19 janar 2018

January 19, 2018 02:00 Updated

19 janar 2018

Nga Arkiva

January 19, 2018 02:00 Updated
Komento

6 Komente

 1. A.GRAMSH January 19, 11:25

  2018-TA?PAK DRITE!
  Arestimi i deputAnave?Si puna e integrimit per ti dhene imunitet ne perjetesi korrupsionit e KRIMIT!
  ————-
  Pak drite! O koke palare qe te merni vesh e te prisni bishtin se 28 vjet ne kete vend nuk ka me as shtet e as POPULL por 128 banda parti ne shtetin e kalifatit ku ka vetem SERBE-GREKE-XHIHADISTE-RUSI e nje kalif me emerin SALI nje krah te djathte me emerin LIKE FLORI dhe nje shakaxhi te perparimit me emerin EDVIN Hallvaxhi!

  Pak drite!Qe te marin vesh kokepalaret se ketu fjala VETTING eshte mashtrimi i radhes per alabakerine dhe ZAGARINE qe duhen 5 vjet te pyeten gjyqtaret nga ‘nderkombetaret’ a kane vjedhur,5 vjrt te pyeten pse kane vjedhur,5 vjet te gjykohet nga organet e vetingut kane vjedhur apo nuk kane vjedhur,5 vjet tu kerkojne me dashuri te lene detyren ,5 vjet te zevendesojne me gjykates e prokurore te tjere kur ne krye te tere ‘istitucioneve’ VAZHDOJNE kreret e krimit e KORRUPSIONIT!

  Pak drite!Qe alabaket kokepalare dhe ZAGARET e dizinformacionit te arrijne e kuptojne se ka 28 vjet qe u KA DALE BISHTI e nuk e shohin qe ne PARLAMENT jane ngujuar 28 vjet kreret e KRIMIT e KORRUPSIONIT qe do ‘miratojne’ ligjet e ‘Dekriminalizimit’,ne gjyqesor vazhdojne e paguhen KRIMINELE qe presin ti nenshtrohen vetting-ut,Ne Pension jane me dhjetra ish KRRIMINELE kryetare antishteti ministra kryeministra deputete qe jetojne me pensione te ARTA per ‘MERITEN’ se kane VRARE -VJEDHUR 28 vjet SHQIPETARET dhe shumices i eshte dhene AZIL POLITIK ne Ameriken e LU-se si dikur krereve te NAZIZMIT ne Ameriken e jugut!?

  Pak drite!Qe kokepalaret te marin vesh se tere MASHTRIMI me VETTING e ‘reforme ne drejtesi’ ndaj nje POPULLI tashme inegzistent e pa asnje pasuri e ne TERR INFORMATIV behet per ti dhene IMUNITET ne PERJETESI krereve te KRIMIT KORRUPSIONIT kalifit SALI e nje mender ‘president’ LIKE FLORI!?

  Pak drite!Qe ALABAKERIJA te mari vesh se pas 10 apo 15 vjetesh qe do behet VETTING-u ne ‘polici’ gjyqesor e prokurori kush i paguan tere KRRIMINELET me imunitet ne tere shtetin e kalifatit parlament gjyqesor,egzekutiv sistem ekonomik financiar e bankar e tere ‘burrat e shtetit’ e ‘yjet ne ngjitje!

  P.S -Ç’fare eshte ky ‘VETTING’ kunder kujt behet,pse behet e sa SHEKUJ vazhdon kur ne krye te shtetit te KALIFATIT kreret e XHIHADIT vazhdojne e jetojne PARAJSEN bashke me tere ‘ambasadoret’ ne sherbim te lobizmit SERBO-GREK-ISLAMIKO-RUS pushtuar tere istitucionet!?

  -Kush eshte fantazma ‘INTEGRIM’ qe vertitet 28 vjet mbi kokat e ‘koke palareve’,kush do ‘integrohet’ e kur do integrohet e ku do ‘integrohet’ kur ketu nuk kane ngelur me SHQIPETARE po KRRIMINELE ,te INKRIMINUAR-SALISJANE-METISTE -SOCIALSSALISTE-AMBASADORE -GOMARE-ZAGARE-Qe ne bote quhen gazetare!?
  -Kush do integrohet ne Europe:Xeni,Armina,erik fullHani,Fevziu,vajzat e Likes,Zahua i Edvinit,femijet e mul Nokes,Kejdi mehmeti e tere prostitutat e parlamentit me kafka bosh e perixoma ne BITHE!?
  APO DO INTEGROHEN GRATE DHE FEMIJET SHQIPETARE SKLLEVER 28 VJET PA BUKE PA PRONE QE ME PROSTITUCION E SHITJE SI MISH I BARDHE E PER ORGANE MBIJETOJNE!!!!!KRIME KRIME KRIME E GJENOCID 28 VJET NE MES TE EUROPES NDAJ NJE POPULLI DREJT SHUARJES ME PREZENCEN E ‘AMBASADOREVE’!!

  Reply to this comment
 2. Lili January 19, 11:44

  Pak drite,
  best comment of the month!

  Reply to this comment
 3. idjoti i Bathores January 19, 12:51

  Ambasadoret amerikane ne kete vend simbol i injorances kaubojsave ne sherbim te korrupsionit qe po D E S K R I T I T O J N E Ameriken ne Europe dhe Ballkan—Zorraxhinj te pa pune!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 4. MIGJENI January 19, 12:53

  ”’Perdite shoh qarte e ma qarte
  dhe vuej thelle e ma thelle”

  Reply to this comment
 5. Shqiperi,me ep nder... January 19, 13:06

  Gramsh’ i fundit moikaneve’ apo i shqipetareve.Komentet e tij drite nder JEYAR-s…

  Reply to this comment
 6. prej Romanit te Verdh; Shetitje ne ender e nji emigranti te oreve te para ..91 January 19, 14:09

  Leter nenes .
  E dashur nen , jame gjall .
  Asnji shqetesim per mua .
  Ne kte Bote ku kam ardhur une ,
  ka vetem ujqer , rrall her shof silueta nen mjergullen e dendur qe i ngjajne nga konstrukti njeriut ,por
  sapo un i afrohem ,ata zhduken .
  Qe te mbijetoj ksaj Bote ,me duhet te shndrohem edhe une ne Ujk ,duke dale nga ajo e njeriut ,perndryshe …!

  Nena ;
  Mos me harro asnjiher .
  Kafshim te mbare biri im …

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?