SHËNIM: Opozita, të kolovitesh mes shejtanllëkut e budallallëkut!

SHËNIM: Opozita, të kolovitesh mes shejtanllëkut e budallallëkut! 4

🕔09:55, 1.Feb 2014

Cirkuiti i pretendimeve të opozitës mbi pjesëmarrjen në Komisionin bipartizan për reformën territoriale e dhënien e konsensusit për këtë reformë, pasurohet dita-ditës me “numra” nga më të ndryshmit. Vihet sot një kusht, që duket se konsensusi është në prag, kur

Lexo më shumë
Autobusi me 52 pasagjerë ndalohet në Muriqan

Autobusi me 52 pasagjerë ndalohet në Muriqan 0

🕔09:52, 1.Feb 2014

Një autobus me 52 pasagjerë, të gjithë shqiptarë, është kthyer mbrapsht nga dogana e Muriqanit. Burime nga policia kufitare bëjnë me dije se 52 shtetasit udhëtonin drejt Gjermanisë dhe dyshohet të jene pjesë e një trafiku klandestinësh, pasi të gjithë

Lexo më shumë
Fyle në Tiranë më 13 shkurt

Fyle në Tiranë më 13 shkurt 0

🕔09:49, 1.Feb 2014

Në një situatë politike tejet të tendosur dhe tejet të tensionuar mes palëve politike, kryekomisioneri për zgjerim në BE, Stefan Fule, do të vizitojë Tiranën në 13 shkurt, ku duket se misioni kryesor do të jetë pikërisht vendosja e dialogut

Lexo më shumë
Nano rikthehet nga Vjena, vendoset në një vilë luksoze në Tiranë

Nano rikthehet nga Vjena, vendoset në një vilë luksoze në Tiranë 20

🕔09:35, 1.Feb 2014

Prej katër muajsh çifti Fatos dhe Xhoana Nano janë  kthyer në Tiranë, duke  nisur një jetë të re në  vilën e tyre të sapopërfunduar në mjediset e një kompleksi luksoz që ndodhet në juglindje të kryeqytetit, në zonën e Petrelës.

Lexo më shumë
Shkodër, grabitet kazinoja dhe dyqani i një kompanie celulare

Shkodër, grabitet kazinoja dhe dyqani i një kompanie celulare 0

🕔09:24, 1.Feb 2014

Tjetër grabitje me armë dhe maska në vend. Një kazino në qytetin e Shkodrës ka qenë shënjestra e radhës për grabitje. Ngjarja është regjistruar gjatë orëve të natës, në bulevardin ‘Zogu i Parë’ në lagjen Parrucë, ku  2 persona të

Lexo më shumë
Horoskopi, 01 shkurt 2014

Horoskopi, 01 shkurt 2014 0

🕔01:42, 1.Feb 2014

Dashi Duket se orbitat e planetëve janë shumë pozitive për ju, që do të thotë se pritet një ditë e favorshme në shumë aspekte. Një propozimi i ri që mund t’ju vijë duhet marrë në konsideratë.   Demi E keni

Lexo më shumë

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin