Bleona nuk gjen rehat: Nga zhveshja, në…

December 31, 2014 10:14

Bleona nuk gjen rehat: Nga zhveshja, në…

Jemi mësuar ta shohim Bleona Qeretin me pak rroba në trup, shpesh edhe pa to, mirëpo kësaj radhe ajo vjen e mbuluar si një myslimane.

Gjatë vizitës në Emiratet e Bashkuara Arabe, këngëtarja ka shkuar edhe në xhami për t’u lutur dhe është ndier mirë për këtë, njofton Telegrafi.

“Pata një ditë të mrekullueshme sot duke u lutur në xhaminë e madhe të Sheikut Zayed në Abu Dhabi”.

“Koha për t’u lutur dhe për të lënë gjithë dhimbjen në vitin 2014! Ndihem shumë mirë! Falënderuese”, ka shkruar Bleona krahas një postimi në Facebook.

December 31, 2014 10:14
Komento

15 Komente

 1. LALI October 27, 11:28

  Ku ke Zot ti mi tutkune
  Shko bej ndonje DELETED se ate mbase e ben mire

  Reply to this comment
 2. plaku October 27, 11:47

  Mendoj, nuk jam specialist,se kjo femer ka kompleksin e mos vleresimit te saj personal.

  Reply to this comment
 3. Diva October 27, 17:06

  Bleona je njesh, te gjitha I ben e Pse Jo, te behesh e njohur nga te gjithe e meriton, e bukur e gjate, me gusto, nuk te mungon asgje.
  PAC fat ne karieren tende, ne fund te fundit je origjinale.

  Reply to this comment
 4. arif October 27, 17:24

  E mire eshte si trupe. Po trurin e ka me copa k..iiiii

  Reply to this comment
 5. lili October 27, 17:51

  jepini nje vend ne PD kesaj ne Kshillin e ri
  se tani i pastroi mekatet

  Reply to this comment
 6. mimi October 27, 18:46

  o shqiptare po perse jemi kaq te keqinj per njeri tjetrin ne vent te jemi krenare bleona eshte nje femer me ambicje dhe meriton me shume

  Reply to this comment
 7. mir October 27, 21:33

  nje fyerje per fene islame

  Reply to this comment
 8. M A R K O October 27, 21:37

  Pa hajdarina prasin e Kasharit, kur do ta tregoje…?

  Reply to this comment
 9. gjermani i fundit October 27, 22:58

  U rrite U poqe dhe dore nuk hoqe moj mendje karroqe

  Reply to this comment
 10. Emigranti October 27, 22:58

  mos moj se ua bere dru atyre te ISIS-it

  Reply to this comment
 11. Epiriiii December 31, 14:48

  Po kur u Ule per tu Falur dhe ngrite Sumatricen lart i mbajte duart Mbas se mos ta mbeshtillte ndonje, apo ate po prisje per ate po u Falje

  Reply to this comment
 12. Laveri December 31, 16:15

  Edhe nje fotografi me Janullen dhe e mbyll kete vit pa mekate

  Reply to this comment
 13. Ini us January 1, 04:18

  I hoqi e pa qe e pane ,pastaj i c hoqi

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*