.

Sipas medias greke, automjeti ku ndodhej droga vinte nga kufiri i gjelbër, dhe u ndalua në Sajadhe të Igumenicës, pas informacioneve të dhënë nga policia shqiptare.

Sasia e drogës u gjet në 26 pako. Ndërkohë në kërkim është shpallur një tjetër shqiptar, 28 vjeç.

o.j/dita

August 2, 2018 12:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*