20 mars 2015

March 20, 2015 07:55

20 mars 2015

March 20, 2015 07:55
Komento

7 Komente

 1. beni March 20, 09:09

  Ky rexhep meta mundet te ket qen burre i mir por qe ne sfidat e kohes mundet edhe nga tren dafili te lind fera!
  Qe te gjith e dine qe djali tij i priviligjuar i komunizmit dhe ne rastin fatos nano ky kundershtoj teresisht kryetarin e tij te ps se asj kohe ne divergjenca te medha ideologjike orjentale duke formuar me disa te tjere ekstremiste nje parti te re me emer gjoja integrim e integruese,por qe ne thelb kan akoma islamizmin ne koke sepse te quash integruese duhet ideologjia kristjane ne krye te partise e jo nje demagog qe ben punen e djallit e thuhet se ben punen e kristjanit?
  ilir meten e akuzon e gjith shqipnia qe ka vjedh floririn e shtetit pra baba mundet te jet i mir por qe ka lind nje trendafil qe tashme esht bere fere qe duhet shkulur per mos perhap fera te tjera!

  Reply to this comment
 2. LORA March 20, 09:17

  Kam respekt per njerzit qe ruajne profilin e tyre,pa u perzjere qofte dhe me ate te femijeve te tyre.
  Sa per ideologjine kristiane te komentuesit “beni”, ,, ,I uroj vafsh ne te nano-kurves.

  Reply to this comment
  • beni March 20, 10:34

   Fakti qe gruaja e metes mban mbiemrin e saj kryemadhi e nuk mer ate te burrit meta do te thot qe monika nuk kerkon te islamizohet?
   Natyrisht komunizmi ngateroj edhe kulturen e krijoj ate qe edhe kok qypet ti genjenin ato qe per nje cop allve te vjellin gjith jeten nga keta qe kerkojn te ruajn pushtetet edhe me ane te parase dhe bandave vrasese atyre qe nuk u binden!
   Gjithnje gjoja ne emer te popullit!

   Reply to this comment
 3. Hëm... March 20, 09:19

  lufte brend llojit…. te ishin kaq burra te mire do funksiononte ai sistem ku ndergjegja ishte paresore. Mos na hapni barkun… lereni te qete zotnine te jetoje pensionin dhe merruni me ate qe mbjell qese dhe canta kudo per te krijuar panik. Keni by… te merreni me veglat e greko-serbit?

  Reply to this comment
 4. ada March 20, 10:28

  E dashur “Dita”. Sa me shume sterhollohet kjo histori, aq me e besuesme behet per mendjet e njerezve. Prandaj, nqs eshte e pavertete lereni te shuhet ne harrese…
  Babai i Ilirit mund te jete njeri shume i nderuar, kjo nuk do te thote apriori qe Meta eshte po i tille. Fakti qe ai iken me autobuz ne Lalz nuk e nderon te birin, pasi me milionat qe ka duhet ti garantoje nje transport privat babait qe i ka bere koken (per marshallah).
  Prandaj e gjitha kjo histori me duket e stisur. Justifikimet e shumta e trashin zullumin. Mohimet e te gjitheve se e njohin Doshin, apo qe nuk e kane takuar ndonjehere ate thjesht e bejne historine e Doshit me te besueshme.
  Koha do ta tregoje te verteten. Le te presim….

  Reply to this comment
 5. Tartufi March 20, 14:05

  Qen bir qeni moderatori,komentet mos i hiq,perpara se mbi komentet qe te shkruhen te
  citoni rekomandimin per mos ofendime te askujt?? Qe je nje qelbesire nuk ka nevoje ta
  komentoj shum,kam shume kohe qe ju di se c fare plehu perben.

  Reply to this comment
  • Tartufi March 20, 14:12

   Tani o qelbesire pasi ke vendosur komentin tim me te shara,vendos dhe
   komentin qe ti e fshive,komentin qe u be pretekst per ofendime.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*