19 gusht 2018

August 19, 2018 02:00 Updated

19 gusht 2018

August 19, 2018 02:00 Updated
Komento

4 Komente

 1. A.GRAMSH August 19, 11:01

  BASTARDE! SHQIPERIJA DIGJET JU U BENI FRESK ZJARRVENESVE.
  ‘Nuk mund te kete liri pa liri ekonomike’M.Thatçer
  ——————-
  Ne vend te ParaDhenjes
  O tragjedi qe e ke emerin ‘informacion!
  Politika nuk eshte profesion por pasion moral impenjim vene ne sherbim te te tjereve ,shumices e jo shumica ne sherbim te saj si skllever.
  Ju mender ‘gazetare’ nuk jini jo vetem te lire,te pa varur e profesioniste po thjesht ZAGARE qe ashtu si ‘agjentet’ kini qene e vazhdoni tu sherbeni e te lehni per padronet e tu beni fresk Zjarrvenesve te Shqiperise si bashke autore te kalif Salise!
  Rama si gjithe te tjeret eshte pjelle bastarde e kesaj politike prostitute rrugesh qe duhet te shkoje ne shtepi si gjithe prostitutat e kesaj politike ngujuaar ne bordellon parlament prone e Neronit Sali per 28 vjet!

  ZAGARE!
  Jo çdo gje e mire per ‘Atllaret’ eshte e mire dhe per Gomaret apo ‘Koke palaret’!Sa me shume majmen ‘atllaret’ aqe me teper e ndjejne peshen ne kurriz gomaret ,shqipetaret qe nuk jane te LIRE se njerezit para se te jene te lire parasegjithash duhet te jene te lire nga ANKTHI si NEVOJTARE,ta kene te siguruar te ngrenit BUKE tre here ne dite!

  Propoganda per mire apo per keq qe po i behet nje individi dikur ‘Thonj pa prere’ etikuar nga kreu i bandes PS qe e perdhunoi pa lindur kete ish bllokmeni Nano,sot i sherbejne vetem antishqipetarizmes krimit e korrupsionit e mbi te gjitha krereve e zjarrvenesve te Shqiperise,e mbi te gjitha kalif Salise qe te harrohen te gjitha krimet mostruoze ndaj ketij vendi e ketij populli tashme i shperbere!

  ZAGARE!
  Avokati kryesor i dy antishqipetareve me te medhenj pas Zogollit Serbit Berisha e skraparlliut Meta ka qene dhe eshte banda PS dhe kryetari ‘thonj pa prere’ e me atlete me emerin EDVIN jo pse nuk i fut ne BURG se kjo eshte me teper se idjotesi po sepse i jane vene BARIKADE rilindjes se shtetit te se drejtes e reformes ne drejtesi!

  ZAGARE!
  Ju nuk dini te lexoni e shkruani shqip se shumica ini dhe propogandoni krushken serbi e nuk arrini ta kuptoni qe edhe ajo e ashtuquajtura reforme ne drejtesi nuk u fillua(nga te huajit) nga KOKA e krimit Politika e parlamenti prone e kalifit SALI po u fillua nga Hajdaret e Gjin Gjonat qe po kthehet loje nuse dajash ose ‘Hyn nje dele e dil nje dele’ qe s’ka per te mbaruar kurre e tani shqipetaret nga nje ish sistem çdrejtesije gjin gjonash paguajne MILIARDA edhe per ca struktura VETTING-ashesh ish pjese bastardesh e ketij sistemi qe vete nuk ua ka bere kush vetingun por te emeruar nga ‘ambasadoret’ Jakomone e kolonizatore!

  ZAGARE,KIMA E KRRIMBA!
  A dini ndonje fjale shqip e te kuptoni qe ne kete te ashtuquajtur reforme ne drejtesi eshte vendosur QELLIMISHT nje tog fjalesh’REKORD KRIMESH’!! Qe do te thote per tere ata qe dine e kuptojne shqip e jo per Kimat e Krrimbat:Do dalin jashte ‘sistemit’ tere ata qe kane ‘Rekord Krimesh’ ,por shqipetareve apo koke palareve si gjithmon ne terr informativ, nuk u thone se kush eshte ‘REKORDI’ e kush e mban REKORDIN e krimeve ndaj popullit shqipetar ne kete vend tashme ‘Shprehje gjeografike’ e qe do iki ne burg?

  E mban REKORDIN Sali Neroni qe dogji Shqiperine e per ‘meriten’ eshte akoma pronar i tere istitucioneve e pushteteve,!?E mban ‘rekordin’ Like Florija qe vodhi Shqiperine e si simbol i hajduterise u emerua ‘president’ i koke palareve,APO rekordin e mban Edvin Aneta Rama si AVOKAT i tyre bashke me tere kreret e avokatise se bandes PS me ne krye nje Gramoz qe per 2 legjislatura rresht fshine BYTHEN me mandatin e popullit shqipetar e 1 MILION shuplakat ja kthyen surratit vetem e vetem te mbronin kreret e krimit e korrupsionit Saline e Like florine?

  ZAGARE,KIMA E KRRIMBA!
  Pse nuk i flisni shqip popullit shqipetar qe ti thoni se jane te ‘pushtuar’ nga 128 banda parti dhe nuk perbejne shumicen por pakicen me militante hajdare metiste salisjane e socialSSaliste si asnje vend i Ballkanit nderkohe qe 56 perqind e shqipetareve nuk VOTON dhe kur VOTOI para 5 vjetesh nje Aventurjer provincial e me probleme personaliteti si te ish Osman Gazepi jo vetem e ndau pushtetin me nje bytheqire anonim hollandez po ja shiti ate pushtetin e mandatin e popullit krriminelit SALI e kryehajdutit Like flori! e me shumice ABSOLUTE nuk u be asnje reforme per rilindjen e shtetit te se drejtes?

