19 dhjetor 2017

December 19, 2017 02:00 Updated

19 dhjetor 2017

December 19, 2017 02:00 Updated
Komento

5 Komente

 1. A.GRAMSH December 19, 08:07

  STANI I JALES ,BULMET I SERB’ SALES!
  Jane te gjithe njesoj Mula,Mona,Meta .MUTA!
  ——————-
  Ku eshte ZAGARIA e informacionit qe 27 vjet ka LEHUR per kreret e krimit e korrupsionit e te ‘Anmalizoje’ ate qe ndodhi dje ne parlamentin ANTISHQIPETAR çerekshekullor si Epoilog i nje tragjedije filluar òerekshekulli me pare!?
  Ne çvrime haleje jane futur minjte e GJIRIZIT femije bastarde te bllokut te vjeter e ‘sypeshkaqenet’ e bllokut te ri Lubonjat,Ngjelat,Pollot,Nanot,Neshot-.Blushat,Bushatet andushet FEV ZINJTE e tere ‘supermbesat’ Xenat arminat ,sadijet e tere ‘prodstititat’ e Bordellos se Jales qew marin leksion e per politikat e seksit kur qenjeve njerezore u del NBISHTI e te ‘ANALIZOJNE’ ç’fare ndodhi ne shekullin e 21-te ne nje te ashtuquajtur parlaMenopauzen ne shtetin e KALIFATIT qe nuk ka perfaqesuar ASNJE DITE shqipetaret per 27 vjet me radhe!?

  Ku ndodhen pseudointelektualet e xhixhilese e halese ish femije BASTARDE te nomeklatures se Mihal Bishes 27 vjet nme sherbim te Naeron Berishes qe i ka bere synet si ish doktor i Bllokut me mision per te bere EKSPERIMENTE 27 vjet me femijet dhe grate shqipetare duke i tyrajtuar si KAVJE shume me keq se Doktoret e Afdolf Hitlerit !

  Ku janre analistet politologet e sociologet e ketij vendi e ketij populli qe te vertetojne ì’Koke poshte’ teorine e evolucionit Darvinian se si ne sheklullin e 21-te pas eksperimentimit çerekshekullor Qenjet njerezore pa pune e pa prone mund tu dale BISHTI e te kthehen ne majmuna te rracave Mula,Mona,Meta Muta ne kopeshtin zeologjik qe i ka mbyllur 25 vjet doktor Adhamudhi apo Sali Karaxhixh!?

  Ku jane femijet bastarde te ish bllokut te vjeter e te ri bashke me tere filozofet Servet Katovicat qe 27 vjet kane vjerdhur e rjepur nje popull e e kane bere te puthen me ‘MILON ndersa nje mender sociolog ‘akademik’ e akademise se leshit fluturon me presh ne BYTHE nen efektin er forcave centriFUGA ti thone Botes mbare arsyet bpse ketij populli ne mes te Europes po i del BISHTI se 27 vjet eshte trajtuar si BAGETI dhe i eshte hequr jo vetem LIRIJA por edhe sovraniteti bashke me te gjitha te drejtat humane dhe ka marre ARRATINE!?

  Nder TRE MILION shqipetare kush ishin 3 MIJE qenjet qe protestonin para parlamentit antishqipetar ne mbrojtje te krereve te krimit e korrupsionit ngujuar ne PERJETESI e te veteemeruar 27 vjet!?
  Ke perfaqesonin keta 3 mije QENJE nga pikepamja sociale fetare ekonomike politike e mbi te gjitha INTELEKTUALE!?

  Kush ishin kerkesat e kesaj ‘BANDE’ per te rrezuar nje qUrravi me ne krye nje ish ‘Dhjet orist’ me emerin Edvin!?
  -Te rrezohej qeverrija se jep miliarda shkollave private ‘kristal’ ku mbillet injoranmca e korret idjotesi ne pronesi te hajduteve analfabete kur femijet shqipetare po vdesin per BUKE!?

  -Te rrezohet qUrravija se ka 5 vjet qe nuk po kerkon tu rikthehet PRONA te zotit e te ‘Shpronesohen shpronesuesit’ e deti bashke me ‘Gjirizin e Lalesit’ ku marin avdes Salija e Like Florija ti kthehen te ZOTIT!

  -Te Kerkojnin doreheqje te qeverridse pse 5 vjet nuk kerkon ku kane perfunduar tere kapitalet financiare neper Bote te femijeve e grave shqipetare qe po mbijetojne me prostitucion duke shitur tyrupin e NDERIN ndersa qUrravija e Edvinit flet per TEG-un e FarLKareve ku jane grumbulluar tere elita e krimit e korrupsionit e marin avdes e hidhen MILIARDA per autostrada,kalime e mbi kalime qe te shpian ASGJEKUNDI perveç ne Shishtufine e ne Sharre mjafton te kalojne prane vilave te krereve te XHIHADIT vendas e te huaj me shume antishqipetare se sa gomare!?

  Kush ishin keta 3 MIJE qenje apo kamikaze ne duar te krereve te XHIHADIT e ne emer te ALLAHUT kerkonin te perdoreshin si paramilitare te ‘divizionit ‘hajdari’ per ti vene zjarrin parlamentit e te ‘digjnin’ si ne vitet ’30 raishtagun gjerman si paramilitaret e Hitlerit e PSE nuk e dogjen!?
  Pse nuk evidentohen keto qenje me BISHT e me Perixoma qe kane mbushur istitucionet e antishtetit kush eshte shkalla e ardimit nga vine sa te huaj me pashaporta shqipetare sa ‘kosovare’ qe flasin vetem serbisht e sa serbe qe flasin shqip,kush jane kerkesat e tyre EKONOMIKE,POLITIKE,SOCIALE,E TERE KERKESAT themelore per btu trajtuar si njerez duke u rikthyer te gjitha te drejtat mohuar shqipetareve e moshatareve 27 vjet!
  Apo thjesh ishin KAMIKAZE per tu bere fli ne emer te Allahut ne mbrojtje te ‘AVOKATIT’ LLALLA per tere kreret e krimit e korrupsionit ‘salisjane’,’metiste’ e socialSSaliste!?
  Per ke ‘integrim’ e ke do ‘integrojne’ ErMajlindat e krimit e korrupsionit ne Europe Mulat,Monat.Metat,.apo tere 140 Mutat ngujuar ne stallen parlament qe kane 27 vjet qe ‘Kan shku per LESH’!?

  Reply to this comment
 2. 3 MILION KOKE PALARE December 19, 12:54

  KUJT I SHERBEN KY DIZINGFORMACION ME BEDRI ISAMESH E FEVZINJSH QE NJE JETE TE TERE FLASIN PER BERISHEN E TERE KLIKEN ANTISHQIPETARE TE KETIJ VENDI DREJT GREMINES E NUK THONE GJYSEM FJALE PER NJE ISH POPULL TANI PA NAM E NISHAN…..
  Ne jemi pa shtet e pa asgje ju flisni a qiu LLalla e a qreshi kljkpo qe zevendesoi llallen kur shqipetaret nuk dfihet nami e nishjani…kini probleme psiqike apo kini lindur idjote ……

  Reply to this comment
 3. MIGJENI December 19, 13:01

  ”Pake drite!Pake drite!Pake drite o shok,o vlla.

  Te lutem pake drite ne kete nate ku shpirti vuen,
  kur te dhemb e s’di ç’te dhemb,e syni gjume nuk ka,
  urren e nuk dinç’urren,don e s’din se ç’don”

  Reply to this comment
 4. ''supermbesa' e 'guides se leterDhise' me pirthsing ne bithe December 19, 13:15

  o i madherishmi gramsh…ke harru dhe shume mmmmm -mutra te tjera si Mustafa nano.Mustafa besnik,Mesila,Mehmeti kejdi…Muti—Mullar e keta shohin yjet…

  Reply to this comment
 5. QInam QIrjo QIrjazi December 19, 14:38

  Pse bere hatane
  Moj Mona e uruar
  Ti kerkove lesh
  Dhe dole e rruar!

  Nga breke ushkuri
  perixoma kerkon
  Po vrimat e tua
  s’ka jorgan qe i mbulon.

  Likja thot s’kam me grua
  te me q..e per te lare
  Aurelia thot skam biurre
  une kam kohe qe jam ‘zonj e pare’

  E qete nen mbreteresha
  me emer Sllobodanka apo Liria
  se vajzen nusen e supermbesen
  ja mballos Fazlliq boshnjak Serbija

  E kallam kusuri
  per det e per lume
  qe ne vend te koqe
  kane vetem sume

  Kane vetem sume
  kanme vetem vere
  qe doktor adhamudhi
  u kontrollon majaselle

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*