20 nentor 2013

November 20, 2013 00:08

20 nentor 2013

November 20, 2013 00:08
Komento

1 Koment

  1. nasruddin November 20, 06:28

    GJENI DICITUREN!

    Po eshte fare e thjeshte, pothuaj PALO GJE. Ju a thote nastradini para se ta thote Edi Rama dhe ta publikoje gazeta DITA ne kopertinen e saj si nje diciture famoze qe ka kapluar kesherine e miletit per te zbuluar se cfare ka pasur ne mendje dhe cfare ka fshehur ne koke BOSI i shqyptareve Edi Rama.

    Edi Rama i tha JO! helmimit te Shqypnise dhe shqyptareve me LHL-te e llahtarshme te Asadit sepse asnje kryeminister ne Bote nuk do ta bente kete gje. Sepse hija e dyshimit per sinqeritetin e Aleatit Strategjik qe nxorri rinine shqyptare ne bulevard nuk eshte zhdukur akoma qe nga masakra e Gerdecit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*