  Zagare,Kima,Krrimba!?
  Po nuk ini ne sherbim te krushkes Serbi e agjenteve te Saj Biberaj Eleza,Mustafa aga e Sali pse nuk beheni protogoniste te organizoni REFERENDUM si shkalla me e larte ne demokraci ku populli mer pjese direkt per te rilindur shtetin e SHQIPETAREVE tashme e 28 vjet ne gremine ?
  Nuk arrini ta kuptoni qe ky parlament antishqipetar mbushur me krriminele hajduta e prostituta e analfabete te EMERUAR nga kreret e krimit e korrupsionit nuk mund te beje KURRE asnje REFORME per ta rilindur shtetin por perkundrazi!?

  Nuk arrini ta kuptoni se ne krye te krimit e korrupsionit dhe te 128 bandave parti jane po ata qe kane qene 28 vjet me pare qe Shqiperise i bene VARRE dhe varrmihesit meren vetem me VDEKJE e jo me RILINDJE !?Nga ta presim reformat e rilindjen nga Mul Nokat,Elvisat e Strazimirat bodegarde e kamikaze te Salise,Petrit Vasilat,Monat.Manjanet e magjaret nizame te Like Florise APO nga kukuvajkat e ‘KENETES’ PS qe dikur ‘bufi’ i kenetes Nano i konsideronte qysh para 20 vjetesh te korruptuar si kryetar i korrupsionit si shoke te Mirit te Xhikes:Naçi.Kaçi,Baçi, e ndonje Ulqin i shitur per nje lavatrice tashme kthyer ne kadavera me tituj profesore e me koke te lyera me zift qe tu duken te rinj sekretareve deputete qe u ngrofin KOQET,qe jane ngujuar ne parlament e duhen vinça per ti levizur nga karriket ku bejne gjume letargjik !

  Ne vend te mbylljes pa dalje!
  Ish Shqiperija deri para nje viti ish Avganistan i Europes me qeverrine e tere pushtetet e tjera me te korruptuara te Europes ashtu si Avganistani qe e mbeshteste ne menyre ‘virtuale’ nje e ashtuquajtura Amerike ashtu si mbeshtet Avganistanin qe edhe pse 30 vjet ‘lufte’ 96 perqind e droges eshte ne duar te Talebaneve ashtu si 96 perqind e pasurise se Shqipetareve eshte ne duar te xhihadisteve ne krye te te cileve qendrojne Salisjanet,Metistet e socialSSalistet kryesuar nga kalif SALIJA!
  Sot ish Shqiperija si duken bathet eshte harruar edhe nga Ameriqija,do harrohet edhe nga BE-ja ashtu si eshte harruar edhe nga Perendija nderkohe qe edhe ZAGARET nuk lehin me as shqip po SERBISHT apo Arabisht gjuhen e xhihadit!?
  Askush nuk flet per reforme zgjedhore,dekriminalizim,zgjedhje urgjente te parakoheshme se u prishet humori ‘Atllareve’ qe u kane hipur ne kurriz ‘gomareve’,’koke palareve’ sKipetareve!
  Babai i Zahos vazhdon stervitet ne det ne vend te jelekut antiplumb atletet qe te thyeje ‘REKORDET e notit te Sali Neronit deri sa ti japin titullin si babait te tij shpirteror ‘Burre shteti’ te nje vendi tashme pa shtet !
  ‘Zagaret le te lehin karnavalet ecin perpaara’ ‘Perendi!Ku je?’Migjeni

  Reply to this comment
 2. Sqiperija e shqipetareve August 19, 12:48

  Maqedonas e koqevare larg duart nga populli shqipetar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nuk po meret vesh kush eshte i zoti e kush tellalli ,kush eshte maqedonsi e koqevari e kush Shqipetari….
  Nuk eshte e njejta gje te jesh shqipetar e te jesh me origjine shqipetare .Eshte e njejta gje si vellezer’ me baballare te ndryshem qe ndryshon GENI.
  Nuk mund te marin leksione nga maqedonas e kosovaret shqipetaret autoktone qe kerkojne BABEN e nuk jetojne dot pa ndihmen e ALLAHUT e propogandojne ISIS bajrakun ,kanunin e nuk dine se ò’far do te thote demokraci,shtet i se drejtes ndarje e pavaresi pushtetesh po ka tridhjet vjet qe flasin per serb Sali,Nano,Edvin e shtangist Like flori…
  TU HIQN TERE SHTETESITE SHQIPETARE TERE SERBEVE E MAQEDONSAVE VESHUR SI KOSOVARE E SHQIPETARE E TERE ‘KOSOVAREVE’ E ‘MAQEDONASVE’ QE SKANE TE BEJNE AS ME SHQIPERINE E SHQIPTARE OSE TE BEHET ANALIZA E D.N.A-se

  Reply to this comment
 3. jetimet e 21 Janarit August 19, 12:56

  Mire gomari qe na ngordhi po nuk na lene rehat dhe keta ‘vellezerit’ e serb Berishes nga Tbrahim Rugoviçoviç tek Kim Mehmetat qe tere jeten ua kane shkerdhyer nenat motrat grate femijet e kerkojne ta nxjerin mllefin si agjente tek shqipetaret….

  Reply to this comment
 4. Albania August 19, 15:11

  Bravo shqiperia e shqiptareve koment i persosur po’ na dalin tashti kosovar dhe maqedonas qe Jane tè shartuar me turkun dhe duan baben duan sulltanin erdaoganin larg duart nga shqiperia ju jeni bastarde sperma turkoarabe

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*