19 nëntor 2012

November 19, 2012 00:38

19 nëntor 2012

November 19, 2012 00:38
Komento

2 Komente

 1. Gjon November 19, 07:58

  Rralle ndodh sot ne median e shkruar shqiptare,qe nje gazete e perdithsme e cila ka mbushur vetem pak dite nga lindja e saj,te lexohet dhe te kom,entohet aq shume sic eshte gazeta “Dita”.Kjo padyshim eshte merite e stafit te saj, e vecanarisht kryeredaktorit z.Adrian Thano dhe zv,kryeredaktores,gazetares te talentuar,Arlinda Gjypi.
  Padyshim qe tematikat qe ka trajtouar dhe trasjton kjo gazerte e re , e sapo dale ne tregun mediatik shqiptar,ne prag te 100 vjetorit te pavaresise ,eshte nje dhurate e cmuar qe z.Thano dhe stafi i tij i ben ketij jubilue.
  Urime te nderuar kolege dhe bashkerpunimi me ju eshte nder dhe privilegj.
  Si te gjithe numrat e ketyre diteve,edhe numri i sotem ka te vecantat e tij,tema dhe probleme qe shqetesojne lexuesit e shumte.
  Urime !

  Reply to this comment
 2. librealbedrio November 19, 10:31

  nje e mire e kopertines suaj eshte se s’ka rremuje s’te dhemb koka nga titujt.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*