19 mars 2018

March 19, 2018 01:58

19 mars 2018

Nga Arkiva

March 19, 2018 01:58
Komento

5 Komente

 1. NOLI March 19, 10:06

  ‘Cilet bij te tradhetuan
  Dhe te ndoqne dhe te shuan
  Dhe te lan’,o shkab e ngrate
  Pa fole,pa zog ,pa shpate?
  Keta qena o shok i mbytni
  Mbushni gjylet qe ti shtypni..”

  Reply to this comment
 2. V.F.L.P March 19, 10:22

  O PASKAL!
  Para se te na besh historine e shqiperise na bej ate te
  hajduterise sa ke vjedhur ne 28 vjet,sa para ke marre òdo muaj 28 vjet perse i ke marre e òfar ke bere,sa para ke harxhuar 28 vjet ti si parti e 128 partite e tjera sa kini deklaruar e sa fshehur,me se paguhen 128 parti me se i paguajne qirate e zyrave dhe ku i shpien parate e KQZ e ku i kane adresat?????????
  A di gje ti Paskal qe sa miliarda kini harxghuar me lobizmin serbo grek nga gjaku i femijeve shqipetare per pushtet:::!
  A di ti qe nje krriminel me emerin Sali ka paguar per 2 vjet nje ish sekretar amerikan per sigurine 480.000 Dollare ne vit ose 48 000 Dollare ne MUAJ aqe sa marin 350 PENSIONISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Ilda Kanada March 19, 12:10

  gramshi si e koncepton e analizon luften e kosoves!!!???

  Reply to this comment
 4. A.GRAMSH March 19, 16:39

  Milo?Nje kadaver politike si tere kjo GLASE ‘politike’ ose ne gjuhen e popullit:’Ta kesh mik s’te mbaron pune,ta kesh hasem te ha MUNE’!
  ——-
  Kerkoj ‘ndjese’ lexuesit modest por ‘gabimisht’ mendimin ose po do ta quaje dikush opinionin tim gjithmon modest sot e kam posuar jo ne kopertine si gjithmon po tek editoriali i P.Milos ish socialistitsocialdemokratdemokraciasocialesalisjanometist!Ne zgjedhjet e fundit ‘Ju ngjit si muti pas kepuces’ Daj Metes!Arsyet mund te jene krrize indetiteti,krrize financiare apo si filoGreke!?

  Reply to this comment
 5. ish shef i misionit Eurialus,dr.Rainer Deville March 19, 16:50

  ‘Çfardo qe te thone e te bejne parlamentaret ne parlament,asnje ligj tjeter nuk do jete i rendesishem,nese nuk zbatohen ligjet e reformes ne drejtesi…Shqipetaret nuk duhet ti mbajne syte nga te huajt,ti bejne vete gjerat…Proòesi eshte me nje vit vonese tani kur duhej ti afrohej fundit e nuk ka filluar…”

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*