19 korrik 2017

July 19, 2017 05:08

19 korrik 2017

July 19, 2017 05:08
Komento

5 Komente

 1. A.GRAMSH July 19, 09:41

  OPOZITE APO ORGJI!?
  Pazar aksham Edvin axhami e Lulash shejtan….
  ————
  Kush do tu nxjerre shqipetareve nga gremina Shqiperine pas 27 vjetesh ku e kane hedhur bashke me heroin kombetar Skenderbeun e Gjegj Elez Aline e na kane lene peshqesh Ameriqija e Sebija vetem daj Meten e Neron Saline!??
  Kjo eshte sot pyetja hamletjane :’Te rrosh apo mos rrosh”!

  A e dine shqipetaret qe jemi 27 vjet pa shtet pa 4 pushtetet pa ekonomi e katandi dhe jemi 27 vjet KOLONI dhe ata qe na bene gjemen salisjane metiste e socialSSaliste i kemi aty ku ishin 27 vjet me pare ne krye te antishtetit ,ne krye te tere pushteteve ne sherbim te te huajve ,ne sherbim te krimit e korrupsionit !?

  A e dine shqipetaret qe ka 6 muaj qe parlamenti i krimit e korrupsionit nuk mblidhet as per te bere estrade e tallur me popullin si 27 vjet me radhe nga KRRIMINELI-KLLOUN Sali,ndersa kemi 3-4 muaj edhe pa QURRAVI ose me 3 lloj ministrash e tre qurravi qe nje me emrin EDVIN as emerat pa le punen qe bejne nuk ua DI!

  A e dine shqipetaret qe 27 vjet vetem 40 perqind vazhdon e voton e shpreson ndersa 60 perqind e kane ambandonuar kete vend tashme toke e djegur e pa asnje lloj pasurije te vjedhura 27 vjet dhe vazhdojne te quhen ‘NORMALE’ zgjedhjet edhe kur votojne te ’emeruarit’ e krimit duke i shantazhuar LIKJA ,shtangisti i perhershem i koke palareve,te armatosen e te vrasin njeri tjetrit ‘koke palaret’!=

  A e dine sKipetaret qe ajo e quajtura ‘SHUMICE’ nuk ka e nuk perfaqeson me shume se 25 perqind te ‘koke palareve’ dhe ne asnje vend te Botes nuk mund te qUrravisesh nje popull vetem duke perfaqesuar 20 perqind te tij!?

  A e di ky popull se per ‘opoziQI’ do kete o banden e Neron Salise o Jalen e Mones e Like florise apo LSI-qe 27 vjet uje te ZI i nxoren ish Shqiperise me urdher te Biberajve zogisteve zogolljaneve lobisteve Fazlliqave Taçllinjve dhe KAUBOJSAVE te paguar me FLORI te A M E R I Q I S E!?????…….Vazdon neser

  Reply to this comment
 2. jetimet e 21 Janarit July 19, 09:53

  SHBA NGA RAMA E BASHA PRET ATE QE KA PRITUR NGA TRE ANTISHQIPETARET E TRADHETARET ME TE MEDHENJ TE KOMBIT PAS ZOGOLLIT E TOPTANIT BE NA ME Berisha Nano Meta.Varrosjen perfundimtare te ish shtetit shqipetar pas shkaterrimit te pasurise kultures e historise zevendesimin edhe te shqipetarit te fundit me muxhahedine e sllave duke e propoganduar si ‘integrim’ ne Ballkan pasi Europa na beri mutin gjithmon nen propoganden antishqipetare e obskurantiste te zerit te Afrikes apo Amerikes me zedhenesit e saj princ Xenin e salise e fevzise..
  Mbi gjakun e shqipetareve po shurrojne ameriqija greqija e serbija dhe kujslinget e tyre nanot salija lulashet edvinet e like florija

  Reply to this comment
 3. fantaz,a Bismark July 19, 13:10

  REVOLUCION TE SHPETOJME ATE QE KA NGELUR

  Reply to this comment
 4. Per memedhene...... July 19, 13:17

  Shenjat jane te keqija.Rama nuk eshte as i pergjegjshem e as i ndergjegjshem e aqe me teper ne gjendje te rilinde nje shtet 27 vjet ne reanimacion duke dhene shpirt.PS po qe se aty ka akoma shqipetare e intelektuale te pa perlyer 27 vjet duhet te therresin urgjent nje kongres te jashtezakonshem ku rilindjen e qeverrisjen tja delegojne nje ‘komiteti shpetimi i kombit’ me intelektualet qe kane dy karaklteristika .SHQIPETARIZEM -LIGJET E MORALIT

  Reply to this comment
 5. Antikrishti July 19, 13:25

  Dhe ta prisni shpetimin nga ‘dhjetoristi’ Rama pa asnje dite pune e shkolle ne jete si 90 perqind e kesaj politike alabakesh qe 25 vjet lozin nuse-dajash vetem nje popull idjot mund ta besoje …’Zoti ju dhashte’..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*